Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat kluczy COVAL

52 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nikt933

nikt933

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 15:32

Opinie na temat kluczy COVAL Chciałbym kupić sobie zestaw kluczy, ale przed tym chciałbym sie zapytać wszystkich tych którzy używali bądź używają kluczy nasadowych COVAL??
Mam zamiar kupić sobie zestaw kluczy nasadowych i na allegro wypatrzyłem fajny zestaw.

Zestaw kluczy

A może macie jakieś inne propozycje zestawów kluczy nasadowych? Cena gdzieś do 200 zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat kluczy COVAL Dzisiaj, 22:43
  •  

#2 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 16:55

Opinie na temat kluczy COVAL Moim zdaniem njlepsze klucze robi chrom-vandium czy jakoś tak.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#3 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 17:23

Opinie na temat kluczy COVAL dobre sa Stanley ale strasznie drogie jeszcze te co pisze @ofsik też są dobre i tańsze mój brat ma kilka kluczy marki coval i nie narzeka sa dość mocne
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#4 Share nikt933

nikt933

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 17:38

Opinie na temat kluczy COVAL Nie ma takiej firmy jak CHROM VANADIUM. CHROM VANADIUM to jest specjalny rodzaj stali której wykorzystuje się przy tworzeniu kluczy. A co do tych kluczy stanley to one są zdecydowanie za drogie.

#5 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 17:40

Opinie na temat kluczy COVAL nie jest to specjalny rodzaj stali a stop chromu i vanadu :) brat kupił manessmany i jest bardzo zadowolony :)

#6 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 18:09

Opinie na temat kluczy COVAL Stanley to przereklamowane klucze do tego strasznie drogie i wcale nie sa takie za***iste.Coval jest marka znacznie tansza i jakosciowo tak samo dobra jak Stanley.pracowałem w warsztacie samochodowym i klucze stanleya łamałem nie raz.Apropo CHROM VANADIUM to sa dobre ale te oryginalne matowe takie ciezkie bo ich "zamienniki" takie chropowate i swiecace to o kant d*py rozbic ,wyginaja sie jak "d*pa na rurce"
Kiedys kupiłem grzechotke Covala 72 za jakies 68 pln i mam ja kilka lat i jest za***ista zadnych problemów.Jesli kupuje klucze to takie lepsze bo takimi tanimi (50 zł za kpl) kiedys sobie rece tylko poharatałem i zostały mi po tamtych kluczach tylko blizny....

#7 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 19:12

Opinie na temat kluczy COVAL a ja polecam markę HONITON. mam 2 komplety z tej firmy i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem na nich.

#8 Share Tobiasz912

Tobiasz912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 19:25

Opinie na temat kluczy COVAL to ja chyba trafiłem na jakąś podróbkę bo wszystkie klucze z covala popękały :)
Praca rolnika godna jest szacunku !!!

#9 Share nikt933

nikt933

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 19:26

to ja chyba trafiłem na jakąś podróbkę bo wszystkie klucze z covala popękały :)

chodzi ci o płaskie czy nasadowe??

#10 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 19:39

Opinie na temat kluczy COVAL chromo-vanadium to chyba typ stali, albo jej rodzaj gdzieś czytałem że gąsienice czołgowe są z tego robione wiec muszą być naprawdę dobre mam kilka rodzajów takich kluczy z chin i z indii :) i są naprawdę dobre na każdych jest napisane chromo-vanadium....chyba to wystarczy aby ocenić czy są dobre mam już je z 10 lat i nadal są kompletem a kosztowały grosze...
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share nikt933

nikt933

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 19:43

Opinie na temat kluczy COVAL A co powiecie na temat grzechotek?? Podobno w środku szybko pękają w nich te zębatk :) i.

#12 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:04

Opinie na temat kluczy COVAL Mam kilka kluczy Coval.
Polecam.
Nie polecam.

Niby Coval są oba ale jeżeli chodzi o jakość to dzień a noc.
Pierwszy jest gładki i błyszczący i jest mocny, ten drugi jest matowy ale płaski to siano, nasadowy jest możliwy. Nie wiem na czym to polega.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#13 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:34

Opinie na temat kluczy COVAL co do grzechotek to nie są one do zruszania śrub tylko do delikatnego odkręcania i dlatego długo nie wytrzymują.jak chcesz odkręcić śrube to trzeba zwykły klucz i rurka.

#14 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:51

Opinie na temat kluczy COVAL Klucze Coval są dobre co do Stanleya to są stanowczo za drogie i przereklamowane. Co do innych kluczy to polecam klucze Kuźnia, mam taką trzydziestkę nasadową, skakałem po niej, zakładałem rurę i wytrzymuje już ładnych parę lat.

#15 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:51

Opinie na temat kluczy COVAL Jeden gościu dawał mi gwarancje że takich kluczy nie urwe jak nie będe ich przedłóżał rurkami itp. http://www.allegro.p...szt_6_22mm.html
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#16 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:57

co do grzechotek to nie są one do zruszania śrub tylko do delikatnego odkręcania i dlatego długo nie wytrzymują.jak chcesz odkręcić śrube to trzeba zwykły klucz i rurka.

Co fakt to fakt ja zawsze odkręcam najpierw zwykłym, a dopiero potem grzechotką. Po prostu szkoda mi klucza bo wiem, że jak śruba zardzewiała to może kluczyk nie wytrzymać i będzie smutek :)
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#17 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 21:13

Opinie na temat kluczy COVAL chrome-vanadium jest to stop a nie typ stali. http://moto.allegro....owy_tanio_.html polecam te klucze do gospodarstwa jak znalazł. Nie mogliśmy odkręcić koła od stara to rurka 40 cm dwóch chłopa i klucze wytrzymały. Naprawdę klucze do ostrego katowania. A co do płaskich i "małych" nasadek to mam przekonanie do yato i manessmann. Grzechotkę z yato kupiłem 3 lata temu i chodzi do tej pory a oszczędzana nie była, bardzo solidna. I tak jak wyżej pisałem manessman też bardzo dobre klucze.

#18 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 21:18

Opinie na temat kluczy COVAL no chyba że grzechotka jest baaardzo mocna :) czasem też można nimi poszarpać. HONITON robi dobre grzechotki,wyglądają solidnie i takie są. z innych firm jeśli chodzi o klucze to facom robi dobre grzechotki i płaskie ale dość drogie, YATO też niczego sobie, z płaskich to gedore,i rodzima KUŹNIA Sułkowice :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#19 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 21:34

Opinie na temat kluczy COVAL Ja osobiście polecam klucze HONITON, mam zestaw nasadek i grzechotkę tej firmy. Kiedyś zerwałem 6 śrub fi16 tą grzechotką (oczywiście przez rurę) i nic się nie stało. W jednym ze sklepów w mojej miejscowości na COVALa dają mi dożywotnią gwarancje
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 21:44

Opinie na temat kluczy COVAL ja mam taki zastaw http://www.coval.com...ecia/553_1.jpeg i niepolecam go nikomu prawie wszystkie elementy są zrobione z jakiegos gu... a nie pożądnej stali :angry: