Polecane posty

bialy2005    581

a porównywałes jakosc wykonania joskina i pomotu !! jesli nie to spójrz na spaw joskina i w pomocie i bedziesz wiedził o co chodzi. na agrotewchu dokładnie sie przyjrzałem i nie wyglada to ładnie w pomocie. Fajny kontrast był w przyczepie tandem( podwozie uniwersalne) do której nabudowe robi im metal tech to niebo i ziemia porównujac podwozie do skrzyni :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

W kielcach na agro tech przyglądaliśmy się dokładnie i tacie bardziej się spodobał pomot po względem wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankess    0

nie no panowie nie mówmy że pomot i joskin to ta sama półka a nawet pomot jest o krok do przodu. Osobiście nie uważam żeby polskie beczki były na takim poziomie jak zagraniczne. Sam posiadałem polski beczkowóz tyle że z meprozetu i po kilkunastu latach użytkowania beczkę przeciąłem siekierą :blink: teraz mam niemiecka beczkę która nie oszukujmy się ma już 30 lat ( tak widnieje na tabliczce znamionowej) i nadal spisuje się elegancko. W planach zmiana prawdopodobnie na joskina. Dlaczego?? po pierwsze jakość po drugie jekość i po trzecie jakość :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Nie wiem czy wszyscy wiecie ale mniejsze beczki joskina są robione w polsce i cynkowane w tej samej firmie co pomot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osie też z jednej firmy. :) Ja także polecam Pomota, jeszcze kilka lat temu nie, ale teraz już może konkurować z zachodnimi konstrukcjami.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja mam Joskina z Belgii-i jak znam życie to taki belgijski Joskin pewnie (mimo starszej konstrukcji,starszej cynkowni itede ) przeżyje swojego polskiego bliźniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

cynkownia moze byc ta sama ale jakosć wykonania to juz całkiem inne fabryki.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Osie też z jednej firmy. :) Ja także polecam Pomota, jeszcze kilka lat temu nie, ale teraz już może konkurować z zachodnimi konstrukcjami.

a jakiej firmy sa osie w pomocie i meprozecie? ja mialem pomot i teraz mam joskina i jakos przyjemniej sie nim pracuje , jezeli chodzi o awaryjnosc to w pomocie przez 8 lat nic nie robilem wiec awaryjne nie były, ale teraz i tak joskina bym wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W Joskinie mam oś firmy ADR-a jak jest w tych budowanych w Trzciance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

ja mialem pomot 2500 teraz joskin 8400, wiadomo ze spora roznica no ale gdy sprzedalem pomot to mialem pozyczonego pomota 6500 i sie zarzynała na tych malych kolkach, no i nie wiem czy w popmocie i meprozecie jest teraz szybkozlaczka na waz taka widelkowa jak w joskinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

meprozet od zawsze ma łacze pierrota czyli na klamry tylko pomot z rolniczych trzymał sie tych upierdliwych zakrecanych.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie w okolicy są dwa Joskin-y: Modulo2 14tys. i Komfort2 16tys. i właściciele bardzo sobie chwalą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja polecam joskina ;). Ja mam modulo2 8400L jestem bardzo zadowolony a przydaje się bo gnojówki 500000L :blink:.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pomot.pl/image/544_1/6700ls_3.jpg - teraz 6700 tak wygląda, na pełnej ramie też(różnica, że ma ramę). W naszym Pomocie jest złącze klamrowe, sąsiad ma to jeszcze inaczej rozwiązane.

 

To porównaj sobie teraz tą twoją ramę z ramą joskina....

http://www.tractorpool.co.uk/media/9158/1119158/19078/Joskin-MODULO-2---10000-ME-19078.jpg?height=600&width=800&quality=80

Edytowano przez jacekkombajnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Po co komu rama w tak małej beczce chyba że będzie jakiś ciężki aplikator ale to mało realne

Ja mam pomota 6700 bez ramy 11 lat i rocznie wywożę ok 2500000l i nic się nie dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jacek ale jak napisałem, ta na focie jest bez ramy. To, że duże, nie oznacza od razu, że mocniejsze. I jak Ty chcesz porównywać model 6700 z 10000?


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnie ceny joskina modulo 2 10000l na pojedynczej osi ze ssaniem bocznym. Mi zaoferowali dziś taką beczkę za 58400zł + zawór boczny 1320zł. Cena chyba mało atrakcyjna. Jak ktoś ma informacje to proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

Nas ME 10 000 kosztował w kwietniu 59tys.zł. z zaworem bocznym i wałkiem przegubowo-teleskopowym szerokokątnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

Cena brutto. Miał kosztować 56tys brutto w standardowym wyposażeniu, ale przyjechał z zamontowanym zaworem i wałkiem szerokokątnym . Za zawór diler doliczył 1tys.zł za wałek 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj