Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dowód tymczasowy może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Sory za posta pewnie gdzieś już było ale muszę przyznać że nie chce mi się szukać. Od ilu lat można zrobić prawko na traktor? Czy na kombajn trzeba robić jakieś prawko czy kurs. ;)

Na traktor to można od 16 lat, żeby móc się legalnie poruszać kombajnem po drogach to trzeba ukończyć kurs i ci wydają później oświadczenie że możesz prowadzić kombajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No oczywiście że prawo jazy to podstawa żeby robić kurs na kombajn. Tylkoczy na kombajn nie trzeba mieć 18 lat ukonczone?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

A jak się zrobi prawko kat. T w wieku 16 lat i w wieku 18 lat chce się zrobić na auto kat. B to teorie też trzeba zdawać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

A nie lepiej zamiast "T" zrobić "B+E"? Dzisiaj chodziłem się pytać o ceny i mi podpowiedziano że lepiej po zdaniu na B zrobić +E i już tylko praktyczny a jazda z lawetą (lub jakąś przyczepką samochodową) samochodem. Mi się wydaje że lepsze to niż cofanie prostopadłe albo jazda po łuku z dwuosiową przyczepą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tak ale to działa tak tylko w Polsce. Zza granicą trzeba mieć T, a więc jak ktoś by chciał wyjechać zza granice do roboty albo praktyki to musi mieć T


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a 2 sprawa T zrobisz 2 lata szybciej a przez2 lata to prawko może wrócić się pare razy i zostanie na samochód czy na co się chce. Ja dałem ciała akurat rok temu kumple jeździli na prawko jeden na B i T dwóch na C mogłem też a teraz to już mi sie nie opłaca pare miesiecy i robie od razu T i B :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

No ale prawko od 16 lat jest fajne. :) 2 lata wcześniej traktorzysta w gospodarstwie. I można już legalnie po drogach jeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonp24    0

mam pytanie jak się robi przy 16 na T a póżniej na B to trzeba 2 razy egzaminy zdawać

a co jeśli będę robił B i B+E przy 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

NA B i T trzeba zdać oddzielnie teorie i praktyke


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audi80b4    1

chce własnie zrobić prawo jazdy kat B+E i mam takie pytanie czy na egzaminie praktycznym cofając po łuku lawetą można odwrócić się i patrzeć do tyłu czy trzeba cofać na lusterka?

 

zdawał ktoś B+E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No kurcze a u nas jakoś nie wolnno robić prawka od 16 lat ;) ale musze się jeszcze dokładnie popytać bo nie chce mi się wierzyć że wszędzie na T da się a u mnie nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

chce własnie zrobić prawo jazdy kat B+E i mam takie pytanie czy na egzaminie praktycznym cofając po łuku lawetą można odwrócić się i patrzeć do tyłu czy trzeba cofać na lusterka?

 

zdawał ktoś B+E?

Dzisiaj z chłopakami rozmawialiśmy i podobno można się oglądać do tyłu a nawet powinno się przynajmniej raz spojrzeć. Ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

Przy B masz obowiązek patrzeć do tyłu i możesz tylko kontrolować w lusterkach na łuku. Jak na T zdawałem to nikt jakoś o tym nie gadał ale egzaminator nic przeciwko patrzeniu do tylu nie miał. Myślę ze na B+E tez będzie trzeba do tyłu się patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

ja mam jutro egzamin na T mam nadzieje że zdam . zdawał ktoś w WORD białystok.

 

 

 

 

 

 

 

udało sie zdałem ,za pierwszym razem

Edytowano przez pawello15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

nie rozumiem tego troche jak o promieniu 12 m? moze dasz jakies zdjecie a i słyszałem jeszcze zdjecie ze trzeba wjechac przodem z przyczepa do garazu i tylem do drugiego garazu ale po co? i te garaze jak sa do siebie ustawione rownolegle czy na przeciwko czy jak i jaka jest odległosc miedzy tymi garazami? a i co znaczy cofanie na rekawie? i nie wiecie jaką przyczepa cofa sie w białysmtoku? a i jak robi sie badania na kategorie t to osrodek daje ci jakies skierowanie czy co? i jak mieszkam np w hajnówce tam jest jakis osrodek ale egzamin jest w białym to isc do hajnówki i tam bedzie teoria czy jak? jak pompuje sie powietrze do butli w przyczepie? i ostatnie pytanie jak np zdam za 5 razem to no za pierwszym np 800 zł a pozniej jak to jest?(bo ja to zdam chyba za 5!!!)

 

 

Bede wdzieczny za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

dobra mniejsze o te pytania z góry mam inne jeśli u mnie jest ośrodek szkolenia w Hajnówce a egzamin mam w Białymstoku to teorie mam w Hajnówce? i egzamin czy nie? i czy godziny wyjeżdżam w Hajnówce czy w Białymstoku? i na tych godzinach co się robi? Będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj