Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena malin, truskawek, porzeczek

991 odpowiedzi na ten temat

#641 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 20:04

Cena malin, truskawek, porzeczek

malina i truskawka została w całości posprzedawana z chłodni więc.....? będzie cena:-)

skąd masz taka informacje a pulpa z truskawki tez poszła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena malin, truskawek, porzeczek Dzisiaj, 19:12
  •  

#642 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 20:28

Cena malin, truskawek, porzeczek bylem na chlodni to mowili ze malina jest poszukiwana i jej nie ma na chlodniach a co do truskawki to mowili ze niektorzy maja i ze jest jej duzo nasadzone ale zobaczymy co bedzie

#643 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 21:06

Cena malin, truskawek, porzeczek z truskawką to nie wiadomo co bedzie u nas to wszyscy zatrudniają ukrainców do zbioru a wiadomo jak teraz jest na ukrainie mogą wcale nie przyjechać a wątpie że tylu polaków bedzie chciało zbierać po drugie zima moze wrocic w maju na ogrodnikow i plonu może nie być

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#644 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:10

Cena malin, truskawek, porzeczek u nas tez ukraincow moze nie bedzie tak zle o zimie nic nie mowia ale roznie to bywa.jaka przewidujesz cene?

#645 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:21

Cena malin, truskawek, porzeczek znając zakłady skupujące dadzą niską cenę bo niby dużo zasadzeń albo zwala winę np na ukrainę albo cos innego aby tylko jak najwiecej zarobić

#646 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:24

Cena malin, truskawek, porzeczek cinek ja skupuje owoce ale o cenie jeszcze nic nie bylo mowy jaka by nie byla bedzie trzeba kupowac a ty z jakiego jestes regionu?mysle ze cena bedzie podobna do poprzedniego sezonu

#647 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:56

Cena malin, truskawek, porzeczek ja z okolic czerwińska nad wisłą wiadomo cena od ciebie nie zależy w takim stopniu jak od przetwórców i chłodni a najwyżej możesz zarobić te 50 gr na kg ale czy oni dadzą 1,50 za kg czy 3 zł za kg to jest róznica

#648 Share Samson1

Samson1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Sport, wędkarstwo, motoryzacja.

Napisany 08 marzec 2014 - 08:09

Cena malin, truskawek, porzeczek Na 3zł to nie ma co liczyc pewnie będzie tak jak w zeszłym roku czyli wykorzystanie rolnika jak tylko możliwe. Zimy nie było towaru bedzie opór i przetwórnie zakupią tyle ile będzie im potrzeba. Na dobrą cene chyba bedzie trzeba nam poczekać jeszcze kilka lat niestety.

#649 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 09:25

Cena malin, truskawek, porzeczek cinek no wlasnie cena od nas nie zalezy tylko odukladu przetworczego zobia spotkanie ustala cene ze ma byc 2zl kilo i nikt tego nie przeskoczy w tamtym roku placilem 5zl lubianke bez szypulki ogolnie wszyscy tak placili a zeby zbic cene to zklady zamknely sie na dwa dni bo dziwnym trafem wszystkim sie linie popsuly i cena poszla w dol.ja jestem ze swietokrzyskiego u nas nie ma takich duzych plantacji jak u was ale dosyc duzo jest tej truskawki i kupujacych troche a zakladow przetworczych malo

#650 Share 2701

2701

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 13:03

Cena malin, truskawek, porzeczek Prognozowanie czy towaru bedzie dużo to teraz jak wróżenie z fusów nie zapominajcie że to dopiero poczatek marca a i ogrodnicy jeszcze przed nami nie wspomne o anomaliach pogodowych...życze wszystkim wysokich dochodów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share gracz10

gracz10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 17:07

Cena malin, truskawek, porzeczek 10 zl truskawki w tesko :)

#652 Share Piotrek1986

Piotrek1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 22:38

Cena malin, truskawek, porzeczek Ja gadałem z gościem co ma mrożnie i mrozi 1000 ton maliny i x Ton truskawki wszystko już poszło dawno do Niemiec.
ja bardziej interesuje się porzeczka ale mnie nie pocieszył mówił ze kilku jego znajomych mrozi porzeczkę jeszcze wszystko leży na magazynach i nikt nawet o to nie pyta. Myślę że duży wpływ będzie miała pogoda na ceny w tym roku ale zapasy z tamtego sezonu na pewno też.

ps. sieje już ktoś N na czarną porzeczkę??? zaczyna się faza mysiego uszka siać czy czekać doradzi ktoś?

#653 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 09:14

Cena malin, truskawek, porzeczek ja juz posialem. Nie wiem z jakiego regionu polski jestes. Ja w lubelskim posialem

#654 Share Piotrek1986

Piotrek1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 21:46

Cena malin, truskawek, porzeczek tez lubelskie odbiegając od tematu jeszcze spytam tylko co siejesz mocznik czy saletrę ?

#655 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 00:34

Cena malin, truskawek, porzeczek saletrzak

#656 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 20:24

Cena malin, truskawek, porzeczek panowie zobaczymy jaka bedzie pogoda wszystko zalezy od pogody czy bedzie towar czy nie i jaka bedzie cena.oby tylko zaklady sie nie zmowily zeby odbic straty za rok 2012 gdzie truskawka byla bardzo droga

#657 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 20:59

Cena malin, truskawek, porzeczek na razie to zapowiada się susza ale jak kto moze to poleje straty to mogli juz podrobić i teraz byc na zero ale moga sobie wypracować zysk najgorsza z opcji jaka moze być to wybuch wojny wtedy to napewno nic nie bedzie

#658 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 21:15

Cena malin, truskawek, porzeczek wtedy moze nic nie byc ale moze byc duzo uchodzcow i powalanie do wojska.mysle ze beda chcieli duzo zarobic na tanim towarze.ale to sie okaze w czerwcu co bedzie z jaka cena wyjda.obstawiamy jaka bedzie cena za truskawke bez szypulki

#659 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 21:28

Cena malin, truskawek, porzeczek w czerwcu to może juz po zbiorach duże przyśpieszenie w wegetacji 1 maja już mogą być truskawki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 20:54

Cena malin, truskawek, porzeczek cinek myslisz ze to sie sprawdzi i beda juz w maju?