Polecane posty

ralfMTX140    3

Mój mi wszystko pokazał <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

u nas nic nie pokazywali, a proxima sie bardzo latwo jezdzi... prawie jak 60:P Ja bym sie tam lepiej o nic niepytal egzaminatora xD


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

A przed egzaminem jeździłeś kiedyś Proximą, czy po raz pierwszy na egzaminie? Ja jeździłem zetorem 7711 jedynie. Co musiałeś pokazać na silniku? Widać coś prze tego tandema, czy trzeba patrzeć w lusterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Bedziesz sprawdzał to co wylosujesz <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No to byłem dzisiaj zdawać i zdałem <_< Teraz nikt mi drogi nie zajechał i dojechałem szczęśliwie do końca ;)

Wylosowałem sprawdzenie świateł drogowych (włączyłem światła drogowe i mówię że działają na to egzaminator że to nie są drogowe i kazał przekręcić jeszcze raz pokrętło, przekręciłem a on mówi cofnij o jedno, cofnełem i powiedział "o teraz masz drogowe" heh trochę się z niego naśmiałem)

Do cofnięcia miałem łuk oczywiście, cofanie tyłem do prostopadłego i wycofywanie z ukośnego. Poszło nieźle bo wszystko za pierwszym razem :P

Na mieście to już był całkiem spokój, po drodze spotkałem może 3 samochody... bo jeździłem aż 7 minut <_< Jadąc drogą egzaminator mówi "masz włączony 4rty bieg?" odpowiedziałem że tak a on na to że coś szarpie ten ciągnik, kazał mi nawrócić i jechać spowrotem do ośrodka :) No a rozczepianie to już nic trudnego :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Gratuluje oczywiście <_<

Ja nie musiałem rozczepiać <_< No to naprawde mały ruch miałeś ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

W której klasie w technikum rolniczej robi się prawojazde kategori T jedni mówią ze w 2 a inni że w 3 klasie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To zależy od szkoły <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie.Jak idę do liceum to kiedy najwcześniej można robić prawko T ?a urodziłem się w październiku


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Można robić jak masz 16 lat, więc zależy ile razy siedziałeś w której klasie możesz robić <_<


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
no a nie jest w kardzej szkole rolniczej tak samo <lol>

No niestety nie <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

To troche bez sensu ;/ Musze się w mojej spytać czy w tym roku czy za rok będe mogł robic <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

U nas to się nie pytali kto chce robić a kto nie <_< było to obowiązkowe chyba że ktoś miał już prawko to był zwolniony


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

no w mojej szkole tez jest obowiązkowe jeśli nie zdasz na kategorie T w któreś tam klasie to nie przejdziesz do następnej :/ I Prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Prawidłowo że nie przejdziesz? Nie jestem taki pewny


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
no w mojej szkole tez jest obowiązkowe jeśli nie zdasz na kategorie T w któreś tam klasie to nie przejdziesz do następnej :/ I Prawidłowo

 

Moim zdanie jest to nie możliwe że dyrektor(ka) takie coś wprowadziła... bo co to ich obchodzi? Może ktoś nie może zdawać i co wtedy?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Jak nie może???? Jak nie może z powodow zdrowotnych to jak znalazł się w tej szkole żeby dostać się do mojej szkoły trzeba było przynieśc od lekarza zaswiadczenie że może wykonywać ten zawód więc nie powie dyrektorowi ze niemoże jeździc traktorem bo ma np chorobe jakąs. U mnie w szkole jest to juz od kilku dziesięciu lat jak mój ojciec prawie 30 lat temu chodził to tez tak było jeśli niezdałeś prawka na T to masz czas do zdania do koca roku jak nie zdasz to siedzisz Proste <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

W każdej szkole trzeba dać to zaświadczenie <_<

Ogółem lipne macie te zasady <_< u mnie jedynie trzebab bylo zaliczyc egzamin teoretyczny wewnetrzny a reszte to jak kto juz chail no i jeszcze trzeba bylo godziny wyjezdzic


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@Macius

Ale przed zdawaniem musisz jeszcze iść na badania a jak wtedy lekarz nie da Ci pozytywnej opinii to co ?

@ralfMTX140

U nas nic nie było trzeba robić, ale najlepiej jakbyś kasę wpłacił przyszedł na jazdę podpisał od razu 20h i nara <_<


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Naprawde lipne te zasady <_< u mnie nie wszyscy mieli kat. T i szkołe skończyli ;) a choroba może się przytrafić w trakcie szkoły, niestety wiem coś o tym :P

A badania na prawko polegają na zapłceniu za to badanie <_< no i zadaniu kilku pytań i zbadaniu wzroku...choroby można ukryć bez największego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

A to wtedy to już nie wiem Ale prawko trzeba zdać no chyba że mówice ze ktos chorobe złapał w trakcie to chyba nie. Ale według mnie to jest dobre. Bo co za rolnik który niema prawka na traktor;p Chyba że koniem obrabia to tak;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie miałem prawka i też jeździłem <_< A tym bardziej pojedzie już starszy rolnik


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj