szczewko

Stosunek do narkotyków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Dla mnie narkotyki to syf nie tknę tego nigdy !!!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

dobry temacik jest duzo lepszy od wódki-dla tych którzy mysla ze wodka jest o niebo lepsza od tematu krzyzyk na droge.

W efekcie wodka to jest ciezka sprawa, nie wie ten co pije od swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika    0

ten kto to zażywa nie niszczy tylko sobie życia ale również tym którzy martwią się o taką osobę, która rujnuje sobie życie,i potrzebuje pomocy od bliskich lecz jej nie chce bo sądzi że jak ćpa to nie ma żadnych problemów i nic się dla niego nie liczy. Sądze że podobnie maja alkoholicy gdy piją nic ich nie interesuje uważaja że wszystko jest w porządku ale to tylko do czasu wytrzeźwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

A ja sobie lubię zajarać od czasu do czasu :rolleyes: , alkohol i papierosy to dopiero dziadostwo...

 

 


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

e tam wszystko jest dla ludzi B) , toc kosmici do nas zubrowki, tekli, lychy, czy czystej i malboro, ew. meskich nie przywiezli :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ta zaarać a reszta to dziadostwo. Widziałem kumpli ziołem zjaranych przeciez takich trzeba zamykać i leczyć. Wogóle zero kontaktu realnego i niech wsiądzie taki w auto i co? Przecież oni słonie widzą i wogóle chcą lecieć w kartonie na marsa. Naj mniej szkodliweto są nasze polskie papierosy chyba że rzucisz kiepa w ściernisko ale możesz jechać samochodem i nie udajesz marsjanina, kontaktujesz normalnie B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek676    18

brak słów :/

 

ursusczesio :) jestes smieszny, ale to nie twoja wina. Polacy i ogolnie ludzie na swiecie sa zle poinformowani na temat narkotykow. Jezeli sadzisz ze na przykład polski papieros jest mniej szkodliwy niz marihuana ( jestem za legalizacja miekkich narkotykow, a przeciw sztucznej chemii czyli tzw twardych narkotykow) to jestes w wielkim błedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie paliłem zielska, ale znam ludzi co palą... W każdym bądź razie nie wsiadłbym do auta jeżeli miąłby prowadzić zjarany osobnik. smile.gif Nie wypowiadam się czy szkodzą czy nie. Faktem jest natomiast to, że powodują zmiany w postrzeganiu rzeczywistości. Jak tam bardzo chcą niech legalizują ich zdrowie, byleby kary za prowadzenie pod wpływem marihuany były wysokie! Twarde narkotyki potępiam. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

yhym czyli lepiej jak lecą na ksieżyc :) Najlepiej to wychodzą ci co hoduja maryśke :D

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

A no wiecie tak ja wcześniej wspomniałem fajki i narkotyki to jedno wielkie nieporozumienie, ale np. od trawy nie słyszałem żeby jakiś jeszcze ktoś zmarł, a od papierosów to co drugi palacz umiera więc moje jest takie zdanie, a wasze mnie nie obchodzi???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

 

gdyby byla legalna mozna by bylo siac i ciekawe czy doplaty obszarowe by byly do konopii

ale ja jestem na nie :D

Edytowano przez Lukaszjarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@Globus ile razy więcej ludzi pali papierosy albo pije wódkę, a tych w temacie jest niewiele. Co by było jak by było na odwrót...

 

Jest jeszcze taka sprawa, że nasi rodzice to nie mieli prawie wcale albo wcale styczności z zielonym, a teraz to ze znajomych prawie wszyscy, jedni lubią, drudzy nie i nigdy już nie spróbują. Mało kto nie wie co to. Takie czasy... i to na wsi, ale nie tylko :(

 

@Lukaszjarm legalne... to nie było by już to samo, tabu dodaje pikanterii :)


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Jeśli widzę ukopconych,albo skwaszonych małolatów u siebie w pracy[wśród klientów] to też mi się wydaje że

diabeł wynalazł ten temat.Ale sam żeby się wyrobić na roli wrzucam czasem sobie bombkę z fety i nie

schodzę z ciągnika do 03,04 rano.W branży jakiej pracuję narkotyki nie są żadnym tabu,czytając niektóre

posty typu:to syf,nigdy tego nie wezmę,mam wrażenie że nie jeden ostro skreślony typ odezwałby się z większym

sensem.Jak nie używałeś to skąd wiesz jak jest bolku jeden z drugim? Dużo ludzi ginie pod kołami pijanych

kierowców,ale alkohol to już nie jest syf,bo fajnie jest sobie wypić piwko wieczorem?Czy dlatego,że państwo

pobiera akcyzę i pijąc wspomaga się polską gospodarkę B)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@DRAKOS

.Ale sam żeby się wyrobić na roli wrzucam czasem sobie bombkę z fety i nie

schodzę z ciągnika do 03,04 rano

 

Albo i 27/24 godz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Ta zaarać a reszta to dziadostwo. Widziałem kumpli ziołem zjaranych przeciez takich trzeba zamykać i leczyć. Wogóle zero kontaktu realnego i niech wsiądzie taki w auto i co? Przecież oni słonie widzą i wogóle chcą lecieć w kartonie na marsa. Naj mniej szkodliweto są nasze polskie papierosy chyba że rzucisz kiepa w ściernisko ale możesz jechać samochodem i nie udajesz marsjanina, kontaktujesz normalnie B)

 

to Ci Twoi kumple dobre grzybki jedzą ;) widac ze mama Ci głupot nagadała.

ale lubie poczytac takie farmazony, przynajmniej sie mozna dobrze ubawic a majac przy tym dobry temacik mozna konkretnie.

Wódka Wódka i jeszcze raz wódka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

szczerze to bardziej zalezy od fazy/towarzystwa/okolicznosci niz tego co sie zażywało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

jak ktoś pisze ze po zapaleniu marysi widzi małpy albo buty go gonią czy inne ufoludki to jest smieszne! :D od tego są grzybki halucynogenne. No ekipa to pierwszoplanowa rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie do końca tak jest. Opiaty np heroina mają właściwości powiedzmy relaksacyjne, rozluźniające. Amfetamina, kokaina są bardziej pobudzające. To tak obrazowo. Z tym, że wszystko jest dla ludzie też bym polemizował. Heroina jest silnie uzależniająca (brown) i trudno się z nałogu wyleczyć. Nawet jedno zażycie może spowodować uzaleznienie. Znam dwie kobiety (mają dziecko, dzieci nigdy wcześniej nie miały kontaktów z narkotykami) około 30 postanowiły spróbować. nAszczęście skończyło sie dobrze ale ile kasy na to poszło i nerwów. Zanłem tez takich którym się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W tym roku byłem w Maroko i musze powiedziec że tam zeby kupić hasz, naprawde dobrej jakosci wystarczy wyjsc na ulicę i odczekać 5 min.

 

Ja dziękuję bogu, że naprzeciwko hotelu miałem McDonalda otwartego całą dobę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Nie do końca tak jest. Opiaty np heroina mają właściwości powiedzmy relaksacyjne, rozluźniające. Amfetamina, kokaina są bardziej pobudzające. To tak obrazowo.

e tam widzialem ludzi po koko co nie byli w zaden sposob pobudzeni, a innym razem po paleniu bardzo agresywnych, takze sklada sie na to wiele czynnikow. druga sprawa jest to co sie zazywa, a to co powinno sie tam znalezc ;) .

 

Heroina jest silnie uzależniająca (brown) i trudno się z nałogu wyleczyć. Nawet jedno zażycie może spowodować uzaleznienie.

tak srednio mi sie chce uwierzyc w to, ze ktos startuje od browna ;) .

moze gdyby mial wczesniejsze doswiadczenia z lekkimi narkotykami, wiedzialby czego moze sie spodziewac :D .

 

 

wlasnie takie "stare" podejscie jest niewlasciwe. przestrzegaja przed tym niezorientowani rodzice, niekompetentni pedagodzy i robia wiecej zla niz gdyby nic nie mowili.

pojdzie taki mlody czlowiek na impreze, zapali blanta, glupi kumpel wrzuci mu pigule do drinka i co sie okazuje?

ze z tego calego demonizowania nic nie jest, gosc sie czuje dobrze, ma dobry humor i ochote do zabawy. na drugi dzien budzi sie, wita ze starymi jak gdyby nigdy nic i tak sie zaczyna wspomagac, bo to o czym gadali wychowawcy mozna miedzy bajki wlozyc.

poprzez to czesc, ale bardzo niewielka zaczyna tez probowac ciezszych narkotykow i tutaj dopiero pojawia sie niebezpieczenstwo, ale wtedy przewaznie nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście to nie reguła. Ale czytałem kiedyś historie kolesia, który własnie tak zaczoł bo mu powiedzieli, że fajnie będzie.

Co do kupienia narkotyków w 5 min w wawie pewnie by się udało. Jak mi powiedziała kiedyś jedna z dziewczyn o których wyżej pisałem swój swego zawsze pozna, inna osoba się z nią zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

czytales = nieprawdziwa historia, majaca cel pseudo wychowawczy. nawet jesli sie zdazyla to 1 przypadek na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mogło byc i tak oczywiście, że w większości przypadków od browna się nie zaczyna. Skłonności do uzależniania się to temat bardzo złożony. Jednego będziesz przestrzegał, posłucha inny na to samo pójdzie spróbuje. Jeden będzie palil trawke całe życie inny zapali kilka razy i czegoś mocniejszego zacznie szukać. Znam tez takich którzy próbowali trawki czy amfy i powiedzieli że to nie dla nich wolą wódki się napić. Skłonności do uzależnień dziedziczone są genetycznie nie wiadomo tylko co decyduje o tym od czego się człowiek uzależni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj