Zaloguj się, aby obserwować  
leszek

Myjki do warzyw.

Polecane posty

leszek    5

Mam problem nie wiem jakie myjki są najlepsze? Mam zamiar kupić jakąś tylko nie bardzo wiem która jest lepsza czy ta z sitami czy może listwowa? Myjka ma mi służyć do mycia marchwi może ktoś używał tych urządzeń i wie która myje lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a jaka chcesz kupić nową czy uzywaną???jakie ilosci miałaby robić???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

myślę o nowej bo nowe to zawsze nowe jest niezawodne a mam niedużo bo 2 ha marchwi tak na świeży rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

myslałem że może używana bo mam na sprzedanie <_<


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

czy naprawdę nikt nic nie wie na temat myjek do warzyw? To może napiszcie jakie posiadacie i jak wam się sprawują bo ja wiem niewiele i dlatego chciałem zasięgnąć jakiejś opinii użytkowników tych urządzeń. Słyszałem że podobno te listwowe łamią marchwie jak któraś się dostanie czubkiem między listwy ale wygląd tych maszyn jest lepszy od tych tradycyjnych siatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

w rpt była kiedyś myjka do warzyw tylko jej cena była kosmiczna 180 tys E <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

zejdzmy na ziemie kto kupiłby tak drogie użądzenie Za taką cene to chyba rzeczywiście wolałbym wybrać opcje z wanną. Trochę dłużej by szło ,ale czego nie robi się dla pieniedzy. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

ja też do tej pory myłem myjką ciśnieniową około 90 t ale jest dość uciążliwe i pracochłonne. Bo w tym wszystkim nie o to chodzi żeby się narobić ale żeby zarobić. Twój wuja nie myślał o zakupie czegoś do mycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Kiedys miał coś wypozyczone ale mu to sie zbytnio nie podobało ale jak na ten rok bedzie miał jakies 70t pietruszki to napewno cos bedzie chciał kupic albo wypozyczyc


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

kamil41 napisz jaka masz tą myjke (listwowa czy z sitami) i jak ona Ci się spisywała tzn. czy dobrze myje i czy nie niszczy warzyw. Dzięki za informacje o AgroFactory napewno porównam ich produkt z innymi producentami. A co do betoniarki to zapewne sam bym ją użył ale niestety w marchwi to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

coś mi się kojarzy że listwowa jest u mnie pierwszy rok i jak narazie nie narzekam, nie niszczy warzyw (marchwi) a co ciekawe to bemben nie jest w wodzie. Polecam firme Agro Factory (cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ja do rzodkiewki uzywam kerchera z odpowiednia dyszą -jak umyje to błysk :wacko:

 

ps

słyszałem ze do płukania dodaja LUDWIKA czy cos podobnego-ładny połysk ,czy ktos moze powazyc to co napisałem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoniek1    0

JA tez mam myjke do warzyw tylo ze gosciu sam robi te myjki mam ja juz 4 lata i nin jej nie jest chodzi bez zarzutu. no i cena jest o wiele tansza od nowych myjek ale prawie niczym sie nie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

Ja ostatnio oglądałem myjke nie pamitam dokładnie co to za producent ale była to myjka wykonana dość solidnie bęben z blachy z podłużnymi dziurami i dodatkowo miała opcje że można było przy wysypie zainstalować siatki do sortowania ziemniaków i workownice. Ta myjka była chyba w cenie 5500zł.

Co do mycia warzyw z dodatkiem ludwika to słyszałem że takie chwyty stosują. Ja swoją wczesną marchew, którą przeznaczam na pęczki też myje katcherem ale ludwika nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol    0
myślę o nowej bo nowe to zawsze nowe jest niezawodne a mam niedużo bo 2 ha marchwi tak na świeży rynek

Polecam ągro-factory używam od 9 lat i spisuje śię nieźle przd zakupem porównywałem wiele i wybrałem tą

ma dobru stosunek cemy do jakości .prosta konstrukcja dobry napęd i niezawodne działanie .

http://www.agro-factory.pl/images/4-3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mortal82    0

Skontaktuj się z P. Łuczakiem. Facet robi b.dużo maszy specjalistycznych, więc zrobi Ci myjkę na zamówienie, taką jaką będziesz chciał, polecam bo mam od niego i co roku myje ok.300-400ton marchwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

A jak to jest z tymi betoniarkami? W tym roku będę miał trochę więcej korzenia jednak nie wiem czy opłaci się kupować myjki czy może lepiej spróbować z tą betoniarką? Co potrzeba w niej zamontować aby spełniała dobrze swoje zadanie? Byłbym bardzo wdzięczny za opis i najlepiej zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Skontaktuj się z P. Łuczakiem. Facet robi b.dużo maszy specjalistycznych, więc zrobi Ci myjkę na zamówienie, taką jaką będziesz chciał, polecam bo mam od niego i co roku myje ok.300-400ton marchwi.

O jakim Łuczaku mówisz?? Skąd jesteś???


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Tak myślałem ;) koleś ma nawet swoją stronkę na necie B) A co do myjkę to sąsiad kopił za 2,5tyś używaną myjkę w super stanie :) Ja tez mam myjkę i używam jej do mycia marchwi pietruszki itp

 

@Badylarz a ty robiłeś jakieś interesy z tym Łuczakiem??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj