Polecane posty

silver95    1

No ale co do masy to jeszcze można wziąć przedni TUZ i duży obciążnik do siana który będzie zakładany. Z uciągiem nie powinno być problemu bo widziałem już nie raz jak koleś ciągał MTZ-em 82tsa zestaw z FARMOLU i to ładnie chodziło. Zobaczymy co z tego wyjdzie jak będzie już bliżej do SPO. Bo na razie to tylko takie założenia i wyliczenia jaki by musiał być na to budżet.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

szczerzemówiac jakie masz ziemie, bo mój kumpel ma mtz82 z 96roku i ciaga nim ibisa 3x45 i zestaw uprawowo siewny 3m agregat z rolmaszu i amazona siewnik i calkiem niezle idzie tylko ze przeciwwage na przedzie ma ale ciaga a ziemie ma rózniste bo od 3 do 6 klasy i ma tez 914 i mówi ze mtz jest duzo zrywniejsze do prac polowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Ziemie są II i III klasa i w jednym miejscu troszkę IV (sama czarna ziemi i po deszczach jest tam dużo błota normalnie nie da się pracować zresztą zrobię foki w poniedziałek to zobaczycie).


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1072

jeśli z podwójnym wałkiem to coś takiego tylko z firmy bury widziałem za 1500zł (cena wywoławcza pewnie by coś urwał). Ale ogólnie cena zależy od stanu elementów roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ile kosztuje siewnik famarolu 3 metrowy.

Plis..


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja kupowałem 2 lata temu cut 3,2m 560mm z wałem i wózkiem to kosztowała chyba około 17000 brutto


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Czy wie ktoś czy mozna to cut 3,2m 560mm dołączyć siewnik do siania poplonów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Wie ktoś ile może kosztować cut 3.9m i cut 4.5m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Powiedzcie czy agregaty podorywkowe KOS są dobre? Zainteresowałem się KOS 5,4 SH do 7710A styknąłby. Tylko czy to jest trwałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0
Powiedzcie czy agregaty podorywkowe KOS są dobre? Zainteresowałem się KOS 5,4 SH do 7710A styknąłby. Tylko czy to jest trwałe?

 

 

Jak na tą cenę bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Kilka dni temu kupiłem agegat podorywkowy kos 2.6 m. i zapłaciłem za niego 16.900 zł.

Już został przetestowany i uważam że to dobra maszyna i swoje zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

dzisiaj byłem w Rol-Mixie w Koszalinie i mieli Ibisa XLS 3+1 z hydrauliczna reg.szerokosci orki za 32800pln masa 1450 kg z krojem i kołem

chce takiego wziasc na PROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4
dzisiaj byłem w Rol-Mixie w Koszalinie i mieli Ibisa XLS 3+1 z hydrauliczna reg.szerokosci orki za 32800pln masa 1450 kg z krojem i kołem

chce takiego wziasc na PROW

 

będziesz zadowolony - POLECAM - dobry wybór


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Kilka dni temu kupiłem agegat podorywkowy kos 2.6 m. i zapłaciłem za niego 16.900 zł.

Już został przetestowany i uważam że to dobra maszyna i swoje zrobi.

Zabezpieczenia masz sprężynowe? Bo 2,6m z zabezpieczeniami na bolce u nas kosztuje 12.750 pln. Jakim ciągnikiem go ciągasz, jaka głębokość i prędkość pracy? Jeśli już gdzieś opisywałeś to prosze o link do tematu bo ciekawi mnie ta maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

ciekawe czy 82 KM starczy do 2,6 KOSa ?? bo widzalem gdzies zdjęcie gdzie kosa 2.6 ciągnie Ursusem C-385 :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ciekawe czy 82 KM starczy do 2,6 KOSa ?? bo widzalem gdzies zdjęcie gdzie kosa 2.6 ciągnie Ursusem C-385 :P :P

Wystarczy, ma zapotrzebowanie mocy min. 80KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

MF 4255 - 95KM i dlatego 2,6 m bo 3 metrowy potrzebuje bodajże 100KM. Zna ktoś może cene odpowiednika z Mandamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Jeśli ziemia nie jest ciężka to 95 km spokojnie da radę z 3 metrowym, oczywiście szybko nie najedziesz.

Mam Kos-a 2,6S i kiedyś sąsiad go pożyczył do Zetora 7245 i ten dawał radę. Uważam że jak podniesie to i pociągnie.

 

Uważam że przy 6km/h pole wygląda już bardzo dobrze, sam jeżdzę Belarusem 90km i osiąga prędkość do 11km/h, a 9km/h to już przy cięższych jak u mnie warunkach. Sąsiad w tym roku kupił 2,6S do Ursusa 912 i też daje radę, ale robota bez przedniego napędu to już nie to.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

:P W końcu po tym kosie ziemia jest podcięta przez tależe obrucona i wyrównana, a dlaczego nie można by było siac ozimin, przecież nic lepszego nie zrobie korpusem 30 cm, a gleby mam przepuszczalne,w wiekszości piaseczek to czy na tej 5 i 6 klasie nie mógł bym zamiast orki machnąc takim kosem, a na wiosne jeszcze poprawic :P przed siewem, bo lekkie ziemie bardzo przesuszają się po orce więc może po kosie więcej wilgoci by zostawało.

Inna sprawa to czy ten kos dobrze mieszał by obornik, bo po żnimwach mam tego dużo?

Ile za godz usługi takim kosem 2,1 m kosztuje>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj