Suchy

Wasze HOBBY

Polecane posty

Suchy    1

Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.

Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

E to ty masz fajne te zainteresowania <_< jatam lubje majsterkować w swoich klamotach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

:)na forum af można się wszystkiego dowiedzieć heheh. JA duzo sportem się interesuje B) sam uprawiam piłke nożna, ale teraz bardziej jako hobby B) troche muzyką, polityką, motoryzacją i oczywiscie niewiastami B) .Obecnie moim wiodącym hobby są studia i cieżko mieć inne <_<


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Moje Hobby to specyficzna dziedzina motoryzacji zwana OFF-ROAD. Jeśli ktoś chce pogadać na ten temat niech się odezwie. Moje GG 1370178, Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja uwielbiam smigac skuterkiem po innych wioskach i oblukiwac kto co ma i jak sie rozwija-taki mały wywiad. a planuje jeszcze zapisac sie do jakiegos aeroclubu tylko iewiem od ilu lat przyjmują <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

ja lubie rowerkiem jezdzic po różnych "dziwnych miejscach"(czytaj zadupiach;)),majsterkowac lubie,no i oczywiscie muzyka:reggae i SKA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

a moje hobby i nałóg to agrofoto.pl B) <_< B)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

moim hobby sa skuter mam KYMCO ZXII

@PAVEL jakiego masz skutera??


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

obecnie to mam tylko komara ale mialem 4suwa Questa... <_< teraz mysle o aprili sr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

A ja tam lubię moim simsonem śmigać po okolicy. A poza tym to tez interesuje się rolnictwem (sam mam 1ha). No i oczywiście AF.pl to tez moje małe hobby.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcraft    4

Kolarstwo czynnie i w fotelu (wyscigi w tv) oraz muzyka Trance (Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Markus Schulz, Angelo Mike) i Techno ( Pacou, Carl Cox, Tobias Schmit, Dj Lucca, Carla Roka) no i oczywście rolnictwo chociaż nie jestem rolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a moje hobby to po pierwsze AF.pl,czesto wiosną latem i jesienią jeżdze za las na rowerach z bratem bo tam większy sprzęt pracuje i można powiedzieć ze łącze przejemne z porzytecznym(sport+moje hobby rolnictwo)pozatym muzyka(szczególnie lata 80'(sam nie wiem z kąd mi sie to wzieło bo nie żyłem w tamtych czasach)...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"pozatym muzyka(szczególnie lata 80'(sam nie wiem z kąd mi sie to wzieło bo nie żyłem w tamtych czasach)... "-nie przejmuj się po prostu podświadomie wiesz co dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja sie tym nie przejmuje i nawet bardzo to lubie...

jak usłysze coś fajnego w radiu to pytam sie taty kto to śpiewał i ściągam z neta:)

teraz słucham ameno dorime Ery...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"nuty... ze starszych to 95 rok to było coś"-chyba z młodszych <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

dla mnie młode to te juz po 2000 jej Jaruś co ty starzejesz sie? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Głównie to motoryzacja B)- czynnie, czyli jazda Simsonem SR 50 i WSK-ą 175 oraz Volkswagenem oraz biernie w postaci czytania różnych czasopism (kiedyś Motomagazyn, a obecnie Auto Świat, Motor itp.). Drugim moim hobby jest muzyka <_<. Podobnie jak jaro bardzo lubie kawałki z lat 80-tych. Do tego dochodza jeszcze lata 70-te. Kiedyś nie przepadałem za tą muzyką (było tylko techno i dyskoteki tego typu), jednak z czasem człowiek się zmienia. Teraz mam niezłą kolekcję mp3 i teledysków z lat 70-tych i 80-tych B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Muzyka, Sport i motoryzacja, a tak to lubię jeszcze pojeździc WSK-ą :huh: i rowerem po innych wsiach ( najdalej wyjechałem 25 km dalej ) oczywiście AF i rolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Przyłaczam się do tych, którzy napisali, że AF to ich hobby, powiem więcej to już nałóg. Może nawet ustawię jako stronę startową :huh:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

technika w rolnictwie- zarówno nowoczesna(biernie- czasopisma "Agromechanika" i Rolniczy Przegląd Techniczny", czynnie- praca w wakacje) jak i modernizacja tych starszych :huh:


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Wędkarstwo, sport (piłka nożna, ...), motoryzacja, informtyka, matematyk. Większoć chłopaków napewno ma podobne zainteresowania, tak więc nie będe się przechwalał :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez rafal
      jest w agrofoto ktoś z okolic częstochowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj