kamil5

Jakie macie transfery Internetu

Polecane posty

samo    3

@ Kizo Mi już mija 1,5 roku od podpisania umowy. dostałem podobną odpowiedź jak ty i kazali mi czekac. co prawda koledzy dostali już większy transfer, a neta mieli później ode mnie :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

ja w tej sprawie bylem w tp i kazali czekac do konca marca bo jakies problemy techniczne a tu juz kwiecien i nadal 128 to juz przesada :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Ja mam radiówke 128 i nawet nie żałuje chociaż myślałem że bedzie to lepiej działało :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

:rolleyes: ja mam w pracy łącze 6Mbit a w domu Neo 256

 

teraz biorę 1M Neo na 3 lata

 

ps sam pracuje w TPSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja mam internet bezprzewodowy Orange 175kb/s. Trochę mały transfer (500MB) ale jakoś się wyrabiam. Wziąłbym neostradę ale nie mogę (ograniczenia terytorialne) i trochę drogo. Ciekawa jest oferta GTS Energis gdzie 1024kb/s kosztuje 55zł (umowa 24 miesiące) a neostrada 1024kb/s 138zł. Oby dwa są bez limitu transferu. Wybór jest oczywisty ale czy TP dopuści operatora z zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ja od niedawna mam 1mbit z netji przez modem z tp.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

ja mam neostrade 512 ale przez livebox'a i przez livebox'a tak nie przerywa połączenia jak przez modem


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
ja mam NEO 320 i płace 20zł, umowa na jeden rok

 

 

eeeee, coś kłamiesz :rolleyes: Neo 320 oraz 640 juz dość dawno zostały wycofane :blink: ,pozatym niema TP tego w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

ja normalnie to mam 500kb/s (radiowy) ale mierzyłem w nocy 1-2g to miałem 2,5mb/s :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ja za miesiąc bede miał 1M z znizka resortową TP i bede płacił 15 zł /mies -umowa na 36 miesięcy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

2m/s Dziś byli spisywać umowę :rolleyes: Płacę jakoś ze zniżkami 90~złotych


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

neostrada 512.Umowa na dwa lata w pierwszym płace 33 złote a w drugim 66.,ale zerwę umowe przed końcem roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
ja od niedawna mam 1mbit z netji przez modem z tp.

I jak oceniasz Netię opłaca się w to bawić czy lepiej trzymać się TP i Neostrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ja mam 1M z tepsy na dwa lata, ostatnio jakieś cyrki z opłatami wychodzą, ogólnie jestem średnio zadowolony bo TP s.a. to złodzieje, nietia czy radiówka jest tańsza a tak samo dobra, a ci serwują nieziemskie ceny a jakość usługi marna :/ Teraz z pewnością nie zdecydował bym sie na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Kurcze właśnie chcę zmienić operatora bo stary mi podpadł. Czy ktoś ma net w TELE 2 jeżeli tak dajcie znać jak to u nich chodzi i czy jest ok. Mi zaproponowali 1mb za 15 zł miesięcznie. Czy jest lepsza oferta na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Tylko tele2 proponuje mega BITY podczas gdy neo jest w mego BAJTACH. Zasadnicza różnica prędkości.

 

A tak apropos: teraz minął mi rok jak mam neo i podniosła mi się opłata i dokładnie w dniu podniesienia stwaki nawalił mi telefon. Jak mam neo podłączone to można zadzwonić ale aby się rozłączyć to jedyny sposób wyjąć przewody od tel i neo(gdy wyjmę tylko przewód od tel połączenie trwa!!!!!). Gdy wyjmę przewód od neo można dzwonić i rozłączać się normalnie, ale do mnie zadzwonić za nic nie można w żadnym układzie. Kto wie od czego to może być????Jutro mają z tepsy przyjechać, ale jak im mówiłem jak jest to pojęcia nie mieli co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj