Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ziel    115

Orientuje się ktoś jak teraz wygląda cena rozsiewacza MX 850 golas + ewentualnie dodatki. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

interesuje mnie siewnik amber drive zna ktoś może cenę?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

plug ibis ls plus zna ktoś cenę? bądź inne marki o podobnych parametrach? 3 skibowy bądź 4 skibowy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtas501    0

unia ares XL 2018r kupiona, produkcja 2017. garażowana pod chmurką lakier niewiele się zmienił. Unia maluje podkładem za co + w stosunku do zachodnich marek, z KUHNA  (2013r) farba miejscami odpada płatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj