Skocz do zawartości

Zdjęcie

tur metal fach

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tonyhalik3

tonyhalik3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 22:20

tur metal fach posiadam tura metal fach 1300 kg. ostatnio mam problemy z różnego rodzaju wyciekami. tur jest roczny a zachowuje sie jak by z 10 lat pracował. czy spotkaliście sie z krytyką tych ładowaczy, lub wiecie coś na własnym przykładzie?

Rodacy, pamiętajcie że ten kto wódki nie pije
jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa bezideowcem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tur metal fach Dzisiaj, 23:30
  •  

#2 Share tonyhalik3

tonyhalik3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 07:07

tur metal fach

posiadam tura metal fach 1300 kg. ostatnio mam problemy z różnego rodzaju wyciekami. tur jest roczny a zachowuje sie jak by z 10 lat pracował. czy spotkaliście sie z krytyką tych ładowaczy, lub wiecie coś na własnym przykładzie?

#3 Share AGROSERWIS

AGROSERWIS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 21:28

tur metal fach Przy jakim ciągniku jest ten ladowacz? podpiety pod wyjscia hydrauliczne czy pod pompe? skad sa wycieki? My sprzedalismy ich dosyc sporo i narazie moze w jednym byla wymiana silownika i w drugim przewodow ogolnie to wszystko z nimi ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share karolek321

karolek321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 05 październik 2008 - 15:10

tur metal fach

posiadam tura metal fach 1300 kg. ostatnio mam problemy z różnego rodzaju wyciekami. tur jest roczny a zachowuje sie jak by z 10 lat pracował. czy spotkaliście sie z krytyką tych ładowaczy, lub wiecie coś na własnym przykładzie?

Sporo słyszałem własnie o wyciekach w tych ładowaczach. Dla mnie ten tur jest troche kiepski bo zamiast być przysunięty do kabiny to on jest wysunięty do przodu przez co podczas pracy mocniej odciąża tył ciągnika niż ładowacz z mrągowa czy Pol-motu

#5 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 06 listopad 2011 - 21:44

tur metal fach Witam. Posiadam takiego tura na ursusie 1014 i mialem troche problemow. Oczywiscie nie wspomne ze koncowki 3 sekcji po 2 uzyciach zaczynaja lekko puszczac olej. Przy dluzszej pracy rozkrecala mi sie skrzynia przekladniowa na laczeniu ze sprzeglem , zrobilem pewne udoskonalenia, sruby na klej oczywiscie i na razie jest dobrze. Posiadam go prawie rok , ( no uwazam ze za te pieniadze powinien sluzyc dluzej) a na dzien dzisiejszy po zwiezieniu 300 t slomy i przezuceniu 100 t nawozu i troce ziemi, ma luzy na tzw."ramce" (na ktorej sie zaczepia osprzet) ogolnie czekam na serwis gwarancyjny , zobaczymy co powiedza , bo wedlug mnie nie powinno tak byc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share lokser

lokser

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 12 lipiec 2015 - 17:44

tur metal fach

Witam koledzy nie wiem gdzie szukać pomocy mam polski ładowacz tur 8 - trzy sekcyjny i z jednego miejsca mam duży wyciek oleju, nie wiem od czego jest ten rozdzielacz i nie da się tego ani odkręcić ani dokręcić , może ktoś podpowie mi jak zredukować ten wyciek ? patrz foto

Załączone miniaturki

• 20150712_181936.jpg
  • 20150702_195845.jpg