Polecane posty

zetor7745    3

Dzisiaj ojciec zamówił Joskina Modulo2 8400 - więc wyszło na moje ;)

 

Nie wiecie jak długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
Dzisiaj ojciec zamówił Joskina Modulo2 8400 - więc wyszło na moje ;)

 

Nie wiecie jak długo trzeba czekać?

z tego co pamiętam to JOSKIN ma dużo zleceń i ja czekałem dobre 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek32    1

polecam joskina- mamy modulo2 7000 i sprawuje sie dobrze.

do wad można zaliczyć tylko 1 oczko kontrolne- mogłoby być ich więcej.

co do większego przekroju przewodu do pompowania to owszem szybciej pompuje, ale większy problem z podłączaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@pawelek 32-z tego co pamiętam z folderu reklamowego to można chyba zamówić Joskina z więcej niż jednym "oczkiem"-no ale to zapewne kosztuje :D.

Trochę może nie w temacie-ale parę dni temu przekonałem się na własne oczy że nie kupiłem zbyt małej beczki (4 tys)-otóż rozlewałem na torfowych łąkach i 80 konny ciągnik miał naprawdę co robić z tą beczką-gdyby tak była-jak polskie-na niskich kołach-zero szans żeby w ogóle tam dojechać -o rozlewaniu już nie wspominając (a kolega kupił Meprozeta 10 tys do NH TLA 100-już go widzę w akcji :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a czy meprozet oferuję opony 'w kratke"?

 

w ogóle czy takie opony w beczkowozach są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek32    1
@pawelek 32-z tego co pamiętam z folderu reklamowego to można chyba zamówić Joskina z więcej niż jednym "oczkiem"-no ale to zapewne kosztuje :D.

Trochę może nie w temacie-ale parę dni temu przekonałem się na własne oczy że nie kupiłem zbyt małej beczki (4 tys)-otóż rozlewałem na torfowych łąkach i 80 konny ciągnik miał naprawdę co robić z tą beczką-gdyby tak była-jak polskie-na niskich kołach-zero szans żeby w ogóle tam dojechać -o rozlewaniu już nie wspominając (a kolega kupił Meprozeta 10 tys do NH TLA 100-już go widzę w akcji :D )

 

przecież jakbyś miał większą to nie musiałbyś pełnej zalewać na ekstremalne warunki. jak dobre warunki to zdecydowanie szybciej robota idzie.

ojciec w sobotę woził landini 82KM + joskin 7000 na orane. w jednym miejscu beczka sie zapadła i jej koła sie nie kręciły- tylko sunęło. było beznadziejnie, ale dal rade wyjechać bez wylewania w jedno miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pawelek-wiem jedno-jak masz dużą beczkę której do końca nie zalewasz to tak cię potrafi bujać że ja dziękuję :D-no chyba że beczkowóz ma jakieś przegrody w środku zapobiegające falowaniu-zresztą na łącznie 200 tys l-większego nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ja tydzień temu kupiłem beczkę meprozetu 5000l tankuje ją niecałe 3 min od zamówienia czekałem na nią 2 tygodnie beczka spoko ma szerokie kapcie lecz pełna potrafi robić koleinę ciągam ją ursusem 5714 myślę że każda beczka po jakimś czasie się rozszczelni najpierw na uszczelkacz potem na zbiorniku lecz 20 lat powinna chodzić

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek32    1

w sumie w tym bujaniem troche masz racji...

tylko zauważ, ze niektórzy 4tyś to c360 ciagają :D

a jakimi obrotami WOM pompujesz swego joskina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
w sumie w tym bujaniem troche masz racji...

tylko zauważ, ze niektórzy 4tyś to c360 ciagają :D

a jakimi obrotami WOM pompujesz swego joskina??

Wiem że ciągają-ale trochę oranego albo błotka albo coś tam i po ptokach :)-w tych warunkach o których pisałem (ba nagrałem nawet :D )-to C-360 miałaby szanse ujechać jakieś 50 cm (i to tylko wgłąb :) )

Obroty przy napełnianiu i rozlewaniu to 540 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

Mamy podobny problem tylko z wiekszym kalibrem <_< chodzi mi o beczke w granicach 8000litrow, i chyba zdecydyjemy sie wkoncu na Joskina...cena bardzo podbna do Pomotu a nizsza niz cena meprozetu, a jakość z tego co słyszałem tez jest dobra a poza tym w Joskinie jest wiecej opcji wyposazenia. Takze ja polecam Joskin <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
chcem kupić beczkowóz 4000l jaki wybrać?

 

 

Moj wuja ma z Pomotu,ale 6 tys litrow.Kupil ją poniewaz hoduje krowy. Nie dawno wybudowal plyte,wiec kupil beczke. Jest z niej zadowolony.

 

 

Ps:pisze z telefonu,wiec moga byc bledy.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

Joskin Joskin i jeszcze raz Joskin. Moja bańka ma 3 lata i ok 1700 opróznień. sprawuje sie nieżle, narazie wymieniłem tylko manometr.

jeszcze raz polecam joskina!!!!!!!!!!1


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bora    0

a ja od dwóch lat jestem posiadaczem meprozetu o poj 4300 litrów i jak na razie sprawuje się wyśmienicie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
Moj wuja ma z Pomotu,ale 6 tys litrow.Kupil ją poniewaz hoduje krowy. Nie dawno wybudowal plyte,wiec kupil beczke. Jest z niej zadowolony.

 

 

Ps:pisze z telefonu,wiec moga byc bledy.

 

hehe dobry tekst do tematu o śmiesznych powiedzonkach z AF :)

 

A odpowiadając na temat to gdybym miał kupować nową beczkę bo też dużo wożę to tylko Joskin. Solidnie wygląda i dużo opcji wyposażenia, potwierdza to kolega ze studiów - właściciel beczki 12m3.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Bierz Joskina bardzo solidna firma


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mam Joskina i jestem bardzo zadowolony,braciak parę lat temu kupił 14000 l Joskina a ostatnio 20000 l(w przedostatnim TopAgrarze zresztą jest)-a przy jego hodowli (25 tys tucznika) gdyby coś się nie sprawdzało to z pewnością nie zostałoby po raz drugi zakupione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Bierz Joskina bardzo solidna firma

to dales kilka konkretów ... ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek321    1

Ja mam Pomota 2500 z 1994 roku niezbyt dużo było wożone i zawsze był myty i obecnie beczka w 2 miejscach cieknie i powoli jest zasysana wożona była tylko gnojówka. Pompa w nim jest OK. Sąsiad w tym samym czasie kupił Meprozeta i woził nim 10 razy tyle co ja nigdy nie był myty i jak narazie jest OK. Dodam że woził nim gnojowice która jest gęsciejsza od gnojówki. Oba beczkowozy były malowane a nie tak jak dzis cynkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Sąsid ma meprozeta. trzyma sie znakomicie choc jest duzo eksploatowany, sam go od sasiada pozyczam.

 

Gorąco polecam Meprozeta !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja takze polecam joskina po pierwsze Lepiej wykonany, mam 2 lata i narazie bez problemów. No i cena, nie wiem jak teraz ale jak ja kupowalem to joskin byl tańszy od polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Również polecam joskina ponieważ szybko pompuje i dobrze rozlewa, mam 1 rok i narazie bez problemów, oraz jak kupowalem to joskin byl tańszy od polskich. Mam porównanie do Meprozetu bo przez 10 lat miałem beczkę 3500l. Była to beczka słabej jakośc,i miałem awarie pompy, była to beczka malowana a nie jak teraz cynkowane, rdza się sypała choć beczka była myta i płukana na zewnątrz i wewnątrz


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj