Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena malin, truskawek, porzeczek

991 odpowiedzi na ten temat

#481 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 18:24

Cena malin, truskawek, porzeczek Jeżeli zakłady mają kontrakty na wiśnię , na Stany {a mają} to i tak ona będzie priorytetem,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena malin, truskawek, porzeczek Dzisiaj, 13:38
  •  

#482 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 20:13

Cena malin, truskawek, porzeczek no wlasnie a truskawki zejda na drugi plan i bedzie lipa

#483 Share jarucki

jarucki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 07:27

Cena malin, truskawek, porzeczek ja to żałuje jedynie że w sejmie nie ma nikogo normalnego kto by się zajął naszymi problemami! wtedy te szopki ze sztucznymi nasadzeniami itp itd mogły by się zakończyć!
Przecież to jest chore, jak można egzystować na dłuższą metę, weź człowieku coś sobie zaplanuj jakąkolwiek inwestycję! przecież to jest loteria, umowy podpisywane z przetwórniami - to zwykłe śmieciówki działające w jedną stronę - oczywiście nie naszą!
ARiMR nie jest w stanie przygotować programów przed czasem i udostępnić tego ludziom aby mogli wcześniej wcześniej jakoś się nastawić przygotować finansowo i mentalnie!
STOP przeciesz mieszkamy w Naszej Kochanej Polsce - w której rządzą tacy a nie inni ludzie!
żal...
Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#484 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 18:00

Cena malin, truskawek, porzeczek kolego jarucki a powiedz jak to jest w mojej miejscowosci chlopak wziol dofinansowanie z uni na modernizacje postawil przechowalnie wylozyl podworko kostka a jak skonczyl inwestycje cale gospodarstwo wydzierzawil znajomemu oczywiscie dzierzawa slowna,ja to bym go pociagnal do odpowiedzialnosci zato i tak samo jest z programami gdzie ci ktozry blizej koryta maja cynak jaki bedzie program jak wyludzic kase posadza sady zeby byly nakupia pola i cos trezba z nimi robic.lolego jarucki z jakiego jestes regionu?

#485 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 18:40

Cena malin, truskawek, porzeczek najlepsza akcja jest taka że warszawiacy kupuja ha i sieja koniczyne ekologiczna i z tego spora kasa a po drugie wiecie czemu mamy takie niby wielki nowy budzet bo pewnie merkel dogadala sie z polakami aby nasz towar byl za bezcen to oni daja nam kase

#486 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 18:54

Cena malin, truskawek, porzeczek z nas to oni zrobili sobie miejsce zbytu na maszyny i ostoje ekologi a w moich stronach ktos z warki lub okolic warki wzial dawny pgr sadowniczy karczuje drzewa i ma sadzic nowe ale beda jaja jak posadzi 170ha sadu.

#487 Share jarucki

jarucki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 20:09

Cena malin, truskawek, porzeczek pow. Puławski
ja znam ludzi, którzy przetrzymują sprzęt a potem go sprzedają w taki to oto sposób zarabiają wg okradając nas Wszystkich! ale cóż takie są przepisy UE ale pamiętajcie że to nie Bruksela tylko Polacy je ustanowili!!!!

Co do Warszawiaków z odzysku... a kto im sieje to koniczynę ?? przestać siać obrabiać pola i się ukróci!

My mamy budżet wielki ???
Zobacz artykuł Wojciechowskiego na temat tego co ta premierzyna przywiozła dla Nas Rolników z UE!!!!
Kasa z UE to jest ale na spójność... a na rolnictwo mniej niż w poprzednim albo tyle samo... ale tak jak wspomniałem przeczytajcie sobie artykuł Wojciechowskiego
Najpierw TEN

Tu jest link do jego Blog'a tam jest reszte news'ów

Co do zagranicy - oni NAS się BOJĄ!!!
Niech się znajdzie ktoś kto w końcu stanie za Polskim Rolnictwem !!! bo jak na razie to nas dymają na każdym kroku!!!

z nas to oni zrobili sobie miejsce zbytu na maszyny i ostoje ekologi a w moich stronach ktos z warki lub okolic warki wzial dawny pgr sadowniczy karczuje drzewa i ma sadzic nowe ale beda jaja jak posadzi 170ha sadu.

Pytanie, jak wyglądał przetarg...?
Zrobi nasadzenia więc dostanie dofinansowanie na sadzonki drzew !
170ha - jestem przekonany że nie jeden który ma 30-50ha będzie miał większą wydajność z 1ha niż w tym przypadku! ogarnięcie takiego "molocha" to nie lada wyzwanie!!! a samemu nie jest się w stanie wszystkiego dopilnować!

Qrcze niezły OFF TOPP się zrobił :(

#488 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 21:05

Cena malin, truskawek, porzeczek kolego jak byś dostał 200 ha koniczyny na pasze dla krów to byś korzystał czy nie oczywiscie za darmo a co do ceny powódz w hiszpani w maroko niekorzystne warunki pogodowe a w chinach susza od kilku miesięcy wiec cena moze byc dobra

#489 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 22:46

Cena malin, truskawek, porzeczek czego bedzie dobra cena?zaraz znajdzie sie ktos madry ktory ostudzi nam zapaly na lepsze zycie wieksza kase.wozilem swego czasu papryke na taka przetwornie cena 1,70kg wzieli dwa auta i stop pytam czemu a oni na to ze z macedoni lub serbi w sloikacha gotowa przyszla po 1,65 i jak my mamy konkurowac jak nas dymaja na kazdym kroku.

kolego jarucki do baranowa woze truskawki i do opola lubelskiego

#490 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 11 kwiecień 2013 - 10:25

Cena malin, truskawek, porzeczek Jak znam życie, to polityka cenowa w regionie i tak zostanie ustalona na spotkaniu przy obiedzie, w jakimś hotelu w okolicach Kazimierza nad Wisłą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#491 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 11 kwiecień 2013 - 15:49

Cena malin, truskawek, porzeczek no oczywiscie popieram mirro , tak bedzie. my na to nie mamy wplywu ale osobiscie smiem sadzic ze malina bedzie w cenie w tym roku.

#492 Share jarucki

jarucki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 08:49

Cena malin, truskawek, porzeczek Opole znam :)
co do Baranowa - to przed Baranów czy za Baranów :D jadąc od Puław ?
co do koniczyny - nie wiem jak to by bylo... bydła nie mam nie miałem i nie bede miał (bo znając mnie to by Wszystko padło :( ) ale przekładając to na mnie to w 95% nie chciałbym tej koniczyny!!!

jeżeli nie będzie zmowy cenowej - bo ktoś w tamtym roku nie nakupił czegoś - to będzie rywalizacja cenowa :) a jeśli się umówią tak jak w zeszłym roku to można pomarzyć o cenie! Znam jednego przetwórce który chciał wyprostować cene na przeczkę - podniósł cene - z całej polski walili do niego :) w rezultacie sie zapchał

#493 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 14:06

Cena malin, truskawek, porzeczek tu masz racje ja znam taka sytuacje ze drugi zaklad placil lepiej to konkurencyjny wozil do nich tylko nikt oficjalnie o tym nie mowil.zmowa cenowa bedzie bo beda chcieli odbic straty za poprzedni rok.gorzej jak wszystko na raz wyjdzie

#494 Share trochanter100

trochanter100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 13 kwiecień 2013 - 13:02

Cena malin, truskawek, porzeczek jarucki mówisz o zakładzie z końskowoli?

#495 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 14:09

Cena malin, truskawek, porzeczek A gdzie w Końskowoli jest przetwórnia?

#496 Share jarucki

jarucki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 21:37

Cena malin, truskawek, porzeczek jak Końskowola to pewnie Chodzi wam o Way-pol :) no i w Czołnie też jest chłodnia :)

#497 Share trochanter100

trochanter100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 21:45

Cena malin, truskawek, porzeczek way-pol to raczej chłodnia :) mój błąd

#498 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 24 maj 2013 - 17:55

Cena malin, truskawek, porzeczek witam jaka przewidujecie cene?

#499 Share 3grosze

3grosze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 29 maj 2013 - 22:40

Cena malin, truskawek, porzeczek W tym roku liczyłem na 1,5 - 2 zł/kg za przemysłówkę z szypułką. Jeden ze skupów koło Czerwińska ma wystawić cenę 1,2 zł/kg (słownie: jeden zł dwadzieścia gr) i 3 zl/kg bez szypułki, u mnie w okolicy jeden ze skupów będzie kupował tylko z szypułką i cenę jaką wystawi to 1 zł/kg. Tak więc szału nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#500 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 30 maj 2013 - 05:18

Cena malin, truskawek, porzeczek to ile ludziom trzeba dać żeby z tej złotówki jeszcze coś dla siebie zostało?