Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wady i zalety ładowacza troll

40 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 17:55

Wady i zalety ładowacza troll

A bo ja niedawno sobie kupiłem mikrusa 12 w niezłym stanie. Też do kamieni, rowów czyszczenia i kopania dren.
Sąsiad ma trolla to wogóle nie ma co mówić o porównywaniu. Po prostu widać że to robione przez wytwórcę profesjonalnych koparek.

mikrusa i trola produkuje warfama
ja też chce kupić mikrusa 12 . tylko nowe strasznie drogie a używanego jeszcze nie trafiłem.
w takim stanie i za takie pieniądze to bym się nie zastanawiał nawet minuty , nawet 10 bym dał . a trola mam i twierdze że jest trochę słaby 350kg to mało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wady i zalety ładowacza troll Dzisiaj, 21:04
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:36

Wady i zalety ładowacza troll Teraz tak-ale mój był wyprodukowany przez Waryńskiego w Ostrowii Mazowieckiej-zresztą kupowałem bezpośrednio z fabryki to chyba wiem :)- podejrzewam że ten kol.deera też pochodzi stamtąd.
Jak znam życie to ten Mikrus produkowany przez Warfamę tylko tak samo wygląda-a jakość zapewne się polepszyła (no przynajmniej w reklamach :))

#23 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:44

Wady i zalety ładowacza troll No mój robiony przez waryńskiego :) .

A teraz nowe mikrusy to robi nie warfama jakiś plonex :) .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:52

Wady i zalety ładowacza troll Nie no-Warfama chyba też ?

#25 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 19:20

Wady i zalety ładowacza troll Moze i fizycznie warfama robi ale prawa do marki mikrus ma jakis tam plonex i on sprzedaje te mikrusy.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#26 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:33

Wady i zalety ładowacza troll a nie czasem pol-mot warfama ,mają fabrykę nie tylko w Dobrym Mieście ale i gdzieś jeszcze

Ps .Nie wiecie po ile nowe chodzą ?

#27 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 22:14

Wady i zalety ładowacza troll http://www.plonex.pl/oferta3_7.html

tu znajdziesz ceny i wyposażenie poszczególnych modeli

http://www.plonex.pl/oferta3.html
dane technologiczne i wymiary

#28 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 14:58

Wady i zalety ładowacza troll Jaki udziwig ma pompa w trollu ?

#29 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 17:42

Wady i zalety ładowacza troll Troll ma 350kg udźwigu.

#30 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 29 grudzień 2009 - 23:05

Wady i zalety ładowacza troll Tak sobie czytam i aż mnie dziwi, że wszystkim tak się sypią Trolle. Swojego mam już pewnie ze 20 lat i oprócz wymienionych jakichś przewodów nic więcej nie wymieniane i nic się nie dzieje i nic nie pęka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 12:36

Wady i zalety ładowacza troll Ja też mam trolla i do tej pory nic z nim się nie dzieje, jedynie co to były spawane widły, mój rocznie ładuje około 200 rozrzutników, a ile nim rowów wykopaliśmy i ziemi załadowaliśmy, mógłby mieć większy udźwig i dłuższe ramię...

#32 Share tomaszbrzoza

tomaszbrzoza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 12:54

Wady i zalety ładowacza troll Witam a jakie ciśnienie robocze ma ładowacz troll/skrzat 2f.
Ustawiane na zaworach rozdzielaczach.

#33 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 11:01

Wady i zalety ładowacza troll Troll chocby mi dopłacali nie kupił bym tego. Nawet pozbyc się nie można bo spaw spawa spawem pogania ogólnie jedna wielka porażka do tkaiego małego ładowacza co najmniej MTZ żeby sprawnie praca szła i zeby ciagnika nie rozwalic bo C-360 nawet uszkodziło to dziadostwo. Ale powiem tyle że jak sie samemu dobrze uszczelni rozdzielacz to nie cieknie ale stoisz jak pacan na tej zabawce pada deszcz i ładujesz bo co jak wyjścia nie ma. Od łyżki podsiębiernej pękly nóżki Mocowania pierwszego ramienai przy obrotnicy wyrwało prawie także no mówie wogóle tego nie bierz szkoda nerwów. Tur na ciagniku tupy T25 C330 100 razy lepiej sie sprawuje będzie wydajniejszy i ciagnik tak nie dostanie oprócz przedniej osi ale lepiej robic przednią oś niż mieć dupe wyrwaną :)
Mój Wladimirec podbija świat

#34 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:24

Wady i zalety ładowacza troll Rozglądam się za Trollem 350, głównie do ładowania obornika z obory i do kiszonki. Chcialbym go kupic za 5-7 tys. Czy w tych pieniądzach znajdzie sie dobry egzemplarz? Bedzie mało pracował raz na tydzien obornik od 20 szt bydła i okolo 250kg kiszonki codziennie(to sie jeszcze zobaczy), ale troche przeraziły mnie krytyczne opinie zwłaszcza że mialby wspolpracowac z c-330 + przyczepa. Pomóżcie dobrac jakis ładowacz bo widłami i wózkiem idzie sie zajechać...

#35 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:05

Wady i zalety ładowacza troll szukaj takiego niepopękanego, może być do wkładu, ale żeby był nie popekany, jest mozliwe znalezienie takiego egzemplarza, ale.... ciężko, za ta kwotę może się udać, choć generalnie są w cenie

jak nie będziesz go przesilał, podkręcał na zaworach, to będzie chodził, 330 to takie minimum socjalne, czasem przód podnosi, najlepiej 360, ale może być problem ze zmieszczeniem siedzenia

#36 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 15 styczeń 2012 - 21:41

Wady i zalety ładowacza troll Nic nie bede zamierzał podkręcać :) Udźwig 350 kg mysle że wystarczy do załadunku obornika ubitego od bydła, troll bedzie pracować wewnątrz obory. Problemem moze byc jego wysokość, jutro postaram się napisać ile cm jest do sufitu w oborze i bede mial prośbę do posiadaczy tego ładowacza czy bedzie mozna swobodnie ładować bo strop jest paredziesiąt cm od kabiny, jutro podam wysokosc.

290cm da radę swobodnie ładować?

Edytowany przez lukasz345, 16 styczeń 2012 - 22:41.

#37 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 16 styczeń 2012 - 23:04

Wady i zalety ładowacza troll zmierzę jutro, rozmawiałem kiedyś z gościem, który twierdził że jest to możliwe,

może poza wysokoscią szerokość przejazdu będzie jeszcze istotna, tak żeby było na co ładować i jak się wyrobić z przejazdem, i wysokość tego na co będziesz ładował

#38 Share sar09

sar09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 09:37

Wady i zalety ładowacza troll Świetny wątek! Naprawdę cieszę się, że na niego natrafiłam bo mojemu mężowi chodzi obecnie po głowie ładowacz troll i poważnie zastanawia się nad jego zakupem. Podsunę mu to do czytania, z pewnością jakoś ułatwi mu to podjęcie decyzji.

#39 Share Senior

Senior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 09:47

Wady i zalety ładowacza troll Panowie ja mam trolla jednwgo z pierwszych, tak na marginesie to była wersja testowa, nigdy nie miałem w nim awarii poza wymianą wideł do obornika nic się nie urwało(pękło)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.