Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy znaczek na infocenterze w k100

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 27 maj 2008 - 23:01

Nowy znaczek na infocenterze w k100 W załączniku jest fotka rysuneczku, który pojawił mi się ostatnio w agrotronie na desce rozdzielczej. Może ktoś mnie oświeci i wytłumaczy co to miało znaczyć. W instrukcji nie znalazłem odpowiedzi więc pytam AgroFoto <_<

Załączone miniaturki

• 26052008021.jpg

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy znaczek na infocenterze w k100 Dzisiaj, 18:18
  •  

#2 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 28 maj 2008 - 08:28

Nowy znaczek na infocenterze w k100 strzelam ale wydaje mni sie ze to bedzie cos z czujnikiem obrotów silnika
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#3 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 28 maj 2008 - 13:47

Nowy znaczek na infocenterze w k100 No mi się też coś z obrotomierzem skojarzyło ale po wyłączeniu i włączeniu ciągnika wskaźnik zgasł. Moim zdaniem to nie może być błąd ponieważ jak są jakieś nieprawidłowości w działaniu ciągnika to zaświeci się czerwony trójkąt ostrzegawczy na desce rozdzielczej a w tym przypadku się nie zaświecił.
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#4 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 28 maj 2008 - 18:10

Nowy znaczek na infocenterze w k100 ja w samochodzie mam taki znaczek <_< i on sie wlacza wtedy jak tempomat sie wlaczy <_<
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#5 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 28 maj 2008 - 22:33

Nowy znaczek na infocenterze w k100 moze byc to powiazane z tempomatem jak stwierdził przedmówca. ale u mnie np taki sie nie wyswietlal a przez chwile szfankował mi przycisk pamieci obrotów. nie rozłaczał ci przpadkiej jak go uzywałes? mi znowu chyba ze 3 razy wyswietił sie komunikat ze "połączenie zostało zakonczone" o co mu biegało nie mam pojecia ale tez nie mrugał trjkat tylko pojedynczy sygnał wyswietlił sie napis i tyle go było <_<
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 28 maj 2008 - 23:24

No mi się też coś z obrotomierzem skojarzyło ale po wyłączeniu i włączeniu ciągnika wskaźnik zgasł. Moim zdaniem to nie może być błąd ponieważ jak są jakieś nieprawidłowości w działaniu ciągnika to zaświeci się czerwony trójkąt ostrzegawczy na desce rozdzielczej a w tym przypadku się nie zaświecił.

a czy przypadkiem ten trójkąt nie zapala się w przypadku groźnej awarii grożącej uszkodzeniem silnika ?

#7 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 29 maj 2008 - 08:53

Nowy znaczek na infocenterze w k100 on mruga i daje sygnał dziwkowy nawet jak masz zaciagniety hamulec reczny i dasz rewers w pozycje ruchu do przodu albo do tyłu. ogólnie jest to ikonka ostrzegajaca przed mozliwoscia uszkodzenia kazdego podzespołu ciagnika

#8 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 31 maj 2008 - 21:49

on mruga i daje sygnał dziwkowy nawet jak masz zaciagniety hamulec reczny i dasz rewers w pozycje ruchu do przodu albo do tyłu. ogólnie jest to ikonka ostrzegajaca przed mozliwoscia uszkodzenia kazdego podzespołu ciagnika

ten sygnał musi byc zaj... :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 01 czerwiec 2008 - 21:50

ja w samochodzie mam taki znaczek :lol: i on sie wlacza wtedy jak tempomat sie wlaczy :D

Hehe tempomat :D Fajnie by było gdybym go miał w ciągniku :D A jest coś podobnego jak tempomat tylko, że to jest przycisk od pamięci obrotów i jak go się załączy to się zapala inny wskaźnik ;>

Dodaj odpowiedź