Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CVX, Steyr CVT

46 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 09:24

Case CVX, Steyr CVT Wiesz, takie informacje widnieją na stronie Steyr'a :D
A szczegółów to nie znam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CVX, Steyr CVT Dzisiaj, 22:53
  •  

#42 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 04 luty 2010 - 23:09

Case CVX, Steyr CVT jako że mineło sporo czasu od założenia tematu chciałbym go ożywić i zapytać czy któryś z userów poziada ciągnik steyera w granicach 130km?? jest to 4 czy 6 cylindrów?? i jak się prezentuje jego cena, a i czy to jest coś lepszego czy to samo co case??
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#43 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 29 maj 2010 - 06:36

Case CVX, Steyr CVT W zeszłym roku na targach wadziłem Steyr CVT. Z tego co widziałem to jest on identycznie rozwiązany jak CVX. Oczywiście kolor maski i tapicerki inny, ale guziczki wajchy "toćka w toćkę" ;) I są oczywiście dostępne nóweczki w Polsce.

Tak na marginesie to mam pytanko do użytkowników CVX. Rozpracował ktoś obsługę nawrocia? Póki co się tym jeszcze nie zajmowałem, ale się przymierzę i fajnie by było mieć u kogoś wsparcie :)

#44 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 06:10

Case CVX, Steyr CVT Na stronie steyra cvt pisze że silnik ma recyrkulacje Mój odnośnik a na stronie case cvx nic nie pisze o recyrkulacji Mój odnośnik no ale z drugiej strony bardzo mało informacji jest na tej ich stronce, na angielskiej jest już w miare Mój odnośnik
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 22:00

Case CVX, Steyr CVT Zarządzaniem na uwrociach umiem się posługiwac, mam to opanowane mogę pomóc nie jest to trudne do nauczenia. KOntakt 696067428.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#46 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 22:21

Case CVX, Steyr CVT Ooo w końcu :)
To trzeba bedzie usiąść popatrzeć i się ewentualnie podpytać :)
A tak pytanko na wstępie zanim zacznę nierówną walkę z instrukcją - czy "pauzę" pomiędzy kolejnymi czynnościami można ustawiać na swój dowolny czas? Czy jak to działa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 20:42

Case CVX, Steyr CVT Tak pauza ma to do siebie że jej wyłączenie wymaga powtornego uruchomienia przyciskiem także może trwac dowolnie dlugo. Podstawą jest by cła wpisana sekwencja poprawnie działała wpisanie w odpowiednim miejscu zmianę kierunku jazdy, którą potem w trakcie odtwarzania trzeba włączyc np z joisticka co uruchomi dalszą częśc sekwencji.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Dodaj odpowiedź