szczewko

Stosunek do narkotyków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LeF    43

Też niczego takiego nie próbowałem, wole sobie od czasu do czasu piwko wypić. Problemu ze zdobyciem nie ma, bo jak lokatorom zachce się zapalić wesołego papierosa to udają się do innego pokoju w akademcu i palenie jest.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zgadza się-działa podobnie-więc uważaj żeby nie przedawkować :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

Widzę że każdy się wypowiada tylko na temat MJ :)

Edytowano przez pawel101210

pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja tam spróbowałem kilka razy zielonego, do tego gorzałka i jest bomba ale to było jakieś 2 lata temu. Od tamtej pory nic, poza zielem nic nie brałem. Ziele za drogie 30zł za 1g, to za tą kasę mam 10 pysznych zimniuśkich piwek. Pijcie piwo, będzieci zdrowsi :D

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kto nie ma brzucha ten kiepsko rucha :D A dobry gospodasz trzyma swego konia pod dachem.

Czytajac różne źródła o marijuanie jestem corazbardziej nastawiony na TAK Jest to czysta roślinka która przynosi frajde ale dla sztucznego badziewia niezmiennie NIE


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

akurat jesli sam nie wychodujesz, to raczej palisz takze sporo chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

akurat jesli sam nie wychodujesz, to raczej palisz takze sporo chemii...

To tak, masz racje B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ale nie od piwa :)

fakt od gastrofazy, ktora zawsze podczas spozywania sie wlacza ;) .

 

setka wodki jest troche bardziej kaloryczna od 0,5 l piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

akurat jesli sam nie wychodujesz, to raczej palisz takze sporo chemii...

 

Skąd takie przypuszczenia? Wierzysz w to że MJ sprzedawana na ulicy jest moczona w dynaturatach,domestosie bądz innych wymysłach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie wiem, nie znam sie, ale jesli nie jestes "w klimacie" to sprzedadza ci g.wno i tyle :P

Wzbogacanie suszu

 

Jest to bardzo szeroko rozpowszechniony mit. Nie istnieją żadne substancje które dodane do marihuany mogłyby powodować wzrost mocy. W tej legendzie jest ziarno prawdy, w latach 60. XX w USA sporadycznie dodawano do marihuany PCP być może ma ona właśnie takie pochodzenie. Mit ten najczęściej mówi o tym, że moczenie suchych liści i szczytów w różnych środkach chemicznych, ma zwiększać działanie na człowieka. Przy tym najczęściej wspomina się o środkach w rodzaju wybielaczy denaturatu lub eteru, lub nawet o lakierze do włosów lub środkach owadobójczych, a nawet truciźnie na szczury.

 

Popularność tego mitu doprowadziła do zanieczyszczania szkodliwymi substancjami chemicznymi dużej części marihuany przez niedoświadczonych dilerów na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dlatego tak jak napisałeś najlepiej jest posadzić własną roślinkę :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

no i ta wszędobylska rozkminka wszystkiego co wokół ciebie :D :lol:

 

Taa. Nazywanie kupionej bułki gumą do żucia, którą wyrzuciłem przez przypadek w zboże... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Mój znajomy pracował w holandii w szklarni z mj, i opowiadał że gdy topy już były duże truto rośliy tzn. podlewao chloroformem i kilka godzin później wyrywano i wieszano topami do dołu aby soki z całej rośliny spłyneły do dołu, czyli jednak jest trochę chemii.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefir999    0

Raczej nie praktykuje czegoś takiego jak namaczanie . Chemia są jedynie nawozy podawane roślinie tak samo jak w przypadku zboża .

Podoba mi sie że @UrsusCzesio sie dokształcił (zapewne dużo czytał nt. MJ) i powoli zmienia zdanie na temat konopi ponieważ jest to używka bardzo mało szkodliwa w porównani z kawą papierosami czy alkocholem . Nie namawiam do używania ,poniewaz każdy powinien decydować o sobie i osoby 3-cie nie powinny sie zagłebiac w jego życie osobiste . Alkocholizm i narkomannia jest straszną chorobą .Jeśli wieźmiemy pod uwagę to że konopia uzależnia OK. jednak jest to uzaleznienie psychiczne ,nie lepsze od fizycznego ale podczas odstawiania tej używki nie ma stanu odstawienia narkotyku w postaci potów czy dilyrki alkocholowej . Wiem ze to co napisałem nie ma ładu ani składu ale mam nadzieje że zrozumiecie przekaz . Sam pale i wiekszość moich znajomych pali ,jesteśmy młodzi i głupi lecz zdaża mi sie zaplić z ludzmi z wyżyn społecznych posiadających własną firme ,żone , dzieci i 40 lat na karku . sry za odkopanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj