Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stosunek do narkotyków

167 odpowiedzi na ten temat

#21 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 05 czerwiec 2008 - 21:32

Stosunek do narkotyków Ja nawet tego swinstwa nigdy-i mam nadzieje,za tak zostanie-nie widziałem na oczy.Fajki,ani razu w rzyciu nie zapalilem.Ale z piciem to okazyjnie,bo juz raz sobie przeskrobałem w sylwka...:|.Z moich znajomych to znam tylko takich co ziolo palili,ale po za tym to nic wiecej nie wiem czy probowali cos wiecej.Zycie mi mile,wiec nie bede bral tego gow*a NIGDY,NIGDY i jeszcze raz NIGDY.
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stosunek do narkotyków Dzisiaj, 01:59
  •  

#22 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 21:33

Stosunek do narkotyków Jak dla mnie wszystkich dilerów powinno się pozabijać i zlikwidować narkotyki bo to samo zło wciąga i pomału zabija.
AF - to Jest To:)

#23 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 21:40

Stosunek do narkotyków Nie pamietam w jakim to kraju było ale chorzy na nieuleczalne nowotwory dostają recepte i kupują w aptece marihuane jako środek przeciwbólowy. A żeby było milej to w innym kraju niepełnosprawni raz w miesiącu dostają bon na pójście do domu publicznego

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Krzysiek89

Krzysiek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 21:43

Stosunek do narkotyków Ja tez uważam ze narkotyki to gó*no. Po co marnować pieniądze dla takich kilku chwil zapomnienia o problemach, a co za tym idzie będzie to skłaniało do kolejnych takich zapominania o swoich kłopotach którym można zapobiec za pomocą innych sposobów. A tak wogóle to niektórzy którzy sprzedają to, sami nie biorą bo wiedzą jakie to świństwo.

#25 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 05 czerwiec 2008 - 21:43

Stosunek do narkotyków Lepiej nie próbować bo żucić trudno!

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 21:57

Stosunek do narkotyków a ja próbowałem i więcej nie chce :)

#27 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 22:00

Stosunek do narkotyków Ja lubie sobie zapalic na weekendzie... :)

#28 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 05 czerwiec 2008 - 22:04

Stosunek do narkotyków Nie wiem,czy dobrze pisze czy tez nie.
Moze nie piszcie,ze bierzecie,bo nie wiadomo kto to pozniej czyta-byc moze jakis gliniarz z waszej okolicy lub ktos taki.
Przez neta jest wszystko mozliwe
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#29 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 22:06

Stosunek do narkotyków Ferdek bo pierwszy raz to zwykle jest specyficzny. Na niektórych wogóle nie działa a na innych źle działa. Sprobuj znowu i zobaczysz że jest spoko. Marihuana jest dosyć specyficzna. Niesamowicie potęguje nastrój. Jeżeli już sie siada do jojnta to trzeba podchodzić do tego na luzie. Jak człowiek ma doła i sie upali to można sie jeszcze głebiej zakopać i jest ogolnie nieciekawie. Oprócz tego po marysi nie ma czegoś takiego jak kac, chyba że ktos kupi jakis nachemowany szajs, wtedy jest nieciekawie.

#30 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 05 czerwiec 2008 - 22:56

Stosunek do narkotyków Z racji tego że piwo,wódka czy inny trunek mnie wyniesie mniej niż jakaś tam marihuana czy inny szajs, to wybieram alkohol.
Kolega pali i kiedyś się go spytałem ile go to wynosi to powiedział że za 5 gramów płaci 30 zł... ludzie to ja za 30 zł kupując alkohol mogę się nieźle rozerwać i jeszcze mi reszta zostanie, a jak kupuje w sklepie to wiem przynajmniej co kupuje a nie tak jak on, jak mu sprzedali kiedyś jakiś dopalony szajs to jak go na "gazie" zobaczyłem to nie wiedziałem co mu się stało.No ale tak to jest... ziomek sobie przesłucha 2 razy Boba Marleya i chce być "RASTA", a wiadomo co robią Rasta :)
Jednak alkohol jest najlepszy na wszystko, wyobrażacie sobie impreze na której wszyscy siedzą w kółku i palą blanty??? Bo ja nie, a przy wódce, czy nawet piwie to miło posiedzieć, pogadać, wypić i przy okazji sie nieźle rozerwać, a przy trawce.. dym ci z nosa i buzi leci, co z tego że nie ma kaca po trawie, przynajmniej są jakies wspomnienia a tu spalisz blanta,drugiego, trzeciego i raptem patrzysz a tu zaś kupić trzeba i tak w kółko...
Ale co tam każdy lubi co lubi.. ci co palą niech palą ci co piją niech piją i będzie lux....
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 00:07

Stosunek do narkotyków Przy niektórych to cienki jestem, albo wieśniak totalny jak kto woli, a może poprostu stary lub zacofany... Mimo wielu okazji jakoś nie spróbowałem żadnego szitu, ba, nawet najzwyklejszego papierosa nigdy nie zapaliłem. Ot siedze w domu i bujam sie na krześle bo przecierz bez tego nie da sie dobrze bawić... :)

#32 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 00:55

Stosunek do narkotyków Dla mnie najwiekszym swinstwem ogolnie dostepnym dla ludzi sa papierosy.Ktos powie ze to tylko szlugi a nie narkotyki.To dlaczego tak trudno rzucic palenie...???Znam ludzi ktorzy wstaja rano i szluga w gebe.Jeszcze dobrze oczu nie otworzy a juz dym z geby leci.Nie zamierzam tutaj nikogo urazic ale spojzmy prawdzie w oczy to jest ciezki nalog.

Zjezdzilem troche europy i tak naprawde tylko w Polsce mamy takie podejscie do trawki,"gdyz ludzie boja sie tego czego nie znaja".
Wyobrazcie sobie taka sytuacje ze w Hiszpani nad morzem siedzi dwoch dziadkow w wieku 70-80 lat ,lowia ryby i blanty pala.Dziwne moze ale prawdziwe....
Ja pale ale jakos nidgy nie mialem ochoty na cos mocniejszego.

Niektorzy pisza ze nigdy nigdy nie wezma.Chlopaki macie dopiero po 16-17 lat wiec roznie sie jeszcze moze wszystko potoczyc.

#33 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 07:26

Stosunek do narkotyków @szczewko dobrze gada skrecic mu :)

#34 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 07:38

Stosunek do narkotyków

Ferdek bo pierwszy raz to zwykle jest specyficzny. Na niektórych wogóle nie działa a na innych źle działa. Sprobuj znowu i zobaczysz że jest spoko. Marihuana jest dosyć specyficzna. Niesamowicie potęguje nastrój. Jeżeli już sie siada do jojnta to trzeba podchodzić do tego na luzie. Jak człowiek ma doła i sie upali to można sie jeszcze głebiej zakopać i jest ogolnie nieciekawie. Oprócz tego po marysi nie ma czegoś takiego jak kac, chyba że ktos kupi jakis nachemowany szajs, wtedy jest nieciekawie.

Nie raz próbowałem i nie tyle że doła łąpie ale mój organizm chyba tego nie przyswaja, a pozatym potem w głowie się pie*doli że tak napisze i wogóle mnie do tego nie ciągnie, pozatym znajomi tacy "palacze" na pierwszym 2gim roku teraz już apstynenci bo żona, bo praca, bo już mu nei smakuje

#35 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 06 czerwiec 2008 - 08:23

Stosunek do narkotyków witam. czytam ze nie jestem tutaj sam :) przyznam sie ze sprubowałem raz ale moj organizm jakos tego nie odczół specyficznie i odpusciłem heh. pozdrawiam
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#36 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 12:31

Stosunek do narkotyków hmm norkotyków u nas się nigdzie nie dostanie ale nie mam zamiaru próbować, Fajeczki tak ale z umiarem i nie jakies badziewie tylko z banderolom a nie niczyje skręty mogą być ruskie ale banderola obowiązkowo, bo polskie za drogie, browarek na zabawie ale wtedy to już dużo ale to jest 3 razy do roku no i sylwek a tak to przy jakiejs robocie jednego ale narkotyki w życiu. Do marysi to dodaja końskie gówna a do jakiś proszkow do wciągania potarte szkło.
Mój Wladimirec podbija świat

#37 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 06 czerwiec 2008 - 13:15

Stosunek do narkotyków Świństwo, świństwo świństwo. Nigdy tego do gęby nie wezmę, a za młodych narkomanów to odpowiedzialność powinni wziąć ich starzy, bo to najczęściej przez brak kontaktu z dzieckiem, ambicje na wyrost lub gdy smarkacza wychowują pieniądze. Nie ma co z nimi robić to inwestuje w prochy.

Kiedyś jakoś nikt nie myślał żeby się stale odurzać. W zakładzie gdzie pracował mój tata (jakieś 30lat temu) do czyszczenia wyrobów ze stali używano trójchloretylenu czyli TRI. Były tego całe wanny i to stale podgrzewane i jakoś nikt nie stał specjalnie nad zbiornikami i sie odurzał. Raz był śmiertelny przypadek otrucia, ale to ktoś prał ubrania robocze w zamkniętym pomieszczeniu i... przedawkował. Powiem jeszcze tylko, że na bazie TRI były robione kapitalne kleje do tworzyw sztucznych, dodawane najczęściej do modeli samolotów.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#38 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 13:51

Stosunek do narkotyków

Dla mnie najwiekszym swinstwem ogolnie dostepnym dla ludzi sa papierosy.Ktos powie ze to tylko szlugi a nie narkotyki.To dlaczego tak trudno rzucic palenie...???Znam ludzi ktorzy wstaja rano i szluga w gebe.Jeszcze dobrze oczu nie otworzy a juz dym z geby leci.Nie zamierzam tutaj nikogo urazic ale spojzmy prawdzie w oczy to jest ciezki nalog.

Zjezdzilem troche europy i tak naprawde tylko w Polsce mamy takie podejscie do trawki,"gdyz ludzie boja sie tego czego nie znaja".
Wyobrazcie sobie taka sytuacje ze w Hiszpani nad morzem siedzi dwoch dziadkow w wieku 70-80 lat ,lowia ryby i blanty pala.Dziwne moze ale prawdziwe....
Ja pale ale jakos nidgy nie mialem ochoty na cos mocniejszego.

Niektorzy pisza ze nigdy nigdy nie wezma.Chlopaki macie dopiero po 16-17 lat wiec roznie sie jeszcze moze wszystko potoczyc.

Jasne, masz rację rzeczywiście po papierosach można nieźle odleciec, a co tam mała trawka phi.
Zaczynasz myślec jak w Holandii, tam wszystko wolno, aż w końcu ludzie sami zaczynają miec dosc swojego państwa. Proszę pal dalej, spróbuj czegos mocniejszego, przecież papierosy są gorsze.
Ja nie próbowałem, nie będe próbował ( jestem już na tyle stary, ze chyba mogę to napisac :) ), jednak mam jednego kumpla, który to próbował. Głos ma inny, kasy zero, mieszka sam i nikt nie chce z nim gadac. Dobrze, ze na budowie go jeszcze zatrudniają. W sumie jego wybór, jednak nie chcę któregoś dnia pójsc na jego pogrzeb i nie piszcie mi, że to coś dobrego, bo bardziej uwierzył bym w to, ze jutro mnie zlicytują :) .

Dlatego przynajmniej nie piszcie, ze to nie jest nic złego, bo jak każdy widzi 80 % tego forum to dzieci i młodzież.

#39 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 13:54

Stosunek do narkotyków ludzie po co wogule gadac o tym syfie ja tego nie ogarniam... :) kto chce niech sobie bierze to badziewie ja nie mam zamiaru psuc zdrowia :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 13:55

Stosunek do narkotyków Tak a ty jestes jednym z najmądrzejszych userow, stary, i w dodatku nigdy nie byles mlody i zawsze byles i jestes rozsądny, sory ze to napisze ale irytują mnie takcy "życiowi " ludzie co to nie popelniaja bledow i wszystkich kryrykuja

dziekuje za uwage..

p.s młodzi nie odzywać sie :)