Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat kluczy COVAL

52 odpowiedzi na ten temat

#41 Share martin68

martin68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 25 styczeń 2009 - 10:50

Opinie na temat kluczy COVAL Witam posiadam zestaw coval profesional http://allegro.pl/it..._szt_coval.html i do tego zestaw śrubokrętów do pobijania http://allegro.pl/it..._sruba_9sz.html i są super nie do zniszczenia a co do grzechotek to te starsze miały wadę bo odkręcały się śruby albo urywały ale że coval ma dożywotnią gwarancje to od ręki wydano mi nową więc polecam te klucze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat kluczy COVAL Dzisiaj, 03:48
  •  

#42 Share Sperling3350

Sperling3350

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Maszyny, j.Niemiecki

Napisany 25 styczeń 2009 - 10:56

Opinie na temat kluczy COVAL Ja posiadam cały komplet płaskich kluczy z firmy COVAL i jestem z niego bardzo zadowolony:) Teraz planuje zakup jeszcze całego kompletu z grzechotkami i nasadkami:)

#43 Share jaaro

jaaro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 09:08

Opinie na temat kluczy COVAL Polecam również narzędzia GRENE - wykonane ze stopu chromowo-wanadowego - oferta dostępna w sklepie internetowym Narzędzia warsztatowe - e-Sklep Grene

#44 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 11:48

Opinie na temat kluczy COVAL Ja posiadam komplet płaskich Coval oraz komplet nasadkowych Coval już jakieś 3 lata i sprawdzają się jak najbardziej. Polecam te klucze, są bardzo dobre za tą cenę, rozkręcałem całego kadetta, składalem silnik, robilem swapa wytrzymują wszystko :lol:
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

#45 Share Maurer

Maurer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 18:30

Opinie na temat kluczy COVAL Witam,
mam pytanie do osob, które uzywaja zestawu kluczy nasadowych Covala 72 szt, takiego jak ten

Dodany obrazek

http://www.allegro.p...72szt_nowe.html
Chcialbym wiedziec, jak sie sprawuje ten zestaw? Ile ząbków, tak na oko, mają te grzechotki? Do 150zl, i do przecietnie czestego grzebania w aucie warto go kupic?
Dzięki, pozdrawiam

#46 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 19:12

Opinie na temat kluczy COVAL Poszukaj zestawu, który ma przedłużane nasadki np. takie
Nawet nie wiesz jak często się przydają. W podanym przez ciebie zestawie brakuje przegubu do małej grzechotki i krótkiej przedłóżki klucza, które w zestawach innych firm sa i się przydają.
Jako ciekawostkę dodam, że ukręciłem identyczną grzechotkę rurką o długości ok.1m, więc super mocny ten klucz nie jest.

#47 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 19:38

Opinie na temat kluczy COVAL Od kiedy za grzechotke zaklada sie rure?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:41

Opinie na temat kluczy COVAL panowie jak się nie da ręcznie odkręcić to lepiej śrubę odciąć i po kłopocie i klucz cały, a rura na grzechotkę to i tak wtedy tylko śrubę ukręcisz, chyba że ktoś nie ma siły;] hehe

lepiej normalnym kluczem wd40 i rura wtedy

#49 Share APT

APT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 20:20

Opinie na temat kluczy COVAL Klucze Coval bardzo dobrze się sprawują, mam również super mocne klucze Mercedes-Benz i duże klucze nasadowe do kół MAN. Super sprawa.

8 ton musi być, 9 jest dobry rok, 10 jest przyjemnie, 14 był rekord po warzywach full ochrona, nawożenie i pogoda :)

#50 Share hermes

hermes

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 20:47

Opinie na temat kluczy COVAL Za 190zł to cudów się nie spodziewajcie

#51 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 05 maj 2010 - 22:39

Opinie na temat kluczy COVAL .

#52 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 23:01

Opinie na temat kluczy COVAL Ja mam zestaw płasko oczkowych grene jak narazie bdb odkręcam przez rure albo sie ukręcą albo odkręcą. I sama grzechotke Grene również bdb sprzęt. Dożywotnia gwarancja także jej nie oszczędzam naprawde tylko tam gdzie śrub jest blisko ścianki używam plasko oczkowych a najczęsciej nasadowych a no i na polu też płasko oczkowe jakos poręczniejszy jest taki zestaw w skrzynce.
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#53 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 30 grudzień 2010 - 07:30

Opinie na temat kluczy COVAL ja bym ci polecił COVALA mam wszystko tej firmy i są luksiu nasadki COVALA pracoują u mnie Z PNEUMATEM i są niezawodne koledzy powiedzieli stanlley lepszy kupiłem 2 nasadki to przy pneumacie odrazu sie ROZLECIAŁY
a co do tego zesawu co masz wyżej to śmiało to kupuj ja mam je 3 lata i nienażekam brat nimi koła w samochodzie odkręcał i niepozryał grzechotki