Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy "T"

2506 odpowiedzi na ten temat

#961 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 17:34

Prawo jazdy "T" Ja dzisiaj właśnie zdałem za 1 razem ....łatwizna he he

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawo jazdy "T" Dzisiaj, 01:52
  •  

#962 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 19:40

Prawo jazdy "T" ja zdałem prawko tydzień temu za pierwszym razem na ciągniku zetor 5211. Komputer mi wylosował do pokazania światło wsteczne jak mi egzaminator to powiedział to obaj :D wybuchliśmy śmiechem.
red power

#963 Share stillgottheblues

stillgottheblues

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 16:49

Prawo jazdy "T" witam, w sobotę mam egzamin. Mam kilka pytań:
1. czy to prawda ze np przy cofaniu prostopadłym można podjechać traktorem do przodu (wyprostować przyczepę ) już na samym łuku (w miejscu kiedy przyczepa jest już na tym drugim prostopadłym pasie) i nie będzie to się zaliczało jako ten 1 możliwy podjazd do przodu ? i przy jakich cofaniach tak można jeszcze zrobić?
2. za każdym razem należy cofnąć min pól metra od pachołków? (przy każdym rodzaju cofania czy tylko na łuku?
3. czy przy każdym cofaniu można opuścić raz traktor i zobaczyć ile można jeszcze cofnąć?

z góry dziękuje za pomoc ...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#964 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 16:56

Prawo jazdy "T" ja tez dzis zdalem za 1 razem :D mialem parkowanie przodem i wzniesienie, latwizna ;[

co do pytan kolegi wyzej to
ad.1 nie wiem o co chodzi z tym cofanie prostopadlym ale jezeli chodzi o pas ruchu (rekaw) to jazda do przodu musi byc plynna a do tylu nie, mozesz podjezdzac ile chcesz, ale do reszty manewrow (parkowanie przodem i wyjazd tylem lub parkowanie tylem wyjazd przodem) to masz tylko jedna korekte...
ad.2 na luku odleglosc miedzy pacholkiem a ciagnikiem lub przyczepa ma wynosic 1 metr, tylko i wylacznie na luku.
ad.3 tak raczej nie mozesz zrobic, jedynie jak Ci egzaminator pozwoli ale oni tylko tak robia jak chca pokazac ile jeszcze zostalo i wtedy oblewaja...
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#965 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 lipiec 2010 - 17:01

Prawo jazdy "T"

ja zdałem prawko tydzień temu za pierwszym razem na ciągniku zetor 5211. Komputer mi wylosował do pokazania światło wsteczne jak mi egzaminator to powiedział to obaj :D wybuchliśmy śmiechem.

a co na to egzamimnator?? ;[

#966 Share stillgottheblues

stillgottheblues

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 17:38

Prawo jazdy "T" no to np. przy parkowaniu przodem to nie ma jakiś linii tylko jest obszar gdzie należy już zaparkować?

#967 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2010 - 17:52

Prawo jazdy "T" wyjść z ciągnika możesz tylko raz i to wyłącznie tylko przy łuku, na innych manewrach nie wolno wychodzic

#968 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 18:08

Prawo jazdy "T" wyjsc to mozesz ale potem juz chyba nie wrocisz :D to jest bez sensu zeby mozna bylo sobie wyjsc i zobaczyc ile jeszcze cofnac :/ mnie tego nie uczyli, do tego sa tyczki zebys mogl ocenic ile zostalo do konca a z ciagnika jest to widac wedlug mnie idealnie...

co do parkowania to dojezdzasz do konca miejsca wyznaczonego do tego manewru i nic wiecej, ja do konca nawet nie dojechalem bo wystarczy aby przyczepa zmiescila sie w tym polu...

#969 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 18:08

Prawo jazdy "T"

a co na to egzamimnator?? :D

egzaminator roześmiał się i kazał mi pokazać światła pozycyjne
;[
red power

#970 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2010 - 11:14

Prawo jazdy "T"

wyjsc to mozesz ale potem juz chyba nie wrocisz :) to jest bez sensu zeby mozna bylo sobie wyjsc i zobaczyc ile jeszcze cofnac :/ mnie tego nie uczyli, do tego sa tyczki zebys mogl ocenic ile zostalo do konca a z ciagnika jest to widac wedlug mnie idealnie...

To coś Cię słabo uczyli, chodzę od miesiąca na kurs prawa jazdy na kat. T, i tak mi tłumaczył instruktor, i to samo powiedzieli w mi w WORD powiedzieli to samo. Mezo się przepisy zmieniły :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 16:28

Prawo jazdy "T" to na T mozna juz od 15 lat robic?? :) o tym tez nie wiedzialem... slyszalem tylko o tym ze mozna zrobic takie szkolenie po ktorym mozna jezdzic ciagnikiem ale bez przyczep (tak jak na kat. B ) i to jest po to ze mozesz jezdzic ciagnikiem jak nie masz jeszcze na B prawa jazdy...

i co Ci to da ze wyjdziesz i sprawdzisz ile jeszcze cofnac?? co chwile bedziesz wychodzil?? ja tam normalnie cofalem do tyczki bez wychodzenia, z reszta jak wszyscy co byli ze mna na egzaminie a bylo nas szesciu...

#972 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 16:51

Prawo jazdy "T" henio sam to wymyslasz :) ?
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#973 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 17:08

Prawo jazdy "T" po co sie w ogole udzielasz jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?? :) myslalem ze sie zastanowiles nad swoim zachowaniem bo dlugo cie nie bylo widac, ale chyba ta "choroba" ci sie wrocila. idz sie leczyc chlopie... co do tego kursu to nie jest to prawo jazdy kat. T ale tylko szkolenie... dziekuje, pozdrawiam. z toba juz nie rozmawiam....

#974 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 19:19

Prawo jazdy "T" na T można zdawać od 16 a nie od 15
red power

#975 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 19:24

Prawo jazdy "T" Mozna chodzic na kurs 3 misiace przed skoczeniem 16 roku zycia, kolega wyzej pisal o kursie. Henio nie mam nic do Ciebie, jedynie do tych glupot ktore piszesz;D Nie ma zadnych kursow dajacych uprawnienia do prowadzenia pojazdu silnikowego jedynie prawojazdy upowaznia do prowadzenia w/w pojazdow, no chyba, ze mowisz o skuterku czy rowerze wtedy wystarczy bylejaki swistek, wydrukowany na domowej drukarce:P

Pytalem sie henio dlatego, ze mysalem, ze masz moze jakiegos mlodszego brata, ktory pisze za Ciebie takie brednie;)
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#976 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 20:39

Prawo jazdy "T" wiesz co?? ja mam takie wrazenie ze jednak cos do mnie masz bo zamiast napisac i rozwiac moje watpliwosci ze w ogole co stakiego istnieje jak ten kurs to ty od razu sie wysmiewasz. jeszcze nie widzialem zebys na tym forum napisal jakis sensowny post i pomogl komus w jakiejs sprawie. ja chociaz staram sie pomagac, nie zawsze slusznie ale jednak.

#977 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2010 - 21:04

Prawo jazdy "T" Panowie nie kłóćcie się bo i tak to nic nie da, jak kolega wspomniał wcześniej prawo jazdy kat. T można robić od 16 lat, a na kurs zapisać sie 3 miesiące wcześniej przed ukończeniem 16 lat , ja właśnie tak zrobiłem. Co do wychodzenia z ciągnika, sam tego nie wymyśliłem, tak powiedział mi instruktor, i tak powiedzieli w WORD, więc chyba cos w tym musi być.

#978 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 11:05

Prawo jazdy "T" jak ja zdawałem to wychodziłem po to aby podczepić przyczepę hamulce i podłączyć światła i sprawdzić kierunki. Po co wychodzić z ciągnika na łuku? Nie ma potrzeby.
red power

#979 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 13:20

Prawo jazdy "T" Mam pytanie czy jak się zda już B+E to w prawie jazdy podbijają też T czy samo B+E? Bo mogą się kiedyś w przyszłości przepisy zmienić i wtedy można zostać na lodzie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 15:50

Prawo jazdy "T" Kumpel ma B+e i ostatnio C+E I nie ma T wbitego w dowód :)
Mój Wladimirec podbija świat

Dodaj odpowiedź