Skocz do zawartości

Zdjęcie

Joskin, Pomot czy Meprozet?

467 odpowiedzi na ten temat

#441 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:39

Joskin, Pomot czy Meprozet? Wie moze ktos gdzie moge kupic woz asenizacyjny joskin tzn u jakiego dealera ???
Wielki fan case jx/new holland td

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Joskin, Pomot czy Meprozet? Dzisiaj, 09:00
  •  

#442 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:47

Joskin, Pomot czy Meprozet? Widzę że jesteś z lubelskiego, więc z tego co wiem to Agrotechnika w Białej Podlaskiej jest dilerem.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#443 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów
  • Zainteresowania:Hodowla Krów,Byków,Macior i Tuczników

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:53

Joskin, Pomot czy Meprozet? Nie wiecie ile kosztuje Joskin Modulo 2500ME?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share SylwekStaszewski

SylwekStaszewski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 27 kwiecień 2012 - 12:08

Joskin, Pomot czy Meprozet? Z tego co ja się orientuje to niema potrzeby rejestracji beczki.

#445 Share AgrotechnicPL

AgrotechnicPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo eXtremalne :), nowoczesne technologie, off-road :)

Napisany 05 czerwiec 2012 - 11:14

Joskin, Pomot czy Meprozet? Miałem okazję przyjrzeć się z bliska procesowi produkcji maszyn kilku krajowych producentów. W Trzciance (tam jest fabryka Joskina) wyglądało to naprawdę pozytywnie. Począwszy od obróbki plastycznej, przez ten charakterystyczny dla nich proces ocynkowania na montażu kończąc. Jedna z najczystszych fabryk w jakich byłem. Każda część miała swoje miejsce. To z jednej strony robi wrażenie, z drugiej oczywiście kosztuje. No ale rozmawiając z użytkownikami każdy podkreślał trwałość tych konstrukcji.

No ale nic to, bo nie byłem jeszcze w fabrykach Pomotu i Meprozetu :)
Pzdrv
Wszystko o maszynach - www.agrotechnic.pl
Jesteśmy na facebook-u, twitterze i YouTube :)

ZAPRASZAMY

#446 Share qazwsx123

qazwsx123

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 październik 2012 - 07:30

Joskin, Pomot czy Meprozet? Treść posta została usunięta ponieważ naruszała regulamin serwisu .

Edytowany przez razor275, 03 październik 2012 - 17:50.

#447 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 październik 2012 - 17:20

Joskin, Pomot czy Meprozet? q

Edytowany przez rmiecz8, 17 wrzesień 2013 - 14:40.

#448 Share Bartek01

Bartek01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 20:58

Joskin, Pomot czy Meprozet? witam, ja posiadam beczke "joskin modulo 2" 4000 tysiace litrów z marca 2008 beczka ogolnie super, zawor z tyłu potrafi się zaciąc i trza odpukac młotkiem (silownik jednostronnego na sprezynie) mozliwe ze przez to ze wywoze gnojówke 2-3 razy w roku, mam zawór z boku sposób podłaczania weza cos pieknego człowiek sie nie upier.. w krawacie mogl by pracowac :) fajny pomysł na wydmuchiwanie ale ze troche biegi nie pasuja do predkosci wałka to przy wydmuchu cisnienie sie za duze robi prawie 0.8 na zegarze i troche juz uszczelkami przecieka ponaddto wymienialem juz dwa szkielka bo pekly na gwincie teraz widzialem ze sa takie calosciowe okienka i widac ile jest a ja mam ze tylko jak szkielko zaleje to pełno, beczka elegancko rozlewa, hamulce, swiatła, bez problemu po 4 latach ogolnie nie narzekam bardzo przyjemna praca z beczką tylko mogl by byc ten silownik z tyłu na dwa weze.. aa i zaczep za mala dziura i hitch nie wchodzi caly przez co musze srube zamiast bolca zakładac..

#449 Share waldek25

waldek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 20:25

Joskin, Pomot czy Meprozet? jacekkombjnista: w moim joskinie mam na dnie taki zaworek któtym mogę spuścić resztkę wody po umyciu beczki aby nie kordowało
gorąco polecam joskina ja użytkuje JOSKIN MODULO 4000 jestem bardzo zadowolony solidna firma

#450 Share martin0000

martin0000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport

Napisany 30 grudzień 2012 - 11:57

Joskin, Pomot czy Meprozet? Witam,czy może ktoś się orientuje ile kosztuje dodatkowo taki przyrząd którym mozna napełniać beczkę nie wychodząc z ciągnika? interesują mnie dwie firmy pichon i joskin o pojemności 7-10 tyś.litrów. Osoby posiadające taki luksus bardzo bym prosił o komentarz czy jest to warte ceny, jak spełnia swoje zadanie i czy warto kupić beczkę z takim czymś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 12:02

Joskin, Pomot czy Meprozet? pichon około 10 tyś w joskinie nie wiem ale chyba około 16 tys. Z tym że są to 2 różne rozwiązania

#452 Share martin0000

martin0000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport

Napisany 30 grudzień 2012 - 15:01

Joskin, Pomot czy Meprozet? te 10 tys. to jeszcze jest do zaakceptowania ale te 16tys. to lekka przesada. Tylko teraz muszę się dowiedzieć jak to w praktyce się sprawuje, czy jest warte grzechu :)

#453 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 15:12

Joskin, Pomot czy Meprozet? to są ceny netto sprzed około roku nie wiem czy teraz sie nic nie zmieniło. generalnie rzecz jest dobra jak mamy jeden duży zbiornik i dużo do wywozenia

#454 Share Zolwik1990

Zolwik1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 20 luty 2013 - 19:38

Joskin, Pomot czy Meprozet? Panowie jaką beczkę polecacie 10 tys. pytam bo mam w planach zakup. Słyszę że polecają joskina ale czym on się różni od pomotu czy meprozeta?
Polecacie tandem czy jednoosiową beczkę bo czytałem troszkę i są różne zdania? Jakie joskin ma bajery że jest taka różnica w cenie co do pomotu?

#455 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 541 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 23 sierpień 2013 - 10:32

Joskin, Pomot czy Meprozet? Wiecie ile by kosztował Meprozet i Pomot o pojemności 12m3 lub 14m3?

#456 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 18:25

Joskin, Pomot czy Meprozet? zależy jakie chcesz wyposażenie

#457 Share Zolwik1990

Zolwik1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 19:04

Joskin, Pomot czy Meprozet? Witam panowie mam pytanko chodzi mi o oś jaką zalecacie na tandemie czy jedno osiową bo się właśnie zastanawiam. Chodzi mi o beczkę 10000 litrów. Czy nie będzie problemów ze skrętem w polu bez skrętnej osi? A jeżeli jedną oś to jakie opony zalecacie żeby nie wpadał jak będzie mokro.

#458 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 13:04

Joskin, Pomot czy Meprozet? 10m3 to nie duża pojemnosć zdecydowanie bierz na jednej osi. Ja jestem z 1 osi dużo bardziej zadowolony niż z tandema. Bez skrętnej osi ciężko się skręca przy pełnej beczce.

#459 Share Jakubkalisz1

Jakubkalisz1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 22:18

Joskin, Pomot czy Meprozet? Ja mam Joskina 7000 l. z roku 2006 ciągam go Zetorem 6340 oczywiście że ma bardzo ciężko 5 ty bieg tylko na asfalcie na polnej dróżce dusi go silnik na 4 tym biegu mówię o transporcie bez WOM- u włączonego ale tylko Joskin mówię Wam jak był nowy to napełnianie zbiornika 7000 l. trwało 90 sekund ZEtor 6340 to się aż trząsł tak warczał jak zasysała pompa ale nie dymił nic taka jest wydajna pompa kompresor tak trzyma silnik przy napełnianiu że masakra kto mi nie wierzy to udowodnię w polu też zetor ma cięzko używam 2 biegu i połowe czasu rozlewania buczy zawór upusu powietrza ten na górze z dwoma spręzynkami na łąkach idzie dobrze jak sucho jezdzę 3 biegiem po łą kach i naprawdę ciągnik nie kopie się ale silnik nieraz tak zdusza że mi go szkoda aż tak trzyma pompa
jak mokro na łakach to się nawet nie wypowiadam jak idzie robota powiem tylko aby że wypuszczałem beczkę na postoju już kilkadziesiąt razy może wyda się wam to dziwne ale nie wypala trawy tak piszą o małych dawkach na użytki zielone a tu 7000 l. w 1 miejscu i nie szkodzi trawie
teraz już mam mocniejszy traktor Fendt 312 Vario i jego zapinam do beczki no ma aż za lekko przydała by się teraz większa beczka
pompowanie robię na następujących ustawieniach prędkość Wom 1000 obr. silnik 1100 obr na minutę i prękość wałka odbioru mocy wynosi gdzieś 560obr na minutę powidzcie sami czy to nie ekonomiczne to lepsze niż 540E no ale tylko w traktorach zagranicznych nowych gdzie zrobisz tak w polskim
rozlewanie na polu przeprowadzam z prędkością 4 km/h a obroty wałka WOM-u 540E ale predkość silnika ustawiam na tyle że obroty womu wynoszą 340 na minutę wówczas pompa i tak za dużo tłoczy powietrza do beczki bo jeszcze raz po raz buczy zawór bezpieczeństwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share specjalista-82

specjalista-82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 luty 2014 - 19:25

Joskin, Pomot czy Meprozet? posiada ktoś beczkę 20 000litrów? jak sie sprawuję? i ilę go kosztowała jakiciągnik przy niej musi być.