Zaloguj się, aby obserwować  
gigix

Opryskiwacz 600l/15m do 4500 zł

Polecane posty

gigix    6

Panowie jaki niewyśrubowany technicznie i cenowo opryskiwacz 600l/ 15m polecicie? Cena jaką sobie załozyłem to ok 4,5 tys. Da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalm1978    1

Ja mam Skotarka 500l 12m , kupiłem go w grudniu za 3000 zł.Sądzę że 600l 15m może kosztować coś koło 4000 bo 600l 12m kosztował 3700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Ja mam Biardzkiego 600l/15m, potrójne koncówki, pompa 120l cena 3400zł, mam go od zimy tego roku chodzi narazie bardzo dobrze, plusem jest masywne wykonanie lanc, ciągam go U2812 i daje rade :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

w sumie rozważam jar-met tad-len i biardzki i chyba z tej trójki biardzki jest najtańszy i najlepiej wyposażony a zwykle to nie wróży dobrze. Oczywiście cudów sie nie spodziewam w tej półce cenowej ale chciało by sie żeby pare sezonów maszyna podziałała. Te potrójne dysze to standard u biadzkiego? słyszałem że tańsze mogą pękac a nowa chyba troche kosztuje. W sumie nie wiem czy będą mi potrzebne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Tak potrójne dysze to standard u Biardzkiego, narazie chodzą dobrze zobaczymy co bedzie pózniej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Też mam zamiar kupić 600l 15m ale zdecydowanie tańszy...co powiecie o tym? http://www.allegro.pl/item501318109_teraz_...ki_2_200zl.html

Będzie on chodził na 20ha w zbożach i ziemniakach razem zetorem7211, teraz mam c330 i opryskiwacz 300l z 9m lancami i ile za niego wziąść jest w dobrym stanie z atestem


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

za 2200 to chyba wolał bym coś używanego lepszej firmy kupić. Przyglądałem się temu co kupił Mój Wujek właśnie jakiejś takiej firmy drucik i jak dla Mnie to siara. Powłoka lakiernicza beznadziejna, jestem ciekaw kiedy wyjdzie rdza, lance jakieś takie giętkie. Co do TAD-LEN to koleś który prowadził sklep z częściami przy pilmecie polecał ich produkty jako dobre jak za takie pieniądze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ale mi chodzi o ich 600 15m ze stabilizacją ... Tylko mi troche będzie żal wiechać zetorem 7211 na ogumieniu 16.9.28 w ziemniaki z opryskiwaczem 600 ;);)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Ja też prawdopodobnie wymienię opryskiwacz na nowy i chyba będzie on z Jar-Metu 1000l i na potrójnych końcówkach

Mam pytanie jak jest z wykonaniem ich czy aż tak odbiegają jakością od tych z pilmetu diler zapewniał że jeszcze nie miał jakiś poważnych problemów a cena jest zachęcająca ;) co o nich myślicie ????


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZI    0

SKOTAREK 615 kosztuje 4620 zł mam ich caly cennik a takze uzytkuje sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JurekS    5

Ja mam opryskiwacz z JARMETU trzeci sezon i jak dla mnie rewelacja jak za taką kase.. nie ma co szukać kwadratowych jaj. Kupiłem go tak na szybko bo rozleciał sie stary i w sumie taki jaki był udilera na stanie czyli 600 litrów 12 metrów, miał być tak tylko przejsciowo na rok ale już został:)

Wykoncze go całkowicie i dopiero kupie nowy bo naprawde - daje rade

:) polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Mam zamiar kupić opryskiwacz 400 litrów i chciałbym żeby miał belkę 15 metrów (siewnik 3m i nie chciałbym zaczynać połową). Dotychczas pryskałem opryskiwaczem z belką 10m i zatykałem po jednej dyszy na końcach. Do pryskania nie mam tak dużo - 16 ha - zboża i burak, a więc przy takim areale pola też nie są za duże. Napiszcie czy praca takim opryskiwaczem nie byłaby w moim przypadku kłopotliwa, czy nie lepiej pomęczyć się trochę przy sianiu i kupić opryskiwacz 12 metrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja mam jar-meta 600L 15M . 1,5 roku po 1 sezonie rozwalilem lance popekaly w kilku miejscach i sie pogiely . zglosilem na reklamacjie i nikt n ie byl ogladac tylko z agromy zadzwonili za 2 dni zebym stare lance przywiozl i odebral nowe . szok dostalem kompletne s wezami i dyszami , calkiem inne . mocne z inna stabilizacja . teraz jest ok . teraz sa podobne do tad-lema z ksztaltonika a nie z blaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Mógłbyś jeszcze napisać jak się z takimi lancami pracuje tzn. czy stabilizacja jakoś działa, nie zawadzają o ziemię, na ile sekcji są podzielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ja Ci mogę polecić opryskiwacz biardzki. beczka 600l lance samopoziomujące 15m. Mam go jakieś 4 lata i jestem bardzo zadowolony :D Dałem za niego około 3500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj