Skocz do zawartości

Zdjęcie

Joskin, Pomot czy Meprozet?

467 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 16:23

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ja czekam aż mi przywiozą beczkę z Pomotu 10tyś litrów z agregatem doglebowym, amortyzowanym dyszle i tak dalej. I stałem nad takim wyborem jak ty. Zadecydowało to iż diler pomotu jest bliżej. Te trzy firmy są bardzo dobre w okolicy chodzą ich beczki i ludzie nie narzekają. Postaraj zauważyć jakieś okoliczności które zadecydują o określonej beczce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Joskin, Pomot czy Meprozet? Dzisiaj, 06:03
  •  

#162 Share Rendas

Rendas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 17:07

Joskin, Pomot czy Meprozet? U w okolicy są tylko Meprozety i bardzo są wychwalane .

#163 Share ignas5340

ignas5340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 17:47

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ja kupiłem beczke 3000 litrów za 12 tys. jest ona nie ocynkowana ale jest bardzo dobrze zabezpieczona 8 wartstwami różnego rodzaju malowidłami żywicznymi itp. Grubość blachy to 9mm. Włoski kompresor idealny;) 2,5 minuty i beczka. Zdecydowałem sie na nią ponieważ jest bardzo dobrze wykonana i dużo osób na moim terenie ma takie beczki i są bardzo zadowoleni, słyszałem ze przy pompowaniu moze nawet zassac beczke do środka innych marek a tu jestem pewny ze nic sie nie stanie. Moge dac namiar na tego człowieka. Piękna sprawa. Pozdrawiam!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 17:47

Joskin, Pomot czy Meprozet? Dzisiaj na usłudze u nas wywoził Joskin taki jak @statk'a - 8400l. Przez rok-od kiedy ją kupił- nie miała żadnej nawt najmniejszej awarii, a przez ten rok już troche wywiozła- jakieś 800 beczek. Chodzi z Zetorem 8111. Zetorek ciężko ma ale sobie radzi :). Beczka ma baardzo duże ogumienie(największe jakie można było wziąć) także nawet na bardzo mokrym terenie nie zapada się. Ogólnie polecam tę beczke, bardzo solidne wykonanie a i napełnianie też trwa dość krótko :rolleyes:
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#165 Share TomCase

TomCase

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 18:28

Joskin, Pomot czy Meprozet? Polecam Joskina. Kazdy chwali te meprozety i pomoty jak sa nowe, a jak tak kazdy widzial jak prosesjonalnie jest zamontowany w nich zaczep?? Wyglada to tak jakby ktos przykleil go sobie klejem do beczki i ma on sluzyc wiele lat?? Nie podoba mi sie ich wykonanie taka jest moja opinia. Sam mam joskina i w nim beczka jest w kolysce na ramie.

#166 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 28 kwiecień 2010 - 18:49

Joskin, Pomot czy Meprozet?  Powiem tak  pewnie chodzi Ci także o cene . Zarówno Joskinów Meprozetów czy Pomotów u nas w kraju nie brakuje. kupując wóz musisz pamiętać o blasze z jakiej jest wykonany pompie oraz o ogumieniu im większe i szersze tym lepsze :-) Ja bym Ci polecił wozy asenizacyjne firmy pomot cena dość przystępna . Dobra dostępnośc części . 
http://www.pomot.pl/

fainą sprawą jest mieć 2 osie w wozie i szerokie koła wtedy sie nie zapadasz i mniejszy cięzar idzie na tył ciągnika 

#167 Share woocash

woocash

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 10:03

Joskin, Pomot czy Meprozet? Rozmawiałem dzisiaj z dilerem meprozetu, jakiś gość od Korbanków, zaproponował mi beczke 6000 l wersja ekonomiczna, czy jakoś tak, w każdym razie podobno cena zaskakująco niska i bogate wyposażenie, niby dużo taniej niż zwykła 6000. We wtorej jade spotkać się z tym gościem zobacze co to za cudo :rolleyes:. Wiecie może ile może kosztować taka 6000 z pomotu? Bo Joskina raczej odrzucam - to jednak zagraniczny produkt, pewnie części będą drogie, a co poskie to dobre:).

#168 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 kwiecień 2010 - 10:52

Joskin, Pomot czy Meprozet? Myśle ,ze dobry wybór POMOT LUB MEPROZET różnicy w nich dużej nie ma wydaje mi sie ,że wozy pomotu są lepiej wykonane grubsza blacha.  

http://www.otomoto.p...show&id=B146193

http://www.otomoto.p...show&id=B128301

http://www.otomoto.p...show&id=B128297

http://www.otomoto.p...show&id=B128309

http://www.otomoto.p...show&id=B128305

Firma JOSKIN to naprawde dobra firma ale cena tu już nie jest tak fainie wiadomo każdy nie ma  kasy  i chce troche oszczędzić  mam cennik z 2009 roku i modele joskina w podstawowej wersji kosztują 

MODULO2 6000ME - 31.400ZŁ

MODULO2 10000ME - 49,000ZŁ

MODULO2 12000MEB - 61,900ZŁ

Więc dlatego jestem za POMOTEM CZY MEPROZETEM cena nie duża a robote zrobi :-) i radziłbym Ci wziąśc większy wóz asenizacyjny różnica cenowo nie duża  a w razie rozwoju gospodarstwa będzie jak znalazł i może na usługi większe chodzić:-)  cenny tych joskinów są netto i trzeba doliczyć jeszcze 22% VATu 

#169 Share gesy

gesy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:takie tam...

Napisany 17 lipiec 2010 - 17:12

Joskin, Pomot czy Meprozet? A co powiecie na coś takiego http://moto.allegro....owy_4000_l.html
kuzyn ma taką malowaną dopiero ze 2 lata,jest zadowolony,też taką bede zamawiał tylko w ocynku

#170 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 17 lipiec 2010 - 18:06

Joskin, Pomot czy Meprozet? @Łukasz1987 ja mam fliegla 8tys litrów,z ramą do aplikatora,i bardzo dobrze jest cała wykonana...Cicha pompa (w porównaniu do innego joskina we wsi).Ostatnio tylko zaczyna coś "pluć" lekko olejem na większych obrotach.Świetnie sprawdzają się też resory :D Z moich faworytów to fliegl i Zunhammer...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 18 lipiec 2010 - 14:55

Joskin, Pomot czy Meprozet? Witam a ja mam joskina me8400 i wozilem wczoraj gnojowice i przestała mi sie zamykać tylna zasuwa, otwiera sie bez problemu ale jak sie zamyka to bardzo powoli a teraz to wcale sie nie zamyka. Dodamze sprawdzałęm i nic tam nie podeszło i w hydraulice tez nie ma zadnych paprochów, nie wiem co to moze byc czyzby silownik siadł?

#172 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 25 lipiec 2010 - 19:26

Joskin, Pomot czy Meprozet? Zastanawiam się który wózek lepszy oczywiście oba mają mieć po 4000l. Jeden i drugi jest solidnie wykonany, przynajmniej tak mi się zdaje. Tak wygląda wóz z Meprozetu PN- 40 a tak z POMOTU T507/3 . Który wybrać i dlaczego?

#173 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 19:43

Joskin, Pomot czy Meprozet? A obejrzyj sobie joskina, cena podobna a mi sie bardziej widza te beczki. Ja mam swoja 3 lata i wywiozłem prawie 5 mln litrów i jak narazie tylko silowniczek gazowy wysiadł. Polecam A z tych co pytasz to mialekm kiedys pomotu 8 lat i tez chodzil vezawaryjnie.

#174 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 19:51

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ja mam meprozeta już 7 lat właśnie tego PN-40 i chodzi bezawarii jedynie co to łopatki w pompie się zużyły. A chodzi tylko w szambie.

#175 Share dex1988

dex1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 14:44

Joskin, Pomot czy Meprozet? Witam
Mam zamiar kupić beczkę pewnie 3000 - 4000l, tylko że nie jestem pewien jaką wybrać. Od początku tego tematu prawie wszyscy piszą że joskin jest najlepszy (ale i najdroższy). Myślałem o meprozecie, ale nie podoba mi się w nim (tak jak i w beczkach POMOTu), że pod beczą nie ma ramy, zaczep jest podpięty tylko pod przód beczki. Od razu mówię że dużo do wożenia nie mam, ale jak już zacznę wozić to oszczędzać jej nie będę, więc czy meprozet wytrzyma?

p.s.
zna ktoś może obecne ceny beczek 3000 - 4000l tych firm

#176 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 14 listopad 2010 - 16:14

Joskin, Pomot czy Meprozet? Pomot Chojna w wozach 4000L jest wersja z ramą. Wg prospektu cena katalogowa wynosi 19900 netto. :) Pompa do wyboru MEC/KD 4000. Wskaźnik cieczy to wskazówka, nie wiem czy w małych mogą być duże szklanki. Ile gnojówki masz zamiar wozić? Jaki ciągnik ma z tą beczką pracować? Ile kasy? Bo może warto pomyśleć o czymś większym ;)
KPK - Ochrona

#177 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 17:00

Joskin, Pomot czy Meprozet? No nie wiem czy joskin jest taki najdrozszy jak ja kupowalem swoja beczke to akurat byl tanszy od polskich. wez pod uwage ze masz w standardzie boczna zasowe walek dlugi 6 calowy waz. dołoz to do polskiej beczki i bedzie drozsza.

#178 Share dex1988

dex1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 17:38

Joskin, Pomot czy Meprozet? @FarmerF10244C1 ciągać to będę c360 (jak kupie - najpóźniej latem), a teraz to c330 powinna te 3000-4000l pociągnąć jakoś.
A co do kasy to mam to na PROW brać to gdzieś tak w granicach 25tyś

#179 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 18:35

Joskin, Pomot czy Meprozet? ile może kosztować joskin 8400 na tandemie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2681 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 19:06