Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja elementów układu hydrauliki kombajnu Bizon Rekord

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 10 czerwiec 2008 - 13:41

Regeneracja elementów układu hydrauliki kombajnu Bizon Rekord Witam! mam ogromną prosbe do uzytkowników forum. czy wie ktos gdzie mozna naprawic, zregenerowac rozdzielacze hydrauliki 2 i 4 sekcyjny juz z nich tak cieknie ze wymiana oringów na główkach nie pomoze. zastanawiam sie ile mnie to bedzie kosztowac jak narazie poszukuje ewentualnego warsztatu naprawczego najlepiej w woj dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim.
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Regeneracja elementów układu hydrauliki kombajnu Bizon Rekord Dzisiaj, 16:20
  •  

#2 Share chudy100

chudy100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 18:09

Regeneracja elementów układu hydrauliki kombajnu Bizon Rekord na tej stronie jest spis takich firm może się przydać
http://katalog.pf.pl...P0R10C-m10.html
odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Cree

Cree

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 04:27

Regeneracja elementów układu hydrauliki kombajnu Bizon Rekord

Witam! mam ogromną prosbe do uzytkowników forum. czy wie ktos gdzie mozna naprawic, zregenerowac rozdzielacze hydrauliki 2 i 4 sekcyjny juz z nich tak cieknie ze wymiana oringów na główkach nie pomoze. zastanawiam sie ile mnie to bedzie kosztowac jak narazie poszukuje ewentualnego warsztatu naprawczego najlepiej w woj dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim.

Kolego nie rób tego!!! chyba, że na własną odpowiedzialność. U mnie tez trzeba było je robić bo ciekły jak h...j no i kupiliśmy nowe (to niemały wydatek). Wujaszek mówił mi że to tak precyzyjnie zrobione elementy, taka historie mi przytoczyl jak pracowal w dziale hydrauliki w General Morors Comapny, (przyjechał do mnie na wakacje z rodziką) to mieli praktykanta no i jego nauczyciel wyciągnął rdzeń z rozdzielacza w dłoni potrzymał go paręnaście sekund dał mu i kazał włożyć z powrotem do obudowy, a tu zonk nie wchodzi-powód skok temperatury o kilka stopni i już go nie włożył). Regenercja jest nieopłacalna- a kosztuje dużo, regenerują w Tucholi tam też je robią. Lepiej kup nowe to będziesz wiedział, że pochodzą, a takie po regeneracji to może sezon, dwa....nikt nie da ci gwarancji na te rozdzielacze po regeneracji