Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stosunek do narkotyków

167 odpowiedzi na ten temat

#101 Share maks95

maks95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Fotografia

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:38

Stosunek do narkotyków Dla mnie narkotyki to syf nie tknę tego nigdy !!!! ;[
Trwa ładowanie listy sprzętu |||||||||||| 82% |||||||

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stosunek do narkotyków Dzisiaj, 19:16
  •  

#102 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:52

Stosunek do narkotyków dobry temacik jest duzo lepszy od wódki-dla tych którzy mysla ze wodka jest o niebo lepsza od tematu krzyzyk na droge.
W efekcie wodka to jest ciezka sprawa, nie wie ten co pije od swieta.

#103 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:00

Stosunek do narkotyków ten kto to zażywa nie niszczy tylko sobie życia ale również tym którzy martwią się o taką osobę, która rujnuje sobie życie,i potrzebuje pomocy od bliskich lecz jej nie chce bo sądzi że jak ćpa to nie ma żadnych problemów i nic się dla niego nie liczy. Sądze że podobnie maja alkoholicy gdy piją nic ich nie interesuje uważaja że wszystko jest w porządku ale to tylko do czasu wytrzeźwienia

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 07 styczeń 2011 - 23:08

Stosunek do narkotyków A ja sobie lubię zajarać od czasu do czasu :rolleyes: , alkohol i papierosy to dopiero dziadostwo...

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#105 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 00:50

Stosunek do narkotyków e tam wszystko jest dla ludzi B) , toc kosmici do nas zubrowki, tekli, lychy, czy czystej i malboro, ew. meskich nie przywiezli :lol: .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#106 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 02:24

Stosunek do narkotyków wszystko dla ludzi

Edytowany przez arek676, 08 styczeń 2011 - 15:11.

#107 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 17:32

Stosunek do narkotyków Ta zaarać a reszta to dziadostwo. Widziałem kumpli ziołem zjaranych przeciez takich trzeba zamykać i leczyć. Wogóle zero kontaktu realnego i niech wsiądzie taki w auto i co? Przecież oni słonie widzą i wogóle chcą lecieć w kartonie na marsa. Naj mniej szkodliweto są nasze polskie papierosy chyba że rzucisz kiepa w ściernisko ale możesz jechać samochodem i nie udajesz marsjanina, kontaktujesz normalnie B)
Mój Wladimirec podbija świat

#108 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 18:18

Stosunek do narkotyków brak słów :/

ursusczesio :) jestes smieszny, ale to nie twoja wina. Polacy i ogolnie ludzie na swiecie sa zle poinformowani na temat narkotykow. Jezeli sadzisz ze na przykład polski papieros jest mniej szkodliwy niz marihuana ( jestem za legalizacja miekkich narkotykow, a przeciw sztucznej chemii czyli tzw twardych narkotykow) to jestes w wielkim błedzie

#109 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2011 - 18:29

Stosunek do narkotyków Ja nie paliłem zielska, ale znam ludzi co palą... W każdym bądź razie nie wsiadłbym do auta jeżeli miąłby prowadzić zjarany osobnik. Dodany obrazek Nie wypowiadam się czy szkodzą czy nie. Faktem jest natomiast to, że powodują zmiany w postrzeganiu rzeczywistości. Jak tam bardzo chcą niech legalizują ich zdrowie, byleby kary za prowadzenie pod wpływem marihuany były wysokie! Twarde narkotyki potępiam. Dodany obrazek

#110 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 18:29

Stosunek do narkotyków yhym czyli lepiej jak lecą na ksieżyc :) Najlepiej to wychodzą ci co hoduja maryśke :D

Edytowany przez UrsusCzesio, 08 styczeń 2011 - 18:30.

Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 09 styczeń 2011 - 22:03

Stosunek do narkotyków A no wiecie tak ja wcześniej wspomniałem fajki i narkotyki to jedno wielkie nieporozumienie, ale np. od trawy nie słyszałem żeby jakiś jeszcze ktoś zmarł, a od papierosów to co drugi palacz umiera więc moje jest takie zdanie, a wasze mnie nie obchodzi???...

#112 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 22:15

Stosunek do narkotyków

gdyby byla legalna mozna by bylo siac i ciekawe czy doplaty obszarowe by byly do konopii
ale ja jestem na nie :D

Edytowany przez Lukaszjarm, 09 styczeń 2011 - 22:17.

#113 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 22:27

Stosunek do narkotyków @Globus ile razy więcej ludzi pali papierosy albo pije wódkę, a tych w temacie jest niewiele. Co by było jak by było na odwrót...

Jest jeszcze taka sprawa, że nasi rodzice to nie mieli prawie wcale albo wcale styczności z zielonym, a teraz to ze znajomych prawie wszyscy, jedni lubią, drudzy nie i nigdy już nie spróbują. Mało kto nie wie co to. Takie czasy... i to na wsi, ale nie tylko :(

@Lukaszjarm legalne... to nie było by już to samo, tabu dodaje pikanterii :)
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#114 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 01:26

Stosunek do narkotyków Jeśli widzę ukopconych,albo skwaszonych małolatów u siebie w pracy[wśród klientów] to też mi się wydaje że
diabeł wynalazł ten temat.Ale sam żeby się wyrobić na roli wrzucam czasem sobie bombkę z fety i nie
schodzę z ciągnika do 03,04 rano.W branży jakiej pracuję narkotyki nie są żadnym tabu,czytając niektóre
posty typu:to syf,nigdy tego nie wezmę,mam wrażenie że nie jeden ostro skreślony typ odezwałby się z większym
sensem.Jak nie używałeś to skąd wiesz jak jest bolku jeden z drugim? Dużo ludzi ginie pod kołami pijanych
kierowców,ale alkohol to już nie jest syf,bo fajnie jest sobie wypić piwko wieczorem?Czy dlatego,że państwo
pobiera akcyzę i pijąc wspomaga się polską gospodarkę B)?

#115 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2011 - 12:27

Stosunek do narkotyków @DRAKOS

.Ale sam żeby się wyrobić na roli wrzucam czasem sobie bombkę z fety i nie
schodzę z ciągnika do 03,04 rano

Albo i 27/24 godz :D

#116 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:11

Stosunek do narkotyków

Ta zaarać a reszta to dziadostwo. Widziałem kumpli ziołem zjaranych przeciez takich trzeba zamykać i leczyć. Wogóle zero kontaktu realnego i niech wsiądzie taki w auto i co? Przecież oni słonie widzą i wogóle chcą lecieć w kartonie na marsa. Naj mniej szkodliweto są nasze polskie papierosy chyba że rzucisz kiepa w ściernisko ale możesz jechać samochodem i nie udajesz marsjanina, kontaktujesz normalnie B)

to Ci Twoi kumple dobre grzybki jedzą ;) widac ze mama Ci głupot nagadała.
ale lubie poczytac takie farmazony, przynajmniej sie mozna dobrze ubawic a majac przy tym dobry temacik mozna konkretnie.
Wódka Wódka i jeszcze raz wódka!

#117 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:12

Stosunek do narkotyków Konopie to spokój a wódka to szaleństwo :D

#118 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:18

Stosunek do narkotyków szczerze to bardziej zalezy od fazy/towarzystwa/okolicznosci niz tego co sie zażywało ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#119 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:31

Stosunek do narkotyków jak ktoś pisze ze po zapaleniu marysi widzi małpy albo buty go gonią czy inne ufoludki to jest smieszne! :D od tego są grzybki halucynogenne. No ekipa to pierwszoplanowa rzecz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:37

Stosunek do narkotyków Nie do końca tak jest. Opiaty np heroina mają właściwości powiedzmy relaksacyjne, rozluźniające. Amfetamina, kokaina są bardziej pobudzające. To tak obrazowo. Z tym, że wszystko jest dla ludzie też bym polemizował. Heroina jest silnie uzależniająca (brown) i trudno się z nałogu wyleczyć. Nawet jedno zażycie może spowodować uzaleznienie. Znam dwie kobiety (mają dziecko, dzieci nigdy wcześniej nie miały kontaktów z narkotykami) około 30 postanowiły spróbować. nAszczęście skończyło sie dobrze ale ile kasy na to poszło i nerwów. Zanłem tez takich którym się nie udało.