Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyt + zwrot

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Arczi

Arczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 20:12

kredyt + zwrot dawno nie bylem na af mam pytanie jesli chcialbym kupic nowy ciagnik na kredyt to czy moge uzyskac jeszcze zwrot czesci zakupu. dokladnie czy moge wywrac kredyt ze zwrotem czy sa to opcje oddzielne odp szybko

nic nie wiecie na ten temat odp szybko bo ja w domu neta nie mam i musze juz konczyc

Nie pisz posta pod postem

Edytowany przez tommy66692, 03 czerwiec 2008 - 07:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kredyt + zwrot Dzisiaj, 11:26
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 07:46

kredyt + zwrot

dawno nie bylem na af mam pytanie jesli chcialbym kupic nowy ciagnik na kredyt to czy moge uzyskac jeszcze zwrot czesci zakupu. dokladnie czy moge wywrac kredyt ze zwrotem czy sa to opcje oddzielne odp szybko

napisz jaśniej jaki kredyt jaki zwrot? czy o zwrot wat-u pytasz czy o dofinansowanie z prow?

#3 Share Arczi

Arczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 18:31

kredyt + zwrot kredyt prow ze zwrotem prow dokłasnie czy moge wziasc najpierw kredyt prow a nastepnie po uzyskaniu kredytu i zakupieniu maszyny uzyskac zwrot od zakupu oczywiscie prow

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 19:56

kredyt + zwrot jaki kredyt prow? !!!! napisz jaśniej, kredyty są preferencyjne i komercyjne, jak weźniesz kredyt komercyjny lub leasing to możesz uzyskać zwrot, tylko że odsetki z tego kredytu sięgną 70-80% zwrotu dofinansowania, więc jak nie masz chociaż na pół maszyny gotówki to tyko napedzasz sobie koszty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Arczi

Arczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 15:34

kredyt + zwrot preferencyjny kredyt malo kogo teraz stac wylozyc na raz tyle kasy na nowy sprzet chodzi mi o kredyt taki jaki oferują do załatwienia dystrybutorzy nowych maszyn rolniczych ok 2% na 15 lat. moje pytanie brzmi czygdybym dostal taki kredyt i zakupil maszyne za niego to czymoglbym uzyskac zwrot z prow 60 % wartosci zakupu

#6 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 04 czerwiec 2008 - 16:33

kredyt + zwrot to by było zbyt piękne by było prawdziwe-preferencyjnych kredytów nie można brać pod PROW.

#7 Share Arczi

Arczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 16:35

kredyt + zwrot tak tez myslalem ale sie na tym nie znam a takie cos jak kredyt pomostowy i potem zwrot prow jest cos takiego ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 04 czerwiec 2008 - 17:14

kredyt + zwrot jest tskie cos ale ten kredyt jest dość drogi 8-10% więc przelicz to sobie czy bedzie ci sie to opłacało bo moze sie okazac ze po kilku latach spłacania kredytu suma odsetek bedzie równa zwrotowi z PROW.