Suchy

Wasze HOBBY

Polecane posty

adasiorek    5

ja atk lubie majserkowac czy swoich gratach

oczwsicie dziewczyny

muzyka film bo an wycieczki nei am czasu bo w wakacje zapeiprz najwiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

Moje hobby to :muzyka techno hip hop motoryzacja.Jeszcze lubie jezdzić rowerem


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja gram w piłke noza co tydzien stała ekupia teraz w sezonie zimowym gramy dwa razy w tyg bo wiadomo troche wiecej czasu...ogldam mecze piłki noznej w TV...i jak sie trali okazja to to jade z moja zona na stadion i dopinguje na zywo...ale juz niedługo mojm hobby bedzie wychowywanie potomka


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu to rolnictwo, to jest moje główne hobby :huh: póżniej muzyka rock, punk-rock, ska i wszystkie inne gatunki które leżą koło tego :(


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2

lubie zajmować się ogródkiem, a poza tym to oczywiście sport szczególnie piłka nożna,

lubie jeszcze spędzać czas przed komputerem, ale mam ogólnie na te wszystkie przyjemności mało czasu ponieważ na pierwszym miejscu stawaim szkołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Oooo.... Też lubię w ogródku porobic. Pokopac szpadelkiem :huh: posadzic coś, trawkę pokosic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2
Oooo.... Też lubię w ogródku porobic. Pokopac szpadelkiem :huh: posadzic coś, trawkę pokosic itp.

 

uważam że taka praca w ogródku bardzo odprężą, a jak jeszcze kwiatki ładnie kwitną to aż serducho się raduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@ MARCIN_KOST1

nie radził bym stawiac pracy w gospodarstwie na pierwszym mniejscu...owszem ja lubie ta prace ale nie mam co przesadzac z tym najlepjej traktowac gospodarstwo jako firme i tego ja sie przynajmniej trzymam


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2
@ MARCIN_KOST1

nie radził bym stawiac pracy w gospodarstwie na pierwszym mniejscu...owszem ja lubie ta prace ale nie mam co przesadzac z tym najlepjej traktowac gospodarstwo jako firme i tego ja sie przynajmniej trzymam

 

tu się z tobą nie zgodze, gospodarstwo jest naszym źródłem dochodu i aby go przynosiło trzeba stawiać je na pierwszym miejscu, a jak jeszcze sprawia to człowiekowi radość to czego więcej do szczęścia nam potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2
tu się z tobą nie zgodze, gospodarstwo jest naszym źródłem dochodu i aby go przynosiło trzeba stawiać je na pierwszym miejscu, a jak jeszcze sprawia to człowiekowi radość to czego więcej do szczęścia nam potrzeba

 

owszem ja lubie prace szanuje ziemnie bo to przynosi mi jakies tam dochody...ale nie ma co przesadzac z tym...znam gospodarzy któzy 24godziny na dobe mówia tylko o ty, to juz leka przesada


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2
owszem ja lubie prace szanuje ziemnie bo to przynosi mi jakies tam dochody...ale nie ma co przesadzac z tym...znam gospodarzy któzy 24godziny na dobe mówia tylko o ty, to juz leka przesada

 

w powyższym wypadku to masz racje że to lekka przesada, ale gdy wspominałem wcześniej o tym iż gospodarstwo powinno być na pierwszym miejscu nie chodziło mi o skrajne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

JA w wolnych chwilach latam na szybowcach, i obserwuje prace rolników z góry. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@MAQ

heh a wiec znalezlsmy konsensus


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
JA w wolnych chwilach latam na szybowcach, i obserwuje prace rolników z góry. :huh:

 

ja planuje jakis aeroclub ale narazie nie mam 18 lat a tam chyba koniecznosc pełnolecia... no ale mysle o motolotbniach chociaz szybowce za***iste bo ciche:) ale motolotnia to i u siebie wyladowałby, mysle tez o spadochronie leku wysokosci niemam fajnie jest czuc wiatr we włosach ale ciekawe czy bym sie przełamał w kocu moze sie nie otwiorzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

Nauke latania na szybowcach można zacząć po skończeniu 16 lat, PAVEL jeśli masz jakiejś pytania dotyczące latania to napsz na gg to mój nr: 9391853. Postaram sie na nie odpowiedzieć :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

u mnie to rolnictwo (chodzi o traktorki i wszystko co z nimi związane :huh: ), dlatego czytam RPT, do tego motoryzacja tak ogólnie (uwielbiam jeździć samochodem, mógłbym to robić bezprzerwy :( ). Poza tym lubie pośmigać na rowerku! No i AF, ma się rozumieć!!!! :(


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

a ja interesuje sie oczywiscie rolnictwem i nowinkami z nim zwiazanymi no i siłownia bo cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

1 miejsce-Ogolnie rolnictwo

2 miejsce-ogolnie Agrofoto.pl

3 miejsce-patrz punkt 1 i 2


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja ostatnio sklejam mlyn z malych drewienek :) zobaczymy co z tego wyjdzie.:)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

rolnictwo motoryzacja i oczywiscie Agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ja ostatnio sklejam mlyn z malych drewienek :) zobaczymy co z tego wyjdzie.:)

ognisko zawsze :) a myn nie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

sklejasz ogniska? ciekawe zajecie:P:D:)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie chodziło mi że jak się nie oda młyn to możesz zrobić małe ognisko.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez rafal
      jest w agrofoto ktoś z okolic częstochowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj