Ursus11

Tur czy chwytak na TUZ ?

Polecane posty

and    1

jesli masz kase i rzeczywiste potrzeby na ladowacz czolowy to nie ma co sie nad tym zastanawiac, w naszym gospodarstwie sa dwa - na c-330 i Sipma T-426 - oba maja wykorzystanie, do 912 zaloz miekki przod i szersze kola i smigaj <_<

a C-330 jak ladnie poprosisz to bedzie podnosic <_<


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

a jak porobisz sobie kilka dni chwytakiem t225 to zobaczysz jak będzie cię kark bolał (wiem z doświadczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Chłopie bierz Tura, przyda się do innych robót jeszcze, a ten z tyłu to bez sensu, obracać się itd.

 

Z przodu to kupisz jakieś widły, łyżkę i masz sprzęt do wszystkiego. Jestem a ładowaczem w 100 % <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Robert ma racje bierz tura zawsze nim zrobisz dużo więcej. Tak to do tura kupisz osprzęt i możesz wykonywać dużo innych prac niż samym tym chwytakiem z tyłu. W 200% jestem za turem?


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

I turem wyżej podniesiesz, masz wszystko z przodu na widoku, a jeśli chodzi o dociążenie tylnej osi to zawsze można coś ulać z betonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Popieram rekami i nogami tych co są za tym aby kolega Ursus11 kupił TUR'a :) Uzasadnienie zrobisz po prostu więcej rzeczy Turem jak takim chwytakiem.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

Ja wybrałbym tura! Więcej nim można zrobić i jest bardziej bezpieczny od tego masztu. U nas w okolicy gościa przycisła taka wieżyczka, a nie jednemu poszła szyba tylna w kabinie.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My 10 lat temu zrobilismy sami tura, na podstawie hydrametu, solidna konstrukcja, ze spokojnie 2,5 tony by uniósł, ale tur jest na ursusie 914, wiec mozna przełamac, ale tone spokojnie podnosze i jezdze. Polecam tura, niezawodna rzecz:D


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid6b1    0

Ja powiem tak: turem zrobisz o wile więcej niż tym chwytakiem możesz kupić nawet używany jak wspomniał @lukaczmarek a lepiej Ci sie będzie pracować niż tym czymś na podnośniku z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

Moim zdaniem tur by był lepszy niż,chwytak do bel. :P Tur przyda ci się jeszcze do innych prac.


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
    • Przez Bartekk1919
      Ładowarka Merlo p40.7 CD rok 2010
      Witam , proszę o pomoc od czego jest ten biały zbiornik ukazany na zdjęciu, co za płyn się tam wlewa. Zbiornik ten umieszczony jest pod ramieniem i kabiną


    • Przez Mati122
      Witam mam problem z moją ładowarką teleskopową JCB 525-60 2020r mianowicie po odpaleniu i przejechaniu kawałka trzyma hamulec w przednim moście może ktoś miał podobny przypadek ? 
    • Przez pawelos79
      Witam.Chcialem zasiegnąc opini o ładowaczach producenta Agro-Tur z Józefowa.Ma,a moze miał ktos z nimi stycznosc i potrafi cos o nich powiedziec.W miare to solidne czy plastelina?Zastanawiam sie nad zwykłym turem bez ramki a maja w ofercie taki ładowacz z siłownikami dwustronnymi,gdzie za wolmet   musialbym dopłacic.Ktos cos?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj