kamil5

Jakie macie transfery Internetu

Polecane posty

Nikita_Bennet    315

teraz mozesz przeciez rozwiązac umowe i za 2 miesiące chyba wziąć od nowa.

ewenutalnie zrobic cesje numeru na kogos i na tę nową osobę wziąsc neo.

 

jesli idzie o lącze to 512/128 a transferki tak kolo 50kilo są


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Można rozwiązać umowę miesiąc od wypowiedzenia które trzeba złożyć od 2007-01-15 do 02-14 i dopiero w kwietniu podpisać nową na neozdradę tak mi powiedzieli w TP

Mam neozdradę 128 umowa do 2007-11 napisałem już wypowiedzenie, a w kwietniu może NET24

95d15682015e3301.jpg

fc3e80d25fc373b2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja mam neostrade 640kb/s...tylko ze jest rozdzielona na dwa laptopy za pomoca ROUTERA z Wi-FI...a powidzie mi...znacie moze jakies inne strony niz

www.twojeip.wp.pl

?? znacie jakies inne ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja również mam neo tylko 256 i żałuje że mam bo na jakość nie narzekam ale rachunki mnie dobijają patrząc na ceny konkurencji,tylko mam taki wałek że nie mam szans w swojej miejscowości założyć innego netu :angry: (mieszkam na zadupiu)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
ja również mam neo tylko 256 i żałuje że mam bo na jakość nie narzekam ale rachunki mnie dobijają patrząc na ceny konkurencji,tylko mam taki wałek że nie mam szans w swojej miejscowości założyć innego netu :angry: (mieszkam na zadupiu)

 

To ja mam podobnie (chociaż nie mogę powiedzieć na swoją wioskę, że jest aż takim zadupiem;)). U mnie TP jest monopolistą. Chociaż ostatnio pojawił się internet radiowy (o wiele tańszy od TP), ale boję się, że mogą być problemy (kilku ludzi w sąsiednich miejscowościach ma coś takiego i trochę narzekają, że sa przerwy, zwłaszcza w czasie deszczu, śniegu itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

nie polecam radiówki właśnie ze względu na warunki atmosferyczne. moi koledzy mają i narzekają, chociaż jest taniej niż neo, ale np. jest zima śniego pada nie masz co robić i chcesz wejść na af B) a tu lipa <_<


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
nie polecam radiówki właśnie ze względu na warunki atmosferyczne. moi koledzy mają i narzekają, chociaż jest taniej niż neo, ale np. jest zima śniego pada nie masz co robić i chcesz wejść na af <_< a tu lipa B)

 

 

Ja ajkos na radjówke nie nazekam ma ja juz rok i zadko zdaza sie aby nie chodziło z przyczyn atmoswerycznych


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

To widzę że ja mam chyba jeden z najwolniejszych netów na AF. Orange dla laptopów w porywach 5kb/s. Neostrady nie chcieli mi załorzyć bo stwierdzili że nie ma warunków technicznych. A w mojej miejscowości kilka osób ma neostradę :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

@Kat:mi też tak mówili,ale z bratem tatę przycisnęliśmy,się pogadało w TP,gościu siedział w rozdzielni 20 min,i wzięliśmy neo,mam 512 w promocji 640,a w krótce 1mb B) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

A gdzie dzwoniliście? Bo my gadaliśmy z jakimś prezesem z Warszawy i po 4 dniach polecony przysłali że nie ma warunków technicznych aby nas podłączyć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

neostrada 128 ale przydał by się trochę szybszy <_<


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

poprostu byliśmy w salonie tp/orange gdzie się zamawiało neo,na początku powiedzieli że nie ma warunków,a póżniej się dowiedzieliśmy że we wsi obok jest neo(ta sama rozdzielnia)ojciec poszedł wtedy do tp ipowiedział ze jest we wsi obok to i u nas może byc,z początku coś kręcili,w końcu wysłali człowieka do rozdzielni i się okazało że przewód co do mojej wsi idzie nie jest podłaączony gdzie powinien i dlatego,przełożył przewód i mam neo <_<

skoro u ciebie we wsi niektórzy mają to może mają z innej linii,która jest podłączona odpowiednio ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Możliwe. Bo wszyscy co mają mieszkają po drugiej stronie drogi. Jeden nawet na wprost mnie. Ale oni są już podłączeni ziemią z innej lini. A ja jestem nadal podłączony do lini ze słupa, a pod samym domem leży zakopana nowa linia od 3 czy 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3870

u mnie było to samo, do kiedy byłem ze słupa to był problem, jak przełączyli na linie podziemną to się nagle dało założyć i od tego czasu jest ładnie:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

a to szystko dlatego że światłowody leżące w ziemi mają lepszą przepustowość czy jak to sie zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ale mnie od zawsze interesowało dlaczego oni się do mojego domu dokopali i mnie nie podłączyli tylko przewód zasypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

a tego to ja nie wiem <_< może zapomnieli B) ale jak jest podciągnięty to podłączyć żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3870

dla tepsy to moze byc duzy problem - u mnie to trwalo 2 lata:P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj