Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stosunek do narkotyków

167 odpowiedzi na ten temat

#41 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 06 czerwiec 2008 - 14:01

Stosunek do narkotyków Co do papierosów to próbowałem... Przyznam się... Spaliłem pół i ledwo doszedłem do łóżka. I na tym się skończyło... A co do narkotyków to widziałem jedynie kumpla jak brał... Mielismy z niego tak polane że ledwo mogliśmy ustac na nogach. A na następny dzień to chodził chory...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stosunek do narkotyków Dzisiaj, 23:13
  •  

#42 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 14:30

Stosunek do narkotyków Nie uwazam sie za najmądrzejszego, jednak trzeba przyznac, że dzieci i młodzież mają mniej rozsądku niż dorosli ( nie we wszystkich przypadkach ). Sam byłem młody, głupi, miałem durne pomysły, ale takie pisanie, ze narkotyki nic złego nie robią chyba jest nie na miejscu.
Nie wiem jak potoczy sie życie, może skończę jako alkoholik - kto wie, miałem trudne i łatwe chwile w życiu, jednak wszystkie problemy trzeba pokonywac swoją właśną psychiką. Chwilowe zapomnienie nic nie da.
Przepraszam, ze kogoś urazilem, ale bardziej chodziło mi o to, zeby takich durnot nie pisac.

PS. ciekawe co by było gdyby to napisała np. Kasztanka czy yacenty :) .

#43 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 14:30

Stosunek do narkotyków ze tak powiem a za razem zacytuje "narkotyki to go*no i mega biznes..." przyznam sie ze palilem maryhe ale to bylo jak mialem problemy i straszne doly ale teraz wiem ze to byl blad nie mam zaiaru juz nigdy spalic bo szkoda zdrowia jesli za moja glupote maja placic kalectwem moje dzieci to ja dziekuje
moj kumpel pali co tydzien i ma srednia 4 cos ale nie chce nawet myslec o jego dzieciach jakie moga miec problemy przez wybryki tatusia
znam tez czlowieka ktory pali juz ok 10lat ale teraz wydoroslal zrozumial co to robi z mozgu i to nie prawda ze nie mozna rzucic on przestal i zyje nie kradnie nie zabija zeby miec na narkotyki ale juz przestal i nie pali tego scierwa
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Robertsuw

Robertsuw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 16:23

Stosunek do narkotyków powiem tak z kilkanascie osób mi proponowało zapalic i mowie zawsze nie prubuje i nigdy w zyciu nie chce tego sprubowac
--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

#45 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 19:38

Stosunek do narkotyków

ze tak powiem a za razem zacytuje "narkotyki to go*no i mega biznes..." przyznam sie ze palilem maryhe ale to bylo jak mialem problemy i straszne doly ale teraz wiem ze to byl blad nie mam zaiaru juz nigdy spalic bo szkoda zdrowia jesli za moja glupote maja placic kalectwem moje dzieci to ja dziekuje
moj kumpel pali co tydzien i ma srednia 4 cos ale nie chce nawet myslec o jego dzieciach jakie moga miec problemy przez wybryki tatusia
znam tez czlowieka ktory pali juz ok 10lat ale teraz wydoroslal zrozumial co to robi z mozgu i to nie prawda ze nie mozna rzucic on przestal i zyje nie kradnie nie zabija zeby miec na narkotyki ale juz przestal i nie pali tego scierwa

"narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktos zyje z ciebie i twoich ziomali"

@Abuk masz racje :)

#46 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 06 czerwiec 2008 - 20:37

Stosunek do narkotyków Po prostu skracasz sobie życie i jeszcze ktoś na tym zarabia... normalnie super.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#47 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 21:44

Stosunek do narkotyków @zetor to tylko tekst piosenki
ale nie polecam takiego postepowania bo mozna wiele stracic

#48 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 06 czerwiec 2008 - 22:07

Stosunek do narkotyków No dobra tekst piosenki ale świetnie i krótko mówi jak jest.

Bierzesz bo musisz, ktoś sprzedaje bo musi.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#49 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 22:56

Stosunek do narkotyków sciagnijcie sobie kawalek Peja- Mordercy tam jest caa prawda o narkotykach i dealerach
"Dealer to morderca dealer to ku*wa..."
"Tak latwo jest dozowac komus smierc" w sensie spzredawania komus narkotykow

#50 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 07 czerwiec 2008 - 08:47

Stosunek do narkotyków kiedyś popalałem trawę i generalnie więcej niż 20 razy nie paliłem, już jakieś pięć lat nie palę a przestałem kiedy przechodząc obok knajpy i poczułem zapach haszu i biało mi się przed oczami zrobiło i omal nie padłem na glebę i to był właśnie omen zdałem sobie sprawę jak głęboko wniknęła w mój organizm a cały czas byłem przekonany że palę okazyjnie i z własnej woli a tu taka reakcja!!! przypomnę ze miałem wtedy dłuższą przerwę od bakanie nikomu tego nie życzę ale pewnie któregoś dnia coś podobnego przeżyjecie i sie opamiętacie upiorne przeżycie brrr....za to polecam kobiety :) to jest dopiero czaderska przyjemność i nic Tego nie przebije!!!!
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Gaudencjusz

Gaudencjusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 czerwiec 2008 - 23:39

Stosunek do narkotyków koledzy zmiencie dilera bo długo z tymi co wam towar teraz dostarczają to długo nie pociągniecie :) :) :)
1jest URSUS 7524 (!!!NÓWKA!!!!PERŁA!!!!!!CUD!!!!)
2jest FENDT 716 VARIO (DRUGI!!!!WIEKSZY!!!!!CuD)
3brak JOHN DEERE 1088 (NAWET!!!!!NIE!!!!!!!SzKODA;)

#52 Share zenek22

zenek22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i maszyny rolnicze:)

Napisany 04 sierpień 2008 - 23:07

Stosunek do narkotyków Dla mnie nawet sprzedawac narkotyki to tak samo jak mordowac!!!

#53 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 04 sierpień 2008 - 23:11

Stosunek do narkotyków Powodzenia życzę ty co to biorą i zarzywają
Nagły Atak Spawacza (piekło schody niebo) poloecam
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#54 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 07:34

Stosunek do narkotyków o co ci chodzi GSX ???

A narkotyki to nie tylko te nazywane popularnie narkotykami np, marycha itd., ale nawet wódka no alkohole i papierosy tylko one są legalne .Narazie byt dużo ludzi ich nie bierze narkotyków ale za 2 pokolenia one nie będą takie mocne -tak szybko uzależnić bo organizmy się przyzwyczają .Przykład europejczycy specjalnie uzależniali indian i efekt murowany padali jak muchy do miodu nie przyzwyczajeni do alkoholu a narkotyki przez wieki nic im nie robiły.

A co do uzależnien jeden po pierwszym razie będzie nałogowcem ,a drugi po kilkunastu nie poczuje potrzeby .Ja jestem przeciw rozwiązywaniu problemów za pomocą używek to tylko lepiej ciągnie na dno.A i im młodszy organizm tym łatwiej się uzależnia (bo jeszcze nie dojrzały) niezalerznie od czego więc prawo jest dobre do 18 nie próbować

#55 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 11:02

Stosunek do narkotyków a skad wiekszosc moze wiedziec czy to swinstwo i syf jak nigdy tego na oczy nie widziało a co mówic o prubowaniu

#56 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 11:44

Stosunek do narkotyków

o co ci chodzi GSX ???

A narkotyki to nie tylko te nazywane popularnie narkotykami np, marycha itd., ale nawet wódka no alkohole i papierosy tylko one są legalne .Narazie byt dużo ludzi ich nie bierze narkotyków ale za 2 pokolenia one nie będą takie mocne -tak szybko uzależnić bo organizmy się przyzwyczają .Przykład europejczycy specjalnie uzależniali indian i efekt murowany padali jak muchy do miodu nie przyzwyczajeni do alkoholu a narkotyki przez wieki nic im nie robiły.

A co do uzależnien jeden po pierwszym razie będzie nałogowcem ,a drugi po kilkunastu nie poczuje potrzeby .Ja jestem przeciw rozwiązywaniu problemów za pomocą używek to tylko lepiej ciągnie na dno.A i im młodszy organizm tym łatwiej się uzależnia (bo jeszcze nie dojrzały) niezalerznie od czego więc prawo jest dobre do 18 nie próbować

A zmęczony byłem i zasypiałem na stojąco a co zatym idzie źle widziałem
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#57 Share t-tas

t-tas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 12:33

Stosunek do narkotyków chwała Wam za to, że macie negatywny stosunek, ale powiedzenie "po co rolnik ma rozmawiać o tym syfie" i tym podobne są już nie na miejscu, gdyż to właśnie brak dyskusji, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy jest jednym z wrogów
zgodzę się, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt się nie odurzał, ale były to inne czasy- było ciężko związać koniec z końcem, o wszystko trzeba było kombinować, rodzice baczniej pilnowali pociech- w szkole był ład i porządek- i jak linijką się po łapach dostało to się w domu nikt nie chwalił, bo ojciec by poprawił- nawet fajki w szkole nie były zbytnim problemem bo nauczyciele mieli swoje sposoby na obrzydzenie palenia przyłapanemu na tym uczniowi(spalił taki paczkę sportów jeden za drugim-zwykle nie dał rady- i zazwyczaj przechodziła chęć na dymka), alkohol był dostępny tylko dorosłym i to nie o każdym czasie i nie w każdej ilości- a to sprzedaż zaczynała się o 13 godzinie, a to kartki były w pewnym okresie
rodzice kombinowali jak mogli by jakoś żyć- po pralkę, meble czy inne diwajsy jechało się kawał drogi bo ktoś dał znać, że to czy tamto gdzieś rzucą- i czasu na odurzanie już nie było- no poza piciem- ale i tak nie było nic innego dostępnego, dzieciaki też pomagały w gospodarstwie, mieszczuchy miały zajęcia pozalekcyjne, sportowe itd. -w ogóle było jakoś tak, że latem starczyła piłka i rzeka, a zimą sanki
po odzyskaniu wolności otwarły się granice i zaczęliśmy chłonąć wszystko co dobre- i co złe także- i przyszły używki(choć już wcześniej się pojawiały kompoty i inne takie)
zaczęło się inne życie- kto by sobie kiedyś pozwolił na zostawienie rodziny na kilka miesięcy(np wyjeżdżając do pracy)- i kto ma dzieciaków pilnować, uczyć ,wychowywać- rodzice??- wielu się gdzieś zagubiło w nowej rzeczywistości, pogoń za pieniądzem, "lepszym" życiem sprawiła, że zaczęli mniej czujnie obserwować swe dzieci, mniej rozmawiać uważając, ze od wychowania jest szkoła... szkoła??- mówić sobie można, ale kto posłucha nauczyciela, gdy nawet w rodzinie nie ma autorytetów, a ojciec i matka to "starzy", którzy coś pier..lą nad uchem- a nauczyciel to na dziecko nawet krzywo spojrzeć nie może bo albo się znęca albo molestuje, i w ten sposób rolę wychowawczą przejęły TV, internet i ulica- a gdy dochodzi co do czego to jest wielki płacz i lament
jakoś ze swoich szczenięcych lat pamiętam, że na fajkę w podstawówce szło dosłownie kilka osób, ukrywając się gdzieś w sadzie czy za stodołą, cały czas obserwując czy ktoś ich nie dorwie, pierwsze piwo to na wycieczce pożegnalnej w 8 klasie, nauczyciel miał autorytet-a teraz to mu łebki mogą w twarz nabluzgać i napluć i co- nagana- a co to jest
rodzice do dziś chcą wiedzieć gdzie jadę, kiedy będę, spytają co robiłem, rozmawiają z pociechą- choć już będzie 26 wiosen na karku
dlatego właśnie warto rozmawiać- co do mnie to święty nie jestem, wielu rzeczy się w życiu próbowało, jedne polubiłem, inne nie, ale ustaliłem sobie pewne granice które są dla mnie nieprzekraczalne i tego się pilnuję
nikogo nie namawiam do próbowania, każdy ma swój rozum i jak będzie chciał to spróbuje- i dotyczy to wszystkiego- fajki, kielicha, skręta, kreski, szybkiej jazdy samochodem- tak, bo nie tylko chemia odurza- na swój sposób

#58 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 sierpień 2008 - 13:41

Stosunek do narkotyków Ja niebrałem i niezamierzam brac gdyż wiele słyszalem do czego to doprowadza wiec dziękuje za jakieś rozluźniacze i tego typu rzeczy z używek preferuje tylko Alkohol ale oczywiście w umiarkowanych ilościach
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#59 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 03 październik 2008 - 19:29

Stosunek do narkotyków Tabaka to może nie narkotyk ale co o niej sądzicie?
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 03 październik 2008 - 19:54

Stosunek do narkotyków Przecierz po tabace to ci sie nic nie stanie.. najwyżej bedziez kichał:P Jedynie alkochol okazyjnie no i fajki:)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!