Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat kluczy COVAL

52 odpowiedzi na ten temat

#21 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 21:56

Opinie na temat kluczy COVAL COVAL jest bardzo dobry o ile nie jest to sam napis (podróbka) sam mam sporo narzędzi COVAL'a i KONGSBERG'a i wiele sie jakością nie różnią.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat kluczy COVAL Dzisiaj, 22:00
  •  

#22 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 12:11

chrome-vanadium jest to stop a nie typ stali. http://moto.allegro....owy_tanio_.html polecam te klucze do gospodarstwa jak znalazł. Nie mogliśmy odkręcić koła od stara to rurka 40 cm dwóch chłopa i klucze wytrzymały. Naprawdę klucze do ostrego katowania. A co do płaskich i "małych" nasadek to mam przekonanie do yato i manessmann. Grzechotkę z yato kupiłem 3 lata temu i chodzi do tej pory a oszczędzana nie była, bardzo solidna. I tak jak wyżej pisałem manessman też bardzo dobre klucze.

Stal też jest stopem, a przedmiot sporu jest stalą stopową chromowo-wanadową (z domieszką tych metali).

#23 Share nikt933

nikt933

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 13:56

Opinie na temat kluczy COVAL Na innych aukcjach znalazłem klucze z nasadkami typu spline. Ciekawe czy są lepsze od tych zwykłych??

Teraz właśnie nie wiem czy kupić właśnie ten zestaw
SPLINE

czy zwyczajne nasadki z końcówkami sześciokątnymi
sześciokątne

#24 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 14:02

Opinie na temat kluczy COVAL coval dobre ale nie najlepsze. mam pare kluczy waltera i je postawił bym na 1 miejscu. a stanley to stanley płacisz w 40% za niby marke ale nie sa złe.
kujawy to jes to!!!!!

#25 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 14:11

Na innych aukcjach znalazłem klucze z nasadkami typu spline. Ciekawe czy są lepsze od tych zwykłych??

Teraz właśnie nie wiem czy kupić właśnie ten zestaw
SPLINE

czy zwyczajne nasadki z końcówkami sześciokątnymi
sześciokątne

Bierz sześciokątne bo tymi pierwszymi to zjechanej śruby nie odkręcisz

#26 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 13 czerwiec 2008 - 17:08

Opinie na temat kluczy COVAL http://www.allegro.p...a_promocja.html to jest mój komplet tylko w tej malej grzechotce odkręciła mi sie ta mała czarna śrubka i nie wiem czym ją przykręcić :angry:
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#27 Share leszek

leszek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 21:58

Opinie na temat kluczy COVAL ja mam zestaw HONITON i dałem prawie 300 zł i jestem bardzo zadowolony mam je już od roku i bardzo intensywnie ich używam. co do grzechotki to napewno jej nie zerwiesz jak nie będziesz jej przedłużał prędzej się usmarkasz niż ją połamiesz. Są mocne te klucze sam przetestowałem na zapieczonej śrubie 16 mm z przedłużkami śruba się ukręciła a klucz i cięgno to sztywne nawet się nie pogieły.

#28 Share ml78

ml78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:ogólnie maszyny rolnicze i nie tylko, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Napisany 15 czerwiec 2008 - 10:29

Opinie na temat kluczy COVAL Jestem szczęśliwym posiadaczem trzech kpl. kluczy Coval i muszę przyznać, że jak narazie nie mam powodu do narzekań.
:)
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

#29 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 15 czerwiec 2008 - 11:25

Opinie na temat kluczy COVAL Ja również posiadam duży asortyment kluczy COVAL-a począwszy od grzechotki po zwykłe płaskie.. Jak na razie to się zawiodłem tylko na nasadce 13 i coś mi się wydaje że trafiłem na podróbę, bo kolejna znów jest nie do zdarcia. Mam też kilka kluczy HONITON i również sprawują się dobrze.

#30 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 15 czerwiec 2008 - 11:35

Opinie na temat kluczy COVAL Ja posiadam taki komplecik Covala:
http://www.allegro.p...6_22_coval.html
I kilka większych pojedyńczych. jak na razie jestem z nich zadowolony, choć 24 udało się wygiąć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 15 czerwiec 2008 - 13:33

Opinie na temat kluczy COVAL Coval - hm srednia polka - ale napewno duzo lepsze od chinszczyzny- jak pracujecie sami to polecam - dwie marki - kingtony - z wieczna gwarancja -drogo ale warto, i S&R tez z gwarancja - sam uzywam i powiem tak nie do zajechania - i to na przedłużkach - urawalem co prawda dwie redukcje king tony z 3/4 na cal ale na krzyzaku z przedluzka wiec sie nie lczy - odkrecalem kola w traktorze, ale i tak gwarancja działa. A coval hm mam dwa zestawy na wyposazeniu kombajnu - nie sa zle ale bez rewelacji. Co do yato - to nie sa zel ale to tylko lepsza marka toya - rowniez produkowana w chinach wiec roznie bywa i te same litery w nazwie to nie przypadek. Ew. jeszcze klucze beta - jakosc podoba ale duzy wybor. Ceny hm raczej drogie - ale kurde godzina kombinowania ze sruba bo sie lep zjechal kosztuje wiecej niz kpl dobrych kluczy. A co do stanleya - po jakas porazka dla mnie badziewie, szkoda ze nie ma w polsce snap-on bo chetnie bym spradził jak daja rade.

#32 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 16 czerwiec 2008 - 20:45

Opinie na temat kluczy COVAL W zeszłym roku kupiłem taki zestaw http://allegro.pl/it...ton_okazja.html kluczy honion. Nasadki i grzechotki są bardzo mocne ale dwa bity torx połamałem...

#33 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 17 czerwiec 2008 - 18:29

Opinie na temat kluczy COVAL TENGTOOLS polecam zestaw tej firmy szczególnie grzechotkę gdyż jest nie do zdarcia fakt trochę kosztuje ale można oddzielnie kupić grzechotkę i nasadki np. proline które są w dobrej cenie a bardzo wytrzymałe.

#34 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 15:50

Opinie na temat kluczy COVAL Ja z kolei używam grzechotki i kilku nasadek firmy PROXXON kupionych osobno (bo z poprzedniego zestawu, firmy nie pamiętam, popsułem i grzechotkę i nasadki), mam też klucze płasko oczkowe proxxona. Firma godna polecenia. śrubokręty zakupiłem Stanleya i też jestem zadowolony. Polecam również honiton i nie co tańsze proline. Aha i jeszcze fińska firma IKH jest dobra ale nie miałem do czynienia.
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

#35 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 21 grudzień 2008 - 14:32

Opinie na temat kluczy COVAL Ja też używam grzechotki COVAL i na razie nie ma problemów. A czasami przedłużam ją pół metrową rurką jak nie idzie odkręcić śruby. Kosztowała ona 45 zł.

#36 Share mir36

mir36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 17:31

Opinie na temat kluczy COVAL obecnie uzywam kluczy HONITONA sa niezłe za swą cene na ten komplet nasad dostałem dożywotnia gwarancję i na razie ani jeden sie został uszkodzony, w tej chwili nam zamiar dokupic klucze płasko-oczkowe Cowala i na ta klucze mam dożywotnią gwarancje jak rozerwe to wymienia od reki, klucze kużni sa dobre mam komplet płasko-oczkowych narazie nie rozeszły się.

#37 Share lukash0

lukash0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 17:37

Opinie na temat kluczy COVAL my mamy w robocie wszystkie klucze z COVAL i naprawdę to są dobre klucze.polecam

#38 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 22 styczeń 2009 - 09:21

Opinie na temat kluczy COVAL COVAL to dobre klucze , dobre są też IRWIN kture są tansze od stanley a tak samo dobre , no i oczywiście KUŻNIA

#39 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 22 styczeń 2009 - 10:12

Opinie na temat kluczy COVAL Ja powiem tak moze i coval to dobre klucze,ale nie ma co ich porownywac z STSNLEY-ami.Robie wserwisie i wiem co mowie mialem w zyciu ruzne zestawy kluczy ale od dwuch lat mam STANLEYE i one so najlepsze do dzis wszystkie sa sprawne a nie jakies covale z ktorych zostaly 4 nasadki chrom vanadium 6 nasadek i po kilka z innych firm.Stanley nie jest przereklamowany u.s.a stawia na wytrzymalosc a nie china = ilosc.
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 22 styczeń 2009 - 22:31

Opinie na temat kluczy COVAL bo coval to dla takich raczej bardziej zaawansowanych użytkowników a nie do codziennej pracy w serwisie warsztacie itp.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user