Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy "T"

2506 odpowiedzi na ten temat

#2501 Share slawek74

slawek74

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:hodowla bydła mlecznego

Napisany 21 październik 2016 - 08:50

Prawo jazdy "T" axe300 na T też można zdawać tandemem zależy jakim sprzętem dysponuje Word. Na T można zdawać miesiąc przed ukończeniem 16 lat syn miesiąc temu zdał . Jeżeli komuś potrzebne jest prawojazdy wcześniej to polecam zrobić wcześniej . Całkowity koszt T wyniósł około 2000 zł ,ale warto .
mateusz1151010 synowi wbili też AM przy uzyskaniu T także jesteś w błędzie . Teraz na kategorię B są pytania z zakresu T ponieważ B upoważnia do kierowania ciągnikiem ale tylkoz maszynami zawieszanymi .Tak że te przepisy trochę się zmieniają .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawo jazdy "T" Dzisiaj, 18:24
  •  

#2502 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 21 październik 2016 - 09:03

Prawo jazdy "T" Kolego axe300 jesteś w błędzie. Robiłem BE bo chciałem mieć głównie T. Wbili mi AM, B1, B, BE i T. Poza tym, w mojej szkole i WORD-zie były przyczepki na jednej osi. Chyba nie jesteś na bieżąco z przepisami.

#2503 Share _aisak_

_aisak_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Barclays PL

Napisany 21 październik 2016 - 10:24

Prawo jazdy "T"

@up Potwierdzam.

Jeśli zdaje się B+E to automatycznie wbijają T. Ale jeżeli jest na odwrót to już nie; jeżeli robisz T to B+E  nie jest wbijane.

Dobrze rozumiem, że jeśli zdaje się B+E to w dowód wklepują także T? A co wg Was wygodniej zdać - T czy B+E? (chodzi mi o trudność kursów i egzaminów) I ostatnie pytanie - czy jeżeli mam B a chciałbym uzyskać T lub B+E musze ponownie zdawać teorie czy tylko praktykę? Pewnie te pytania gdzieś się wcześniej pojawiły, ale szczerze nie chce mi się wałkowac forum.

Dobrze rozumiesz. Jeżeli masz już kat. B to lepiej zrobić B+E. Nie zdajesz testów teoretycznych, tylko sam egzamin praktyczny. Dodatkowo B+E daje większe uprawnienia niż samo T. 

Edytowany przez _aisak_, 21 październik 2016 - 10:25.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#2504 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 21 październik 2016 - 16:41

Prawo jazdy "T"

Już pisałem wcześniej : "Ja zdawałem 2 miesiące temu B+E i z automatu mam wbite T (jeśli zdajemy T to B+E nie dostajemy, jedynie odwrotnie to działa) oraz przy okazji wszystkie kategorie poniżej A i B które zdałem wcześniej czyli B1, A1, A2 itp " Więc nie piszcie że zdanie B+E tylko uprawnia nas do kierowania traktorem tak jak w kategorii T tylko MAM JĄ WBITĄ W PRAWIE JAZDY. Skoro na własnym przykładzie i to całkiem niedawno bo tylko 2 miesiące temu dostałem takie prawo jazdy to jak może być inaczej ? (przepisy obowiązują w całym kraju) Przed zdaniem B+E w prawie jazdy miałem wyłącznie kategorie A oraz B,  jak odebrałem po zdaniu mam AM, A1, A2, A, B1, B, BE, T  ale niektórzy najwidoczniej widzą lepiej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2505 Share Marco82

Marco82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 426 postów

Napisany 21 październik 2016 - 20:33

Prawo jazdy "T"

Mój kuzyn również w czerwcu zrobił B+E a dodatkowo w Gratisie dostał T I INNE kat na quady  tym podobne więc to nie zależyy od ośrodka a od przepisu czy rozporządzenia wydanego przez ministra ii obowiązuje w całej polsce bez wyjątków. Obecne przepsy są od lutego bieżącego roku więc nie tak krótko już....

#2506 Share ursusmarek

ursusmarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 26 październik 2016 - 23:25

Prawo jazdy "T"

Byłem dzisiaj w OSK w sprawie kategorii B+E i dowiedziałem się że od 25 lutego 2016 roku zmieniły się przepisy i niema 20 godzin zajęć teoretycznych zostało tylko 15 godzin zajęć praktycznych.

Czy ktoś z was zapisywał się na kategorię B+E lub C+E po 25 lutego 2016 roku i nie miał zajęć teoretycznych  ?????????????????

Edytowany przez ursusmarek, 26 październik 2016 - 23:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2507 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 27 październik 2016 - 11:18

Prawo jazdy "T"

Tak, ja zdawałem jakieś 3 miesiące temu i było tylko 15 godzin praktycznych, żadnej teorii, tak samo nie miałem egzaminu z teorii tylko jazda.

Dodaj odpowiedź