Skocz do zawartości

Zdjęcie

Joskin, Pomot czy Meprozet?

467 odpowiedzi na ten temat

#361 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 19 grudzień 2011 - 15:30

Joskin, Pomot czy Meprozet? na twardym pociagnie ale na łace lub jak bedzie mokro to 80km ma co robic. ja mam 4300 i 3512 kiedys troche woziłem ale to tylko jak było sucho i drugi ciagnik był zajety, a wtedy miał co ciagnac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Joskin, Pomot czy Meprozet? Dzisiaj, 23:55
  •  

#362 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 15:43

Joskin, Pomot czy Meprozet? Tak, 60tka za słaba do 5 tys, ja mam tą 4300 co kolega no i jest problem 60tką na polu jak mokro. Ale na drodze i jak sucho sobie radzi.

#363 Share RolnikZetor85

RolnikZetor85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 16:09

Chce kupić beczkowóz 4000l. Jaką firmę polecacie?

Polecał bym Pomota

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#364 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 13:23

Joskin, Pomot czy Meprozet? Panowie mam meprozeta pn40 i zazwyczaj ciągam go ursusem c330m po łace ładnie idzie,bez problemów,gorzej na miekkim podłożu,w tym roku na jesieni rozlewałem na polu,które było robione tydzień wczesniej gruberem,to juz dla ciapka było max,
W naszej okolicy chodza zazwyczaj beczki 4000l z 360,3512,5211 i ładnie sobie radzą :P

Edytowany przez kamilsame1, 27 grudzień 2011 - 13:25.

#365 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 13:49

Joskin, Pomot czy Meprozet? przyjedz do mnie na łąki torfowe to zobaczysz jak daleko pojedzies :)

#366 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 14:05

Joskin, Pomot czy Meprozet? Nie mam łak tofowych,mam równe suche i równe łaki także jaki zestaw u mnie sie sprawdza ;)
Myśle ze do dość sprawnej pracy potrzeba 60km 4x4 B)

#367 Share kamilczw

kamilczw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 17:49

Joskin, Pomot czy Meprozet? witam w najbliższym czasie planuję kupno nowej beczki 3000l ostatnio przeglądałem oferty w internecie i była jakaś oferta firmy walmet czy może ktoś miał styczność z beczkami tej firmy

czy może mi ktoś powiedzieć które pompy do beczek są lepsze kompresor czy ssąco-tłocząca i jakich firm są najlepsze

#368 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 18:03

Joskin, Pomot czy Meprozet? Tylko żeby ta beczka była ocynkowana!!

#369 Share boluS

boluS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 18:56

Joskin, Pomot czy Meprozet? ja tez postawiłem na pomota 8000 L tandem wersja premium myśle ze dobry wybór

#370 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 18:58

Joskin, Pomot czy Meprozet? ta firma chyba nie cynkuje sa to beczki kos na kształt zbiorników od gazu. w mojej okolicy jest kilka sztuk bo fabryka to jakies 35km od mnie :) MADE IN STODOŁA. KOLES KIEDYS ZAJMOWAŁ SIE TYLKO HANDLEM DROBNYMI GRATAMI Z NBIMIEC. OD KILKU LAT ROBI ŁĄDOWACZE I BECZKI. ROBIONE NA UZYWANYCH OSIACH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 21:47

Joskin, Pomot czy Meprozet? jednak nie ma to jak JOSKIN konkretna rama, trwały ocynk, w miarę dobra cena
polecam i pozdrawiam

#372 Share pio46

pio46

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 10:15

Joskin, Pomot czy Meprozet? Gdzie w WLKP.tanio można kupić beczke Pomotu 6700 litr na jednej osi.Jeśli ktoś kupował , to jakie są aktualne ceny tej beczki?

#373 Share szerszen

szerszen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 12:00

Joskin, Pomot czy Meprozet? pio46 zapytaj sie w jaryszkach. wiem ze handluja tego typu beczkami. a co do ceny to nie wiem.

#374 Share aderus

aderus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 17:40

Joskin, Pomot czy Meprozet? Witam.pomot 3300l wersja premium cena 24500 bruttokupowalem 3dni temu :)

#375 Share zetorek9641

zetorek9641

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:11

jednak nie ma to jak JOSKIN konkretna rama, trwały ocynk, w miarę dobra cena
polecam i pozdrawiam

dziś oglądałem beczki joskina meprozetu i pomotu najbardziej mi się podoba Joskin:]! super yykonanie solidna rama i ładnie rozlewa ciecz,ale na drugiej sładnicy spytałem o joskina to facet się roześmiał..mówi ze w joskinie jest blacha o gr.3mm a w meprozecie 5.5mm więc już mam kręćka..napiszcie co o tym sądzicie..pozdrawiam wszystkich co są w temacie:)

#376 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:15

Joskin, Pomot czy Meprozet? mozliwe ze beczki joskina sa z cienszej blachy ale racze3 mm to za mało. powodem tego jest własnie rama :) beczka nie jest samonosna jak w wiekszoci pomotów i meprozetów i dlatego musi byc z grubszej blachy. ale jakie sa dokąłdnie grubosci to ci nie powiem.

#377 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:39

Joskin, Pomot czy Meprozet? Grubość użytej blachy zależy od rodzaju beczkowozu i jego pojemności.

#378 Share zetorek9641

zetorek9641

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 13:40

osobiscie polecam joskina, pompy prawie we wszystkich sa takie same, wloskie i wiekszej roznicy nie ma, ale trzeba zwrocic uwage na to jak jest wykonana beczka, rama, zaczep. Stałem przed dylematem nad beczka 8-9tys i wybor padl na joskina 8400l wlasnie ze wzgledu na to jak jest wykonana

kolejnym atutem jest to ze nie trzeba jej rejestrowac:) meprozet, pomot na pewno bo maja homologacje

ja również już jestem zielony..każdy chwali to co ma..beczka meprozetu jest o gr5.5mm z kolei zaś pomotu 5.0mm
słyszałem że joskina do 5-6 tyś.produkują w polsce w trzciance a dopiero od 8.4000ściągają je z zagranicy..joskin ma solidne wykonanie ale już sam niewiem co mam brać..

#379 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2012 - 17:42

Joskin, Pomot czy Meprozet? Z góry przepraszam za OT ale mam problem z pompką smarowania pompy wozu asenizacyjnego Meprozet i nie mogę w żadnym temacie znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania .Na innym forum kolega podał mi cenę całej pompki (650 zł)i wydaje mi że to spora kwota .Może ktoś wie jak mniejszym kosztem rozwiązać mój problem .

Zostawiam Link do zdjęcia i opisu problemu - http://www.agrofoto....meprozet-pompa/

Z góry dziękuje za rady .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share zetorek9641

zetorek9641

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 13:23

mozliwe ze beczki joskina sa z cienszej blachy ale racze3 mm to za mało. powodem tego jest własnie rama :) beczka nie jest samonosna jak w wiekszoci pomotów i meprozetów i dlatego musi byc z grubszej blachy. ale jakie sa dokąłdnie grubosci to ci nie powiem.

witam planuje kupić bezcke 5tys i jestem zielony,kompletnie niewiem co mam wybrać..każdy chwali to co ma..beczka meprozetu jest o gr5.5mm z kolei zaś pomotu 5.0mm
słyszałem że joskina do 5-6 tyś.produkują w polsce w trzciance a dopiero od 8.4000ściągają je z zagranicy..joskin ma solidne wykonanie i ładnie rozlewa,tylko że joskin ma bardzo wąskie opony(mówie o 5tysiącach)a polskie mają szersze więc bd lepiej chodziła na mokrym ale już sam niewiem co o tym myśleć.. a chcę wybrać dobrzeby służyła długo...dortadźcie pliss:)

0