Polecane posty

Gustlikus    2

Na auto też była obsługa i na auto z przyczepą sprzęganie itd;) Parkowanie:P Ale na ciągnik myślałem że parkowania nie ma;) Ja osobiście nie wiem czy bym zdał łuk;) Jakoś zawsze poprawiam przyczepę;) ale Mało kiedy z 2 osiową przyczepą jeżdżę więc może temu że brak doświadczenia;) Obsługa to lampy poziom oleju i takie tam pierdoły? Czy w ciągnikach to inaczej wygląda? ps. mam B+E więc naprawde nie w temacie jestem a często ktoś się pyta z młodszych wioskowych;)


Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustlikus    2

jakiś rok czasu już miałem B;) Trochę ciężko taki kurs znaleźć. A aby zacząć musisz posiadać B


Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Trzeba pokazać gdzie lać olej, płyn do spryskiwaczy, poziom oleju gdzie sprawdzić, gdzie jest alternator, rozrusznik, wlew oleju itp. Mi jeszcze zadał pytanie jaki jest prawidłowy poziom oleju jak wyjąłem miarkę, i w sumie wtedy mnie tak trochę przycięło bo nie wiedziałem o co mu konkretniej chodzi, ale powiedziałem że musi być między minimum i maximum i było ok :D

Łuk wcale nie jest taki trudny, sam się go obawiałem ale trzeba trochę pojeździć na placu i wyjdzie bez problemu. Ciągniki na egzaminach są bardzo zwrotne, w WORDzie plac za pewne równiutki to naprawdę to idzie bez problemu, moim zdaniem to parkowanie skośne bądź prostopadłe jest trudniejsze, bo jest tylko jedna dozwolona poprawka, i jak Ci zejdzie przyczepa i ją za mało naprostujesz to potem nie lada wyczyn się wykręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

ja miałem pokazać zbiornik płynu hamulcowego i sprawdzić światła drogowe ;) ale zeby pokazac alternator, rozrusznik to nie słyszałem zeby było do pokazania. Na zrobienie łuku jest 5 minut i można poprawiac do woli aby tylko po za linie nie wjechać :D a parkowanie to tak jak kolega wyzej napisał że tylko raz można się poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Mi instruktor mówił ze rozrusznik i alternator też mają być;)

@Grandzik tak w jednym dniu, zdajesz to i idziesz na plac, nie zdajesz teorii to do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie teoria była w inny dzień niż praktyczny. Zdawałem w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wszystko zależy jak się umówisz na egzamin, bo możesz sobie rozbić że teorię osobno i jazdę osobno [jak np. nie wyjdzie teoria to nie przepadnie Ci kasa z praktyki] no i chyba mniejszy stres jak zdajesz pojedyńczo :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zdawałem dwie kategorie w jeden dzień B i T obydwie banał, wystarczy że się zna przepisy i co najważniejsze nie strachać się :D Jak to mówią "Alleluja i do przodu" B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja dawałem 2 lata temu 900zł, a teraz to nie mam pojęcia :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEKTOR    0

witam jak zdawalem kilka lat temu to szkola dawala gratis kurs i placilem tylko za eggzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

U mnie kurs na t kosztuje 700 zł a egzamin około 150 zł. A to prawda że w następnym roku mają wejść przepisy że na jedno pytanie jest określony limit czasu i już nie może do niego wrócić? Słyszał ktoś o tym? Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Kolego już się nie stresuj, nawet jakby weszło to dadzą taki czas że będziesz mógł się namyślić 3 razy, a po co wracać do poprzedniego pytania? zastanów się zawsze porządnie i taka opcja jest zbędna, ja tam rozwiązując test nie widziałem potrzeby cofania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1382    47

ja wczoraj zdałem teorię a praktykę nie wiem kiedy bo w WORD'zie w Płocku maja za mało chętnych na ciągnik i aż się więcej uzbiera ;/ normalnie żal .. ale co nie dość że nie mają swojego ciągnika to jeszcze opóźnienia ;d a teraz wejść mają jakieś nowe przepisy więc trzeba zdawać jak najprędzej się zda ;d

pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych Świąt !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

Mój kolega na T zdał za 5 razem. Egzamin zdawał we Włocławku. Raz nie zdał na placu bo nie zgasił ciągnika przy podłączaniu świateł od przyczepy i 3 razy obłał na mieście. Za 5 mu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

A czy jak będę zdawał w wieku 16 lat to więcej się płaci?? I gdzie jest to możliwe w okolicy Mińska Mazowieckiego..

Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

W mińsku chyba nie ma bo koleżanka uczy się w Mińsku a "B" robiła w Siedlcach. Jeśli chcesz już koniecznie to T, (jeśli nie możesz poczekać 2 lata) to w Siedlcach na Wałowej mają Poximę 65 i tą samą zdaje się w WORDzie.

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&img=268440&total=17&st=0 Fotka z galerii @Lukasza5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

No też myślałem o nich. Jak pójde do rolniczej szkoły to nie robie.. a mają tam też A1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Mają na A1. Ja zdaje na A,B,T :P I tez robiłem na Wałowej w Siedlce ;)

Edytowano przez Lukasz5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj