Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena malin, truskawek, porzeczek

991 odpowiedzi na ten temat

#461 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 18:03

Cena malin, truskawek, porzeczek Mysle ze glownie anomalia pogodowe wykreuja nam cene, a obecnie waza sie losy.

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena malin, truskawek, porzeczek Dzisiaj, 19:40
  •  

#462 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 19:18

Cena malin, truskawek, porzeczek anomaliie swoja droga, mysle ze wieksze znaczenie ma dobra wola przetworcow

#463 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 20:43

Cena malin, truskawek, porzeczek kolego wisnia zeszla bedzie zapotrzebowanie maliny nie wiem a truskawki sa sprzedawane po kosztach wiec beda chcieli odbic straty.ale jak bedzie to pokaze czas i pogoda.w moim regionie jest duzo nasadzen truskawki

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#464 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 08:54

Cena malin, truskawek, porzeczek a u mnie z kolei mnostwo nasadzen porzeczki czarnej

#465 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2013 - 07:09

Cena malin, truskawek, porzeczek Jaką cena obstawiacie za maliny na rok 2013? będzie powyżej 3-4zł?

#466 Share jarucki

jarucki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 13:04

Cena malin, truskawek, porzeczek co do Wiśni, to niebyłbym taki skory że cena będzie porównywalna do zeszłorocznej :) Magazyny może zeszły, ale wystarczy że w USA będzie wiśnia a u Nas nie bedzie ceny :P

Maliny - podobnie :))) ale trzeba patrzeć na bałkany :)
Porzeczka - Kwestia czasu jak się to wszystko zapcha!!!!!!

Co do Cen owoców jak i warzyw to w w naszym kraju niestety jest Wolna Amerykana - Rząd tego nie kontroluje i robią z nami co chcą! a robione jest to celowo albo nieświadomie - ale ktoś przez to na nas Bardzo Dobrze Zarabia !
Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

#467 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 13:26

Cena malin, truskawek, porzeczek kolego jarucki wszystko zalezy od pogody i od przetworcow jak oni sie zapatrza na ceny jakie podpisza kontrakty.na truskawce nie zarobili wiec moze beda chcieli odbic straty z duzym zyskiem.pozyjemy zobaczymy do czerwca nie daleko

#468 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 18:55

Cena malin, truskawek, porzeczek coś mi się wydaje że będzie truskawkowy dołek, może nie w tym roku ale w następnym to już prawie pewne

#469 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 19:07

Cena malin, truskawek, porzeczek w tym juz moze sie pokazac nadmiar truskawek ale u nas tak jest jak cos zaplaci i sasiad zarobi to drugi na hura sadzi zeby tylko miec i sprzedac za marny grosz obnizyc cene drugiemu.nie umiemy szanowac naszej pracy taka juz nasza natura.polak zazdrosny jest o wszystko.

#470 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 20:42

Cena malin, truskawek, porzeczek racja kolego ale pomyśl każdy gdzieś szuka tego grosza aby mieć niech kazdy ma po te 2 ha tej truskawki ale nie jak miał 2 ha i mu zaplaciła to po 15 sadza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 10:46

Cena malin, truskawek, porzeczek kolego cinek masz racje mala lyzeczka a stale a nie odrazu chochla.u nas tak bylo z papryka mialo nas 3 ja mialem 4 dwoch kumpli po 2ha nagle dom w dom bo zaplacila jeden rok.tak samo z z truskawkami chca sie posrac ja akurat nie mam i nie zamierzam sadzic.poprostu skupuje,nikomu nie zazdroszcze pracy.jak jest jej nadmiar to wszyscy narzekaja bo tania bo po co tyle nasadzili ale jak droga to nowe nasadzenia robia ci ktorzy najbardziej narzekaja

#472 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 12:52

Cena malin, truskawek, porzeczek zgadzam sie z wami. u was sa nasadzenia truskawki , u mnie z kolei to samo jest z porzeczka.

#473 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 17:16

Cena malin, truskawek, porzeczek ogolnie jest duzo nasadzen nowych sadow owocowych.zeby tylko nie wywrywali i orali po tym roku

#474 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 18:35

Cena malin, truskawek, porzeczek co do drzew owocowych to kilka lat musi być aby drzewka dawały plon na poziomie to nie sądze aby tak szybko wyrwali

#475 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 18:55

Cena malin, truskawek, porzeczek wisnie 3lata temu wyrywali wiec kto to wie co bedzie z jablkami

#476 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 19:59

Cena malin, truskawek, porzeczek na wahania ceny jest jeden sposób, mieć co roku taką samą plantację, rok się zarobi, rok wyjdzie na 0, raczej nie dołoży, ci co sadzą i orzą raczej rok wyjdą na + a ze dwa w plecy

#477 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 10:49

Cena malin, truskawek, porzeczek no wlasnie miec caly czas jeden areal a nie zwiekszac non stop bo sasiad zarobil to czemu ja nie moge miec wiecej od niego zobaczymy jakie beda ceny.snieg juz stopnial.moze w koncu sie wyjdzie w pole

#478 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 16:11

Cena malin, truskawek, porzeczek A ten rok będzie taki, że większość owoców wyjdzie w tym samym czasie tzn. wiśnia dogoni truskawkę. Przetwórnie ze względu na moce przerobowe będą będą ogłaszać że jest klęska urodzaju i dlatego muszą obniżać ceny.
Ale to tylko mój scenariusz i wolałbym aby się nie spełnił.
Szkoda że grupy producenckie z reguły nie mogą mrozić bo mogło by to upłynnić skup. Ale widocznie taki był cwany plan aby potentaci zapewnili sobie dostawę surowca.

#479 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 16:50

Cena malin, truskawek, porzeczek moze tak byc ze sie spelni twoj plan duzo na to wskazuje na jaki zaklad bym nie dzwonil wszyscy mowia ze nic jeszcze nie wiadomo jak to bedzie.moze wszystkiego byc nadmiar.zastanawiam sie jaka zaproponuja cene na rampie?jak przewidujecie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 kwiecień 2013 - 16:38

Cena malin, truskawek, porzeczek Ja mam nadziej że cena będzie powyżej 3zł nawet 4 malin w skupie . w końcu wielu ludzi zlikwidowalo teraz maliny bo im się to już i nie opłacało a do tego zmienili ustawę dopłat do maliny.

Edytowany przez dominik55, 08 kwiecień 2013 - 16:39.