Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jeżdża nam po łące

59 odpowiedzi na ten temat

#1 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2780 postów

Napisany 30 maj 2008 - 22:01

Jeżdża nam po łące Co mam zrobić z tymi co jeżdża sobie przez moją łąke na skroty jest to łąka nad drogmi które się krzyżują i nie skręcają w lewo na skrzyżowaniu tylko przez łąke kiedyś położyliśmy brone to ktoś w nia wjechał. Co z nimi zrobić brone ktoś ukradł
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jeżdża nam po łące Dzisiaj, 06:09
  •  

#2 Share 5314

5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się mechaniką i modelarstwem

Napisany 30 maj 2008 - 22:08

Jeżdża nam po łące Najlepiej ich przyłapac na gorącym uczynku jak przejeżdzaja :lol:
..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

#3 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 30 maj 2008 - 22:09

Jeżdża nam po łące spróbuj ogrodzić, kilka kołków i drut kolczasty :lol:

Dziś widziałem płot, który miał koły średnicy 25-30 cm (sosnowe) i rzerdzie z grubych desek... Aż mi wara opadła jak to zobaczyłem... :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 30 maj 2008 - 22:20

Jeżdża nam po łące u nas był taki sam problem, tylko u nas na drodze były same dziury to tylko na naszą łakę zjeżdzali, żaś ani trawa niechciała rosnąc. :angry: Najpierw odgrodziliśmy kołkami, ale i tak porywywali, aż się ojciec wkurzył i zamówił kopareke i niezaduży rowek wykopaliśmy i tak się jeszcze fajnie złożyło że jeden cwaniaczek niezauważył że rów jest wykopany i wpiepszył się na łake zetorem 7245 z przyczepą do balotów na tandemie, a u nas sąjeszcze na dodatek łąki torfowe to usiadł pod samą du**

#5 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 maj 2008 - 22:23

Jeżdża nam po łące Powbijaj kołki na rogu i możesz czymś ogrodzić np: pastuchem i pod prąd chyba nie będą ci wychodzić z samochodu i przecinać linke

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#6 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 30 maj 2008 - 22:31

Jeżdża nam po łące owiń tyle drutem kolczatym zeby im sie juz nie opylało chodzić na skruty... a zeby nie ukradli to chyba tylko 220 podłączyc heh...to jest Polska własnie

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#7 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1749 postów

Napisany 30 maj 2008 - 22:45

Jeżdża nam po łące Dyskretnie wkop brone kolcami do góry i ładnie zamaskuj. efekt murowany wiem bo sam to przerabiałem :lol:

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#8 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 30 maj 2008 - 23:22

Jeżdża nam po łące Najlepiej to zakopac mine pod drogą i bedzie BUM!!!.Jak w "Samych swoich lub Jak rozpetalem II wojne swiatowa"
A tak na serio to przed zjazdem na lake wysypac troche gwozdzi-ale nie na lake(o ile da rade).Niewiem czy pojdzie tak zrobic:wkopac prety lub kolki rowno z ziemia i do nich przybic drut kolczasty.Najlepiej pod katem 45' do drogi wtedy beda duze szanse na przebicie opon.Bo z tymi bronami to dosc niebezpieczne-ktos sie nadzieje i beda problemy(ale po co tam wchodzil:))
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#9 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5470 postów

Napisany 30 maj 2008 - 23:30

Jeżdża nam po łące Tak jak już w innym temacie pisałem, deska z gwoździami zamaskowana. Przynajmniej jak Ci ukradną deskę z gwoździami to nie stracisz tyle co za brony :lol: Ale, jak jeżdżą, dość często, tzn. tak, że trawa nie odrasta to nie pozostaje Ci nic innego niż ogrodzić, chyba, że chcesz się z gwoździami bawić, aż każdego wytępisz :D

KS Falubaz

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 maj 2008 - 04:40

Jeżdża nam po łące ja mam taki problem że droga gruntowa jest gliniasta i tak zjeżdzali i po :pasie zieleni" od pola jeździli a teraz już po polu (droga gliniasta bo wodociągi kopali a pole nie jest gliniaste, i już z 1 m w pole mi się droga władowała, kiedyś odorałem od drogi w kolano to każdy w tą bruzde wpadał i przychodził żeby pomóc wypchnąć lub wyciągać, a teraz tak sie nauczyli jeździć a najgorsze ze z 2giej strony (też moja działka rosną drzewa w pasie drogi prawie i każdy od tych drzew odjeżdza.
ps droga gruntowa ma miec 6 czy 8m szerokości? bo chyba tyle odmierze i wyje&bie bruzde w kolano

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3038 postów

Napisany 31 maj 2008 - 07:56

Jeżdża nam po łące W deske powbijaj pare gwozdzi i wkop w ziemie napewno zadziała muj sasiad kiedys tak robił na rogu pola bo sobie droge skracali, a przez to jak do nas jechał kiedys kosic zboze Bizonem to sobe skrucił i musiał jechac po drugą oponę przednią :lol:

P.S przysłowie "Kto droge skraca, ten do domu niewraca" :D

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 maj 2008 - 08:25

Jeżdża nam po łące tak chętnie bym to zrobił tylko że mieszkam na środku drogi a wokoło nieroby co siedzą na rencie i rodzina do nich jeździ bez przerwy chodzą tą dorogą a zanim bym jeszcze nie wkopał tej deski już by zauważyli bo sobie po 10 razy w tą i spowrotem spaceruja i już by policje wezwali, wystarczy bruzda w kolano a zimą i tak wszystki w te pole ściąga :lol:

#13 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 31 maj 2008 - 09:42

Jeżdża nam po łące Jak ci nie odrasta trawa to zgłoś to gdzieś

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#14 Share kociolejjakub

kociolejjakub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:> RoLnIcTwO
    > MoToRy
    > ElEkTrYkA i ElEkTrOnIkA

Napisany 01 czerwiec 2008 - 19:40

Jeżdża nam po łące Weż rów wykopul lub wybetonujcie słupek wtym miejscu.
MoToR!!!!

#15 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1858 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 04:38

Jeżdża nam po łące Ja też chciałem wkopać kolce, brony czy coś innego. Tylko co by sie stało jak by sie pieszo ktoś na nie nadział.
Zrobiłem dwie tabliczki:
TEREN
PRYWATNY
UWAGA
KOLCE
Postawiłem z obydwóch stron. I jak na razie żaden odważny się nie znalazł :lol: .

#16 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1786 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 06:50

Jeżdża nam po łące A czym Ci tam jeżdżą traktorami?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#17 Share kamil14

kamil14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 07:54

Jeżdża nam po łące U nas też tak kiedyś było i gościu zamaskował brone no i jechała (niestety) policja i sobie tam skręcili efekt policja przebiła 4 opony :lol: :D :D :D :D :D a gościu ogrodził łąke.

#18 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1858 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 17:15

Jeżdża nam po łące Jeździli i samochodami i ciągnikami. Łąka idzie z klina i muszą ją okrążyć. Ale nikomu się nie chce. Jak by takliczka nie pomogła to bym kolce wkopał :lol: .

#19 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2780 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 19:43

Jeżdża nam po łące ja juz wszystkiego próbowałem zastawianie drągami, brona, jedyne wyjście to zalatać droge zrobione i nie jeżdżą narazie. Do sąsiadów wozą pisek i starymi ruskimi samochodami nie mogą sie wyrobić to na pole w pszenzyto nie dość że klęska suszy to jebań... jeżdżą poszliśmy gościa zje.... to się cieszył jak gwizdek po meczu i powiedział że jak robią szkode to mamy isć na policje a polożyliśmy brone w polu to wogóle tej konnej nie pocół miedzy bieżnik wszedły zęby nioech jescze raz to jak mu drągiem dębowym przypie..... to wszystkie gwiazdy w połódnie zobaczy
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1786 postów