nikt933

Opinie na temat kluczy COVAL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
leszek    5

ja mam zestaw HONITON i dałem prawie 300 zł i jestem bardzo zadowolony mam je już od roku i bardzo intensywnie ich używam. co do grzechotki to napewno jej nie zerwiesz jak nie będziesz jej przedłużał prędzej się usmarkasz niż ją połamiesz. Są mocne te klucze sam przetestowałem na zapieczonej śrubie 16 mm z przedłużkami śruba się ukręciła a klucz i cięgno to sztywne nawet się nie pogieły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Jestem szczęśliwym posiadaczem trzech kpl. kluczy Coval i muszę przyznać, że jak narazie nie mam powodu do narzekań.

:)


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Ja również posiadam duży asortyment kluczy COVAL-a począwszy od grzechotki po zwykłe płaskie.. Jak na razie to się zawiodłem tylko na nasadce 13 i coś mi się wydaje że trafiłem na podróbę, bo kolejna znów jest nie do zdarcia. Mam też kilka kluczy HONITON i również sprawują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Coval - hm srednia polka - ale napewno duzo lepsze od chinszczyzny- jak pracujecie sami to polecam - dwie marki - kingtony - z wieczna gwarancja -drogo ale warto, i S&R tez z gwarancja - sam uzywam i powiem tak nie do zajechania - i to na przedłużkach - urawalem co prawda dwie redukcje king tony z 3/4 na cal ale na krzyzaku z przedluzka wiec sie nie lczy - odkrecalem kola w traktorze, ale i tak gwarancja działa. A coval hm mam dwa zestawy na wyposazeniu kombajnu - nie sa zle ale bez rewelacji. Co do yato - to nie sa zel ale to tylko lepsza marka toya - rowniez produkowana w chinach wiec roznie bywa i te same litery w nazwie to nie przypadek. Ew. jeszcze klucze beta - jakosc podoba ale duzy wybor. Ceny hm raczej drogie - ale kurde godzina kombinowania ze sruba bo sie lep zjechal kosztuje wiecej niz kpl dobrych kluczy. A co do stanleya - po jakas porazka dla mnie badziewie, szkoda ze nie ma w polsce snap-on bo chetnie bym spradził jak daja rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

TENGTOOLS polecam zestaw tej firmy szczególnie grzechotkę gdyż jest nie do zdarcia fakt trochę kosztuje ale można oddzielnie kupić grzechotkę i nasadki np. proline które są w dobrej cenie a bardzo wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Ja z kolei używam grzechotki i kilku nasadek firmy PROXXON kupionych osobno (bo z poprzedniego zestawu, firmy nie pamiętam, popsułem i grzechotkę i nasadki), mam też klucze płasko oczkowe proxxona. Firma godna polecenia. śrubokręty zakupiłem Stanleya i też jestem zadowolony. Polecam również honiton i nie co tańsze proline. Aha i jeszcze fińska firma IKH jest dobra ale nie miałem do czynienia.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też używam grzechotki COVAL i na razie nie ma problemów. A czasami przedłużam ją pół metrową rurką jak nie idzie odkręcić śruby. Kosztowała ona 45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mir36    0

obecnie uzywam kluczy HONITONA sa niezłe za swą cene na ten komplet nasad dostałem dożywotnia gwarancję i na razie ani jeden sie został uszkodzony, w tej chwili nam zamiar dokupic klucze płasko-oczkowe Cowala i na ta klucze mam dożywotnią gwarancje jak rozerwe to wymienia od reki, klucze kużni sa dobre mam komplet płasko-oczkowych narazie nie rozeszły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

COVAL to dobre klucze , dobre są też IRWIN kture są tansze od stanley a tak samo dobre , no i oczywiście KUŻNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

Ja powiem tak moze i coval to dobre klucze,ale nie ma co ich porownywac z STSNLEY-ami.Robie wserwisie i wiem co mowie mialem w zyciu ruzne zestawy kluczy ale od dwuch lat mam STANLEYE i one so najlepsze do dzis wszystkie sa sprawne a nie jakies covale z ktorych zostaly 4 nasadki chrom vanadium 6 nasadek i po kilka z innych firm.Stanley nie jest przereklamowany u.s.a stawia na wytrzymalosc a nie china = ilosc.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

bo coval to dla takich raczej bardziej zaawansowanych użytkowników a nie do codziennej pracy w serwisie warsztacie itp.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin68    9

Witam posiadam zestaw coval profesional http://allegro.pl/item515782192_komplet_kl..._szt_coval.html i do tego zestaw śrubokrętów do pobijania http://allegro.pl/item524455554_coval_kpl_..._sruba_9sz.html i są super nie do zniszczenia a co do grzechotek to te starsze miały wadę bo odkręcały się śruby albo urywały ale że coval ma dożywotnią gwarancje to od ręki wydano mi nową więc polecam te klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam cały komplet płaskich kluczy z firmy COVAL i jestem z niego bardzo zadowolony:) Teraz planuje zakup jeszcze całego kompletu z grzechotkami i nasadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Ja posiadam komplet płaskich Coval oraz komplet nasadkowych Coval już jakieś 3 lata i sprawdzają się jak najbardziej. Polecam te klucze, są bardzo dobre za tą cenę, rozkręcałem całego kadetta, składalem silnik, robilem swapa wytrzymują wszystko :lol:


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maurer    0

Witam,

mam pytanie do osob, które uzywaja zestawu kluczy nasadowych Covala 72 szt, takiego jak ten

 

892896974.th.jpg

 

http://www.allegro.pl/item892896974_klucze_nasadowe_coval_72szt_nowe.html

Chcialbym wiedziec, jak sie sprawuje ten zestaw? Ile ząbków, tak na oko, mają te grzechotki? Do 150zl, i do przecietnie czestego grzebania w aucie warto go kupic?

Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Poszukaj zestawu, który ma przedłużane nasadki np. takie

Nawet nie wiesz jak często się przydają. W podanym przez ciebie zestawie brakuje przegubu do małej grzechotki i krótkiej przedłóżki klucza, które w zestawach innych firm sa i się przydają.

Jako ciekawostkę dodam, że ukręciłem identyczną grzechotkę rurką o długości ok.1m, więc super mocny ten klucz nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy za grzechotke zaklada sie rure?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrew64003    1

panowie jak się nie da ręcznie odkręcić to lepiej śrubę odciąć i po kłopocie i klucz cały, a rura na grzechotkę to i tak wtedy tylko śrubę ukręcisz, chyba że ktoś nie ma siły;] hehe

 

 

lepiej normalnym kluczem wd40 i rura wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APT    1

Klucze Coval bardzo dobrze się sprawują, mam również super mocne klucze Mercedes-Benz i duże klucze nasadowe do kół MAN. Super sprawa.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj