Polecane posty

LukasG55    0

Zdawał ktoś teorię na kat.T po nowych zasadach ? Jutro ma egzamin ciekawe jak pujdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio55555    29

ja jestem 5 lat po robirniu prawka łuk robiłem w 1.5 min a pozostały czas do 5 min miałem na fajke... mniej wiecej po 4 godz kwestia wyczucia ciągnika ja jezdziłem zetorem 5211 powodzenia ale powiem szczeże ze nie ma sie czego bac powaga...

 

ja na szosowych jezdziłem a na egz zdziwiłem sie jak gosc prze demna na polowych cofał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukasG55    0

O praktyczną cześć sie nie obawiam . Łuk robie w podobnym czasie . Gorzej z teorią, niby mam już A1 ale na te nowe testy nie ma nawet z czego się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi23    0

Witam, zarejestrowałem się na tym forum ponieważ niedługo zdaje agzamin na kat. T i mam problem.

Kurs robiłem na Zetorze 5211 a egzamin będzie na 3320 z kwadratową maską. Chodzi mi o uruchamianie ciągnika oraz o włączanie świateł. W 5211 uruchamiało się silnik tak: kluczyk na 0 i przycisk rozrusznika, światła: kluczyk na 1 pozycyjne, na 2 mijania i w lewo przełącznikiem kierunkowskazów drogowe.

W 3320 słyszałem że jest to całkiem inaczej, ponoć aby odpalić trzeba dać kluczyk na 2, dodać gazu i wtedy dopiero rozruch? Światła też ma inaczej - jest więcej przełączników i kontrolek. Prosze o poradę osób, które miały kontakt z Zetorem 3320 z kwadratową maską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesc328    8

Kolego miałem taką sama sytuacje jak Ty. Światła są tak jak napisałeś a co do uruchamiania to ten zetor na którym ja zdawałem miał coś takiego, że przed uruchomieniem musiałem wcisnąc dwa razy sprzęgło i dopiero palił na przycisk, kluczyk musiał być tylko wcisnięty. Fakt jest deska była troche inna miała wiecej przyciskow i przynajmniej miał wycieraczki :) A tak to wiecej większych różnic nie zaobserwowałem jeśli nie tak niech ktoś mnie poprawi. Mnie udało się za drugim razem zdać zdawałem praktyke na nowych zasadach a teorie jescze na starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukasR    0

Mam do was pytanie.

Wiecie może czy mogę sobie wybrać ośrodek w którym będę zdawał prawo jazdy kat. T?

Przykładowo mieszkam w pomorskim najbliższe ośrodki Grudziądz, Elbląg. Czy będę mógł zdawać w innym województwie?

Posiadam prawko kat. B jak u mnie będzie wyglądał egzamin teoretyczny na nowych zasadach?

Macie może pytania bardzo bym był wdzięczny za udostępnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak egzamin Na prawko możesz zdawać gdzie chcesz nawet po drugiej stronie Polski bo to nie jest uchwaloną żadną ustawa ze gdzie mieszkasz tam zdajesz Nie .. Mozesz zdawać gdzie sobie za życzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może podręcznik kierowcy kat. T ? bo nie wiem skąd mam się nauczyć wiedzy z zakresu tylko na ciągnik.. może ktoś ma taką książkę to będę wdzięczny za tytuł i autora albo jakaś publikacja w internecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

na stare zasady była taka książeczka a w niej chyba coś koło 50 pytań a teraz to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

a może podręcznik kierowcy kat. T ? bo nie wiem skąd mam się nauczyć wiedzy z zakresu tylko na ciągnik.. może ktoś ma taką książkę to będę wdzięczny za tytuł i autora albo jakaś publikacja w internecie..

 

http://www.v10.pl/prawo/Kodeks,drogowy,-,Kodeks,Ruchu,Drogowego,2.html

 

tu masz wszystko


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukasR    0

chyba troszkę stary ten kodeks

Stan prawny: styczeń 2011r.

Macie może aktualne pytania?

Chodzi mi głównie o pytania, a nie o kodeks. Gdyż pytania mogą byc podchwytliwie sformułowanie.

I jak by wyglądał egzamin teoretyczny, ile pytań, ile można błędów popełnić?

W starych zasadach było coś takiego ze było ich troszkę mniej na samo T ,a jeżeli B i T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz9645    2

Na nowych zasadach jest tak że jest 32 pytania. Za każde pytanie jest ileś punktów. Maksymalnie można uzbierać 74 ale żeby zdać trzeba mieć minimum 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukasR    0

Na B już miałem dawno ale potrzebuje na T. Nie wiem czy tez są te same pytania co na B plus dodatkowo na T, czy może jakoś inaczej wygląda egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Nie pamiętam teori ale chyba podobnie jak na B

Co do praktyki to cofanie po łuku z przyczepą, spinanie i mała jazda była. Smiechowo bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukasR    0

Z tego co wiem to 20 pytań jest takie jak na B a reszta jak na T.

To jest egzamin na nowych zasadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackson19    0

hej, orietuje sie moze ktos czy jest we wrocławiu lub okolicach szkola jazdy w której mozna zrobic kurs na kat T? i jaki sprzet tam mają? czy taki jak w word-dzie we wrocku??

Robił ktos taki kurs w okolicach wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesc328    8

Haha moj egzamin nie był taką "małą jazda" trwał on 1h 45minut :) i był 22 stycznia. Oprócz łuku i sprzęgania i rozsprzęgania miałem jescze parkowanie skośne przodem wjazd oraz prostopadłe wjazd tyłem i pozniej około godziny jazdy po miescie tam gdzie pan egzaminator sobie zażyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj