Skocz do zawartości

Zdjęcie

Joskin, Pomot czy Meprozet?

467 odpowiedzi na ten temat

#141 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 19:18

Joskin, Pomot czy Meprozet? Posiadam beczkie z Meprozetu 5000tyś.Słabo ciągnie gęste,niski prześwit pod osią ale pozatym jest OK.Polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Joskin, Pomot czy Meprozet? Dzisiaj, 04:08
  •  

#142 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:06

Joskin, Pomot czy Meprozet? My właśnie kupiliśmy Pomot 5000 l samonośny w wersji classic i narazie nienajgorzej to wygląda, jedno co mnie trochę denerwuje to ta "wskazówka" .... lepsze byłoby czyba okienko z przodu i z tyłu beczki.

#143 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 03 marzec 2010 - 19:38

Joskin, Pomot czy Meprozet? A no właśnie ciekawe dlaczego zmienili na wskazówkę, przecież z okienkiem było bardzo dobrze tylko mogło by być jeszcze jedno na środku, a z tą wskazówką nie wiadomo czy to będzie dobrze wskazywać, czy sie nie rozwali, według mnie to głupi pomysł bo jak coś zawiedzie to można pompe zalać
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 marzec 2010 - 19:44

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ocenę powinieneś napisać bo kilkunastu godz pracy. Nie ocenia się nowej maszyny bez jej wypróbowania ;)

#145 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 04 marzec 2010 - 21:05

Joskin, Pomot czy Meprozet? My przymierzamy się do zakupu nowego wozu asenizacyjnego dla ciągnika o mocy 200KM. W szranki staje Meprozet, Fliegl, Pichon oraz Zunhammer, ale pod warunkiem, że po tej (lewej stronie Wisły) znajdę dealera. Joskin przez swoje cwaniactwo odpadł. Dodam, że ma mieć możliwość podpięcia aplikatorów z tyłu (chodzi o noże na użytki zielone)
Zakup planujemy na koniec roku ale wolę mieć więcej czasu na zebranie komentarzy pozytywnych a w szczególności negatywnych.
Edit 12.03.2010 do walki stanął także Annaburger oraz Pomot bo ich przedstawiciele "przybyli" z ofertą
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#146 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 05 marzec 2010 - 19:41

Joskin, Pomot czy Meprozet? Łukasz a dlaczego nie Pomot?
KPK - Ochrona

#147 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 20:32

Joskin, Pomot czy Meprozet? Przecież napisałem tylko że nienajgorzej wygląda ;) .

#148 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:36

Joskin, Pomot czy Meprozet? @Farmer: Bo jeszcze ich przedstawiciel się u nas nie pojawił, po mimo wysłania do nich zapytania. Z godnie z założeniem zakupione ma być 1 wóz asenizacyjny z opcją na dwa kolejne, jeden dla nas i jeden dla sąsiada.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#149 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:32

Joskin, Pomot czy Meprozet? Rozwalił mi sie zawór u beczki pomot 4000 ,czy miał ktos taki problem? leje się olej nie da rady już wylewać, co tam trzeba wymienić?Sprężyna nie przytrzymuje sworznia i wypada, co trzeba zrobić?
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#150 Share DebyFarmer

DebyFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 22 kwiecień 2010 - 18:35

Joskin, Pomot czy Meprozet? My mamy Meprozeta od 3 lat o poj. 4000L, bez poważnej usterki :D więc polecam Meprozeta :)
ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share ozzy

ozzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 21:20

Joskin, Pomot czy Meprozet? Byłem w Austrii, Niemczech i tam praktycznie wszyscy posiadają beczki JOSKINA!
To sprawdzona firma przez wielu, bardzo solidna nie dlatego ze zachodnia, mój znajomy ma Joskina modulo 7000 juz 4 lata i żadnej awaria oprócz nowej dętki;)wszystko smarowane regularnie... pięknie rozlewa po łące-równo
Jestem jaki jestem...

#152 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 21:31

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ja co prawda posiadam Joskina ale przesadą nazwałbym twierdzenie że na Zachodzie wszyscy mają Joskina Dodany obrazek -przecież tam jest całe mnóstwo innych firm...

#153 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 21:40

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ozzy nie zgodzę się z twoją wypowiedzią Zunhammer i Annaburger to potęgi jeśli chodzi o beczki ze zbiornikami z tworzyw, do tego dochodzi Pichon i Fliegl nie licząc innych mniejszych. Joskin to dobra firma My mamy Modulo 2 8400 i jesteśmy zadowoleni ale konkurencjia też ma bardzo dobre produkty :D

#154 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:20

Joskin, Pomot czy Meprozet? U szwabów jest sporo beczek Eckart. Są to podruby Zunhammera, wygląda identycznie, tylko kolor zielony i ileś tam % zmienione konstrukcyjnie aby nie był to ,,plagiat''.

#155 Share woocash

woocash

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 12:41

Joskin, Pomot czy Meprozet? Witam, mam zamiar kupić beczuszke pojemność tak ok. 5000 max. 7000 litrów, jeszcze nie wiem do końca. Problem poważny to jakiego producenta wybrać? Tyle już słyszałem opinii, że stałem się dosłownie "głupi":rolleyes: w tym temacie. Pomóżcie koledzy, doradźcie coś Pliss!!!!

#156 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 kwiecień 2010 - 12:55

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ja mam meprozeta PN50 i jestem z niego bardzo zadowolony :rolleyes: Rocznie wywozi gdzieś 400-500 beczkowozów i jak na razie stan jest idealny, mam go gdzieś 1-1,5 roku. Kupiłem go za 19 tyś zł brutto, w Agromarket Jaryszki. Teraz się sprawdzi jak będzie chodził przy biogazowni 1000-1500 beczkowozów rocznie :)
KPK Kumurun Team

#157 Share Rumun96

Rumun96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 14:05

Joskin, Pomot czy Meprozet? Był już taki temat http://www.agrofoto....t-czy-meprozet/

#158 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 28 kwiecień 2010 - 14:12

Joskin, Pomot czy Meprozet? osobiscie polecam joskina, pompy prawie we wszystkich sa takie same, wloskie i wiekszej roznicy nie ma, ale trzeba zwrocic uwage na to jak jest wykonana beczka, rama, zaczep. Stałem przed dylematem nad beczka 8-9tys i wybor padl na joskina 8400l wlasnie ze wzgledu na to jak jest wykonana

kolejnym atutem jest to ze nie trzeba jej rejestrowac:) meprozet, pomot na pewno bo maja homologacje

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#159 Share pawel101210

pawel101210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport,Muzyka

Napisany 28 kwiecień 2010 - 15:09

Joskin, Pomot czy Meprozet? małe beczki do 4500 litrów to chyba POMOT ale jak już 5000-7000 to chyba MEPROZET .... u nas kolo na wsi ma Beczke Meprozeta 10000 litrów i jest znakomita bo ma takie pompy .... ja bym radził zakup beczkowozu MEPROZET 7000 litrów .. bo widziałem go przy pracy i jest naprawde świetny :rolleyes:
28.07.2009 - 28.07.2012r. Już trzy lata na AF :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share zetorki

zetorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo no i moja ulubiona pasja dziewczyny :D

Napisany 28 kwiecień 2010 - 16:21

Joskin, Pomot czy Meprozet? ja ci polecam POmot 5000l posiadamy taką beczkę i jesteśmy bardzo zadowoleni równo rozlewa gnojowicę itp.
Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)