Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekzet    78

U nas cały egzamin tez kosztuje 157zł, tylko ja już zdałem testy (22zł), a teraz mam jazdę, to koszt 135zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

plac manewrowy i wyjazd na miasto

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie cytuj poprzedniego postu bo dostaniesz % :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

Z tego co czytałem to tanie te prawka na T macie. Jak ja się pytałem ponad 2 lata temu to T kosztowało ok 2tys. Wtedy sobie odpuściłem ale kiedyś trzeba będzie zrobić.

Z tego co widziałem to egzamin w najbliższym WORDzie jest na Escorcie i przyczepie dwuosiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

poprawka kosztuje tyle co zwykły egzamin czyli 156zł na szczęście nie miałem okazji aby jeszcze raz zdawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@rabin nie pomylies sie?? 2 tysiace to sporo :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@rabin

Wszędzie jest przyczepa dwuosiowa :]


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Oj nie wszedzie :) ktos wczesniej pisal ze zdawal na tandemie :) choc to tez jest dwuosiowa lecz w innym ukladzie jezdnym


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Hmmm, to pierwszy raz o takim czymś słyszę. Ale i tak trudno zdać i tak :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Ja zdawałem na tandemie, problem polegał na tym że lusterka nie obejmowały gabarytu tej przyczepy :)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

Raczej się nie pomyliłem. Jak się pytałem to powiedzieli mi w szkole jazdy ze kat. T jest droższa od B+E i nie warto jej robić. Ale cena ta mogla wynikać z faktu że ta szkoła nie dysponowała własnym traktorem i musieliby pewnie zakombinować żeby taki kurs mi zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

wg mnie tandem byl pewnie ich przejsciowa przyczepa bo nie mozna zdawac prawka na tandemie tylko zwyklej dwuosiowce... Slyszalem ze ktos tam zdawal predzej tu na tandemnie ale wczoraj sie pytalem mojego instruktora od jazdy czy mozna na tandemie a on powiedzial ze jesli zdaje sie na C+E to tylko tandem a jesli ciagnikiem na T to skretna dwuosiowka...

Zdawaliscie bo moze akurat tamta sie przyczepa zepsula czy cos to akurat zeby nie tracic czasu dali wam tandema od tira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magister    0

Kategoria C+E upoważnia nas do ciągnięcia ciągnikiem jednej przyczepy oraz samochód + przyczepka, zaś T ciągnik + dwie przyczepy. Różnica w cenie nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Można, można na tandemie, ja bede zdwalał na tandemie, znam conajmniej 2 miejsca, gdzie sie zdaje na tandemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja tam wolałbym dużo prędzej zdawać na tandemie. Cofać łatwiej. A ja na razie słabo sobie radzę z cofanie dwudniówką i tez dlatego na razie nie zdaję na T.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Od tego jest tam właśnie te 20h jazdy żeby się nauczyć ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
Kategoria C+E upoważnia nas do ciągnięcia ciągnikiem jednej przyczepy oraz samochód + przyczepka, zaś T ciągnik + dwie przyczepy. Różnica w cenie nie jest najważniejsza.

Tym magistrem to chyba zostałeś na wydziale marketingu bo nawet nie potrafisz zinterpretować przepisów. http://www.v10.pl/prawo/Kodeks,drogowy,-,D....html#rozdzial1 tutaj wyraźnie pisze że można posiadając prawo jazdy C+E prowadzić ciągnik z dwoma przyczepami (Art. 88., punkt 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hej ;)

Powiedzcie mi co lepiej zrobić i zdać??

Kat. T czy B+E bo muszę coś wybrać bo pasuje mi jeździć z przyczepą a mam tylko B ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Jeśli masz B+E to tak jak T.

Szkoda ze to nie dziła w odwrotną strone.

Wiec moim zdaniem lepiej B+E ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56
Można, można na tandemie, ja bede zdwalał na tandemie, znam conajmniej 2 miejsca, gdzie sie zdaje na tandemie ;)

 

 

gdzie bedziesz zdawal?.... ja tez znam dwa miejsca gdzie sa tandemy - czestochowa, katowice


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
Hej ;)

Powiedzcie mi co lepiej zrobić i zdać??

Kat. T czy B+E bo muszę coś wybrać bo pasuje mi jeździć z przyczepą a mam tylko B ;)

 

 

 

ja tez polecam B+E, a poza tym kat. T to w Limanowej nigdzie nie zrobisz ;) a i na pewno dużo łatwiej jest zdać B+E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
Hej ;)

Powiedzcie mi co lepiej zrobić i zdać??

Kat. T czy B+E bo muszę coś wybrać bo pasuje mi jeździć z przyczepą a mam tylko B ;)

Hej

Jasna sprawa że B+E jest lepszym rozwiązaniem gdyż łatwiej się zdaje i jest bardziej wszechstronne niż kategoria T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Hej ;)

Powiedzcie mi co lepiej zrobić i zdać??

Kat. T czy B+E bo muszę coś wybrać bo pasuje mi jeździć z przyczepą a mam tylko B ;)

Zależy ;)

Jeśli nie masz jeszcze 18 lat i potrzebujesz prawka to rób T, jeśli możesz już zrobić B to zrób B+E ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj