Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!!

73 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 01 czerwiec 2008 - 21:34

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Hehe jakiś czas temu mówiłem Ci, że Zetor będzie miał ciężko to nikt mi nie chciał wierzyć :lol:
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Dzisiaj, 00:29
  •  

#22 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 08:17

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! jak zetor padaka to ma ciezko :lol: @karol5211 swoim zetorem a on ma 5211 ciagnie rolujacą i daje rade.

#23 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 11:35

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! daje rady bo musi ciekawe tylko jak szybko jeżdzi i czy dobrze dobija .Sąsiad też kupił prasę zachodnią podczepił do 7211 tylko raz na pierwszy kawałek ,piał na 2 kilometry fakt trochę pagórków i od tej pory jeżdzi pronarem mtz 1025

#24 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 11:51

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Do sianokoszonki pozyczam prase od kolegi jest to NH a model to nie wiem ale z 2004 roku.Ciagam ja 100 konnym JD i jak owijam sznurkiem to az ciagnik podskakuje wiec nie wyobrazam sobie slabszego ciagnika przy tej prasie.
Tak poza tematem chcialem sie zapytac jak ciezkie baloty robicie?Ja zawsze zbijam na maxa az nieraz klapa sie otwiera z tyłu,i po owinieciu zeby przewrocic to 4 silnych chłopow potrzeba.
NA allegro znalazlek kilka ciekawych JD:
JD 2650
JD 2140
JD 2850 + TUR

#25 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 20:19

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Nie lepiej sprzedać zetora, a kupić coś większego z przodem ? Bo jeżeli ciągnik ma robić 2-3 dni w roku jak to ująłeś to moim zdaniem troche mało.

KS Falubaz

#26 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 20:32

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! lepiej prase sprzedaj i sipme jakoś kup, żeby zetorkiem śmigać

#27 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 czerwiec 2008 - 21:35

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Tak najlepiej sprzedać ciągnik i prasę i kupić wszystko od nowa :/ Żal.pl
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#28 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 13:25

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! A w takim razie to przepraszam ;p

KS Falubaz

#29 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 13:56

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Hmm...akurat to nie było do Ciebie :lol: Gdybym miał coś do Ciebie to bym zacytował Twój post lecz jak tego nie zrobiłem to znaczy, że chodzi mi o mojego poprzednika ;]

Pozdro :D

#30 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 14:15

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! http://www.otomoto.p...=show&id=B52963
http://www.allegro.p...5_rok_1984.html

Bardzo ładne i z tymi by ci mocy starczyło :lol:
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 14:36

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Ale jak kupować mocniejszy ciągnik to lepiej już kupić 4x4 i zrobić z niego ciągnik główny a 7211 jako pomocniczy a nie kupić mocnego bez przodu żeby robił tylko w prasie.

#32 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 20:06

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!!

jak zetor padaka to ma ciezko :D @karol5211 swoim zetorem a on ma 5211 ciagnie rolujacą i daje rade.

Ba po asfalcie to ja C-330 i Krone Round Pack 1800 pociągne :lol:
Oczywiście żartuję tylko sobie :D

#33 Share Strachu

Strachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 20:24

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Może coś takiego----> http://www.allegro.p..._orbitrolu.html ??
Mocy powinno starczyć a napęd też jest :lol:

#34 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 21:00

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Niestety, autor nie chce MTZ-ta, bo ciekną.. Chociaż, z moich obserwacji pobliskich mtztów wynika, że nie leje się z nich jak z ''kaczej du..'', no ale co kraj to obczyaj :lol:

KS Falubaz

#35 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 21:57

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Fakt faktem oryginalne uszczelniacze w MTZ nie są idealne ale wystarczy je powymieniać i masz ciągnik jak ta lalka, a silnik nie do zajechania :lol:

#36 Share dawidc330

dawidc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 13:14

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! ja ci sprzedam JD 140 KM i bedziesz mniał jako ciągnik główny

#37 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 18:52

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! "Tak najlepiej sprzedać ciągnik i prasę i kupić wszystko od nowa :/ Żal.pl"
ty a czy ja napisałem coś, że ma sprzedać ciągnik :) ... nie sądze

#38 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, rolnictwo

Napisany 05 czerwiec 2008 - 20:07

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Moim zdaniem najlepszy do tej prasy będzie oczywiście MTZ ! mało pali szybkie obroty wom :) silnik nie do zajechania kupić MTZ zadbanego i po sprawie :) ewentualnie powymieniac uszczelki na oryginały i będzie ciągnik cykać :) Polacił bym jeszcze masseya np 3070 :) tylko tutaj cena też podskoczy :) pozdrawiam :)

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2008 - 06:18

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! Osobiście uważam, że powinieneś kupić coś w miarę popularnego, nie ma sensu kupować jakiejś wydumki z zachodu, potem jest problem z częściami, nie ma też co skąpić kasy, lepiej zapłacić więcej i kupić w lepszym stanie, niż potem mieć świnkę skarbonkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Strachu

Strachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 07 czerwiec 2008 - 06:45

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!! NO :) Ja to popiera i uważam że ten MTZ bedzie najlepszy......

Dodaj odpowiedź