Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stosunek do narkotyków

167 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:38

Stosunek do narkotyków W tym roku byłem w Maroko i musze powiedziec że tam zeby kupić hasz, naprawde dobrej jakosci wystarczy wyjsc na ulicę i odczekać 5 min.

Ja dziękuję bogu, że naprzeciwko hotelu miałem McDonalda otwartego całą dobę:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stosunek do narkotyków Dzisiaj, 10:31
  •  

#122 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:43

Stosunek do narkotyków

Nie do końca tak jest. Opiaty np heroina mają właściwości powiedzmy relaksacyjne, rozluźniające. Amfetamina, kokaina są bardziej pobudzające. To tak obrazowo.

e tam widzialem ludzi po koko co nie byli w zaden sposob pobudzeni, a innym razem po paleniu bardzo agresywnych, takze sklada sie na to wiele czynnikow. druga sprawa jest to co sie zazywa, a to co powinno sie tam znalezc ;) .

Heroina jest silnie uzależniająca (brown) i trudno się z nałogu wyleczyć. Nawet jedno zażycie może spowodować uzaleznienie.

tak srednio mi sie chce uwierzyc w to, ze ktos startuje od browna ;) .
moze gdyby mial wczesniejsze doswiadczenia z lekkimi narkotykami, wiedzialby czego moze sie spodziewac :D .

wlasnie takie "stare" podejscie jest niewlasciwe. przestrzegaja przed tym niezorientowani rodzice, niekompetentni pedagodzy i robia wiecej zla niz gdyby nic nie mowili.
pojdzie taki mlody czlowiek na impreze, zapali blanta, glupi kumpel wrzuci mu pigule do drinka i co sie okazuje?
ze z tego calego demonizowania nic nie jest, gosc sie czuje dobrze, ma dobry humor i ochote do zabawy. na drugi dzien budzi sie, wita ze starymi jak gdyby nigdy nic i tak sie zaczyna wspomagac, bo to o czym gadali wychowawcy mozna miedzy bajki wlozyc.
poprzez to czesc, ale bardzo niewielka zaczyna tez probowac ciezszych narkotykow i tutaj dopiero pojawia sie niebezpieczenstwo, ale wtedy przewaznie nikogo nie ma.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#123 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:48

Stosunek do narkotyków Oczywiście to nie reguła. Ale czytałem kiedyś historie kolesia, który własnie tak zaczoł bo mu powiedzieli, że fajnie będzie.
Co do kupienia narkotyków w 5 min w wawie pewnie by się udało. Jak mi powiedziała kiedyś jedna z dziewczyn o których wyżej pisałem swój swego zawsze pozna, inna osoba się z nią zgodziła.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:50

Stosunek do narkotyków czytales = nieprawdziwa historia, majaca cel pseudo wychowawczy. nawet jesli sie zdazyla to 1 przypadek na milion.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#125 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 14:04

Stosunek do narkotyków Mogło byc i tak oczywiście, że w większości przypadków od browna się nie zaczyna. Skłonności do uzależniania się to temat bardzo złożony. Jednego będziesz przestrzegał, posłucha inny na to samo pójdzie spróbuje. Jeden będzie palil trawke całe życie inny zapali kilka razy i czegoś mocniejszego zacznie szukać. Znam tez takich którzy próbowali trawki czy amfy i powiedzieli że to nie dla nich wolą wódki się napić. Skłonności do uzależnień dziedziczone są genetycznie nie wiadomo tylko co decyduje o tym od czego się człowiek uzależni.

#126 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 17:55

Stosunek do narkotyków Jeśli wiesz gdzie się udać,to kupisz sprzęt w ciągu 1 min. a nie 5 min.Nie chodzi tu o W-we czy Maroko.Na jednym
ze sławnych berlińskich dworców na górnym poziomie jest pełno polizai z psami,i nie daj boże zapalić fajkę
w miejscu niedozwolonym,a zjeżdzając dwa poziomy niżej do metra jesteś w całkiem innym świecie.I tak jest
w każdym miejscu.Na Fabrycznym też ;)

#127 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:37

Stosunek do narkotyków Być może pierwszy raz paląc zioło bardziej działa niz 3, 4 czy 20 raz ale jazde ładna robił. Sorry ale coś sie jednemu ubzdurało że świąteczna ozdoba mikołaj to złodziej i chciał mu tiry ukraść. <_< Zobaczymy jak drugi 3 czy którys raz zadziała na niego
Mój Wladimirec podbija świat

#128 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:39

Stosunek do narkotyków wierz mi, ze to nie substancja miala taki wplyw na niego tylko fakt, ze zapalil. jakbys mu nieswiadomie liscie skruszyl przypominajace wygladem palenie to tez sie tak zachowywal.

#129 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 11 styczeń 2011 - 09:16

Stosunek do narkotyków Pewnie narażę się uzywającym narkotyki ale dla mnie to syf nigdy nie brałem i brał nie będę , i nie rozumie gadki że narkotyki pomagają się wyluzować , to mowa ludzi ze słabą psychiką którzy szukają wspomagaczy żeby żyć i stawiać czoła problamom dnia codziennego.

#130 Share lukaasz

lukaasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 15 styczeń 2011 - 19:15

Stosunek do narkotyków Ja ostatnio słyszałem, że palenie czystej marihauny jest zdrowsze od picia kawy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 20:35

Stosunek do narkotyków @crystalzts dlaczego uwazasz, ze mozesz o czyms mowic, ze to g...no skoro nigdy nie probowales? :blink:
jak masz taka silna psyche to oznacza, ze nie bedziesz mial najmniejszych problemow z uzaleznieniem, dlatego mozesz spokojnie sprobowac, zeby wypowiadac pozniej takie czy inne opinie ;) .

#132 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:26

Stosunek do narkotyków Zawsze się znajdzie znajomy co m znajomego co coś zawsze ma, więc jak ktoś bardzo chce to kupi...

#133 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:47

Stosunek do narkotyków Nigdy nie paliłem zioła i nie używałem innych tego typu rzeczy ale paliłem papierosy około 20 lat , od ponad 4 nie miałem papierosa w ustach a jeszcze czasami mam ochotę na dymka -
ale nie próbuję bo wiem że jak zapaliłbym jednego to wróciłbym do palenia .
Podziwiam ludzi którzy potrafili zostawić narkotyki ale ubolewam nad tymi którzy zmarli od nich , bo tych drugich są setki razy więcej.

#134 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 09:44

Stosunek do narkotyków W listopadzie mój najlepszy kolega po narkotykach kierował ruchem na drodze , zginął pod kołami samochodu ,nie raz widziałem jak to na niego działało , przykro patrzeć.

#135 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 16 styczeń 2011 - 09:51

Stosunek do narkotyków No to podłapaliście temat rzeke :lol: , jak ktos chce to bierze proste, ja tam sobie pale i jest luks, zalezy jaki kto ma organizm tylko tyle powiem, jeden zgona zaliczy a drugiemu nic.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#136 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 11:06

Stosunek do narkotyków Zobaczymy za 10 może 15 lat jaki będzie twój stosunek do narkotyków , żaden alkoholik nie ma problemu z alkoholem jak go zapytać.

#137 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 17:31

Stosunek do narkotyków Najlepiej nie mieć żadnych nałogów, a co do baki to nie jest wcale taka straszna jak to ludzie mówią... Chyba, że się pali nałogowo, ale to nie uzależnia ponoć.

#138 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 18:25

Stosunek do narkotyków Słuchaj jak ktoś nic nie pije nie pali taki anty anty to już tylko poj*****, bez urazy ale widze po znajomych, mówicie nałogi i uzależnienie wszystko zależy od organizmu według mnie i od woli czlowieka.

#139 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:47

Stosunek do narkotyków Ja nie mówię, żeby wcale nie pić czy tam co nie robić, ale że NAJLEPIEJ JEST jak się nie ma żadnego nałogu. A czemu od razu pojeb..ani są, że nie lubią pić albo palić? Ich sprawa.
To jest stworzone dla ludzi i od nich zależy, czy tego chcą. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:59

Stosunek do narkotyków Dobra koncze zbedne wypowiedzi.