Polecane posty

mario3004    0

Nie rozumiem poco robicie prawko na traktor. Ja mam na lawetę i mam te same uprawnienia co kat.T + laweta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Do kolegi Krzyśka: Przede wszystkim podejdź do tego na pełnym luzie, jeżeli wiesz co i jak to reszta jakoś pójdzie:D A przez stres to i ja niezdałem:)

 

 

Z lawetą to racja ale jeśli masz 18 lat a na T jest od 16, ja robiłem T ale teraz też bym robił B+E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

mam pytanie jeśli nie zdam egzaminu to znowu muszę iść na kurs? i jeśli np zdam teorie a praktycznego nie zdam to znowu musze robić teorie? i jak mam nauke to jestem indywidualnie z kolesiem? a i jeśli mam teori i koleś opowiada to indywidulanie ? no i czy jak mam egzmin to jak to jest ze jest np 20 osób i to idzie ze np ja robie wszsytko i pozniej ktos inny? czy np ja zrobie jedno a pozniej inni a pozniej ja robi co innego a pozniej inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

odpowie mi ktos? będe bardzo wdzięczny

 

-----------------

 

proszę o odpowiedz wiem ze jstem natrętny ale bardzo mi zalerzy

Edytowano przez andrzej2110
post pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jeśli zdasz teorie a praktyczny oblejesz to poprawiasz tylko praktykę.

Słyszałem że przeszła ustawa o prawach jazdy że od 21 czy 24 lat na Wszystkie które teraz były od 18 łącznie z T. To prawda?

 

Podniesiony został wiek dla motocykli. Ale doszły inne kategorie, miedzy innymi na kłady. Prawko ma być teraz ważne 10 lat a potem wymiana tak jak jest z dowodami.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja robiłem T ale teraz też bym robił B+E.

Nie jestem pewien ale w nowych przepisach przy kat B nie ma zapisu o pojazdach wolnobieżnych i ciągnikach rolniczych. Czyli wychodzi na to ze takie prawko już nie będzie do tego uprawniać...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

a jak poprawkę obleje to znowu poprawiam czy musze isc na kurs czy porpawke robie az do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tylko testy po 6 miesiącach trzeba robić od nowa a czy kurs dodatkowy to nie mam pojecia.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ile teraz może kosztować prawko przed podwyżką i po podwyżce, chce ceny takiej orientacyjnej


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

tysiak za T?? o kurde to troche szmalu jest myślałem że tańsze


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas w szkole 450 a w normalnym ośrodku 1600


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak trzeba pokazac swiatla przy ciagniku to sie losuje?bo przy samochodzie sie losuje...

wiem ze przy przyczepie trzeba wszystko sprawdzic...

Edytowano przez Gospodarz1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Raczej kursy nie zdrożeją, zawsze pod koniec roku jest afera że będą droższe żeby się ludzie zapisywali, szkoły jazdy liczą na naiwność kursantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areqo    35

Właśnie się wczoraj zapisałem na kurs i zapłaciłem 500 zł wydaje mi się że nie dużo. Przedemną 20h jazdy jakos to będzie. A jak przebiega zdawanie co trzeba pokazać i jak ogólnie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj