Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dym z bębnów hamulcowych

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 22 październik 2012 - 17:24

Dym z bębnów hamulcowych a jak można główny hamulec popuścić ? może wyjaśnisz to? skoro hamulce mają samoczynnie regulowany luz ? zatarły się szczęki bub nie wrócił któryś z tłoczków i cały czas hamuje
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dym z bębnów hamulcowych Dzisiaj, 17:43
  •  

#22 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7628 postów

Napisany 22 październik 2012 - 17:28

Dym z bębnów hamulcowych Nie można ale jeśli to wina pompki a odkręcisz przewód to powinien wrócić cylinderek. Rozumie?
KPK Kumurun Team

#23 Share adam18212

adam18212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 październik 2012 - 17:49

Dym z bębnów hamulcowych Na pompce tez jest taka śrubka do regulacji jeżeli się nie mylę, sądzę że warto spróbować. u mnie w C-360 hamulce czasami "trochę" piszczały i to pomogło więc tobie też może pomóc. Pewności nie mam bo nie jestem mechanikiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7628 postów

Napisany 22 październik 2012 - 17:53

Dym z bębnów hamulcowych Jest regulacja na trzpieniu wciskającym tłoczek pompki. Szału tam nie zrobisz. Ma być luz między tym trzpieniem a cylinderkiem. Jeśli nie ma a tłoczek pompki jest trochę wciśnięty to może być zamknięte połączenie między zbiorniczkiem a resztą obwodu. Rozgrzewający się płyn nie ma ujścia do zbiorniczka i zaczyna rozpierać cylinderek hamulca. Koło zaczyna hamować.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3192 postów

Napisany 24 październik 2012 - 20:42

Dym z bębnów hamulcowych Miałem niedawno taki sam problem. W trakcie włókowania w ciągniku narobiło się sporo dymu i smrodu. Winny był zacinający się cylinderek hamulcowy.