Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach

187 odpowiedzi na ten temat

#81 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 09:27

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach otoz to wlasnie ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach Dzisiaj, 05:48
  •  

#82 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 10:48

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach ja dałem za to 700 zł bo od kolegi (nowe z holandi mi przywiuzł tam takie rzeczy sa dużo tansze bo na zachodzie ten sposub już od dawan był stosowany a u nas jest w stosunku do zachodu od niedawna i dlatego u nas takie ceny) i sam założyłem wg mnie zadna filozofia, a chciałem to załozyc z ciekawosci i nie byłem ządny mocy 150KM i niewieadomo jakiego NM a do tego samochodu ktory i tak sprzedałem za 3 miesciące nieoplacało mi sie wydawac na chipa 3 tys
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#83 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 11:35

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach W samochodach teraz to chyba każdy diesel ma turbine i chip ma sens, tylko taki w miare porządny kosztuje nie pare stów tylko parenaście, nie wspopminajac o tym że silnik musi być zdrowy-jak np przepływomierz oszukuje, trzeba wymienić, kierownice w turbbo się zacinają-wyczyscić itp..
Oczywiście trzeba eż shamować samochód(ciągnik również), bo przecież wieżyć na słowo człowiekowi że moc wzrosła o pare procent jest niezbyt mądre, a czując zmiane w żwawości silnika trzeba wiedziec ile na więcej niutków i koni i jak wygąda wykres, i wtedy sie płaci.. :]
Do zwykłych zmian takich żeby diesel jeździł znacznie lepiej ale i w iare długo nie trzeba nic zmieniać, no ale nie osiagnie sie za wiele, potem już idą zmiany turbo, IC, a stożek i wydech nie są tak ważne, jedynie dla efektu dźwiekowego ;)

Co do samochodów to najlepszy i sprawdzony w pl człowiek ma xywe rogalotti bodajże, z Warszawy chyba jest, sam dobrze nie wiem bo u niego nie byłem, ale są osoby co mają porównanie do np V-tech'u w kraku i niebo a ziemia.. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#84 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:27

ja dałem za to 700 zł bo od kolegi (nowe z holandi mi przywiuzł tam takie rzeczy sa dużo tansze bo na zachodzie ten sposub już od dawan był stosowany a u nas jest w stosunku do zachodu od niedawna i dlatego u nas takie ceny) i sam założyłem wg mnie zadna filozofia, a chciałem to załozyc z ciekawosci i nie byłem ządny mocy 150KM i niewieadomo jakiego NM a do tego samochodu ktory i tak sprzedałem za 3 miesciące nieoplacało mi sie wydawac na chipa 3 tys

jak sam zalozyles to jakiegos boxa, a 3000 za wirusa - to w jakiej puszczy mieszkasz? ;)

tylko taki w miare porządny kosztuje nie pare stów tylko parenaście

jak masz internet, spryt do informatyki i wiele wytrwalosci to sam za darmo zrobisz i wcale nie gorzej niz ci z v-techu ;)

a stożek i wydech nie są tak ważne,

o i tu sie powanie mylisz i tak trzeba doprowadzic wieksza ilosc powietrza do mieszanki, odprowadzic spaliny. to nie daje przyrostow, ale jest elementarnym dzialaniem
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#85 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:54

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach heeehee no no brzozak dobrze gadasz ja wpiąłem aktywnego PDRMa
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#86 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 23:13

jak masz internet, spryt do informatyki i wiele wytrwalosci to sam za darmo zrobisz i wcale nie gorzej niz ci z v-techu ;)

o i tu sie powanie mylisz i tak trzeba doprowadzic wieksza ilosc powietrza do mieszanki, odprowadzic spaliny. to nie daje przyrostow, ale jest elementarnym dzialaniem

Nie wszystko zrobi sie samemu, a zrobić tak żeby mieć potem pretensje że coś pierylnie to ja dziękuje, do tego bez shamowania-samobójcą nie jestem ;)

Ja kieruje sie głównie silnikami vv/audi (w samochodach audi) i moze tutaj problem wydechu i dolotu może być troche odsunięty ale jakby nie patrzeć masz rację, ale to tylko do mocniejszych modów gdzie przyrosty są spore z racji lepszej bazy(większej pojemności)

#87 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 05 grudzień 2007 - 22:56

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach przy 3p to 4 halogeny spryskiwacz tylna wycieraczka na silniczek a przy 4011 to wiatraczek na upalne dni :rolleyes:
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#88 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 02 styczeń 2008 - 17:07

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach w U3512 założyliśmy z tatem nagrzewnice i webasto na ciepłe i zimne grzanie podłapaliśmy pomysł właśnie z AgroFoto był taki temat inne ogrzewanie w U3512 halogeny Helli na przód dachu akumulator zza kierownicy pod kabine noi chyba tyle

#89 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 19:10

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach A ja w 3512 założyłem nakładkę z rurki a na końcu przyspawałem śróbkę i nagręciłem gałkę oczywiście zalożyłem to na ten drut od WOMu i nie trzeba się chylać bo jest prawie równolegle do wajchy od hydrauliki. Polecam ten szybki i niedrogi sposób poprawienia komfortu ;)

#90 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 02 styczeń 2008 - 21:42

A ja w 3512 założyłem nakładkę z rurki a na końcu przyspawałem śróbkę i nagręciłem gałkę oczywiście zalożyłem to na ten drut od WOMu i nie trzeba się chylać bo jest prawie równolegle do wajchy od hydrauliki. Polecam ten szybki i niedrogi sposób poprawienia komfortu ;)

od WOM-u a od podnośnika hudrauliki też zakładałeś?

my taż założyliśmy na wajchy od biegów takie przadłużki też nie cza sie chylać przy zmianie biegów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 22:07

od WOM-u a od podnośnika hudrauliki też zakładałeś?

my taż założyliśmy na wajchy od biegów takie przadłużki też nie cza sie chylać przy zmianie biegów

tylko narazie na WOM ale jeszcze muszę poprawić bo trochę za blisko siedzenia jest i ciężko ręką złapać... Możesz zrobić fotki jak to zrobiłeś na podnośniku i skrzyni biegów??

#92 Share JD6820

JD6820

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 22:41

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach Ja do C-355 z TURem założyłem pompe hudrauliczną od U-902 i rozdzielacz 3 sekcyjny od cyklopa. Pompa zamontowana jest z przodu na wale silnika, podobnie ma ostrówek. Teraz na wolnym gazie to nawet 1000 kg podniesie ale nigdzie z takim ładunkiem nie pojedzie bo tył za lekki. Do otwierania łyżki i wideł wstawiłem siłownik, widły po modernizacji mają 1,8m szerokości a do łyżki wspawałem nadstawki 30 cm i teraz to robota jakoś idzie. Chodzi tak już 10 lat na jednej pompie a wcześniej to co 2 lata wymieniałem.

#93 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 03 luty 2008 - 14:10

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach Osobna hydraulika w C-330,pompa od bizona,a w zetorku naklejka PLAYBOY.

#94 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 03 luty 2008 - 15:32

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach cos dla fanow chip tuningu

#95 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 03 luty 2008 - 15:39

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach ja zalozylem w swoim c-330 radio a zamiast zwyklych lamp zalozylem xenony ale niestety kasa z wlasnej kieszeni bo stary pozwolil ale za wlasna kase przerobic ciapka

#96 Share zetortoja

zetortoja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się rolnictwem, koszykówką, lubie posiedzieć przy kompie.

Napisany 03 luty 2008 - 19:54

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach Ja to do zetorka zakupiłem radyjko i 4 głośniczki 4x45W. Na wiosnę trzeba to tylko zamontować B)

#97 Share misiael7745

misiael7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze,

Napisany 08 marzec 2008 - 11:53

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach zakładam ten temat ponieważ bardzo mnie interesuje.Wnajbliższym czasie do zetora zakładam halogeny drogowe oczywiscie xenon na górę żarówki postojowe również xenon,koguta już posiadam w zetorze jak i w 60-tce:)Piszcie i wstawiajcie linki z fotografiami które takie coś prezentują.PS wolałbym zeby były to zdjęcia waszych ciagników pozdro.Oczywiscie filmik obrazujacy prace lamp błyskowych będzie w przyszłym czasie

#98 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 13:34

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach Ile masz lat? Ksenony w ciagniku? no jasne...hehe co najwyzej zarówka imitująca światło ksenonu. Oświetlenie drogowe plus co najmniej dwa halogeny na dachu z przodu i z tyłu mi wystarczają w zupełności.

#99 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 14:54

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach to tak to o czym kolega misiael mowi to rzeczywiscie tylko zarowka imitujaca, ale takie halogeny sa juz montowane w nowoczesnych ciagnikach (przewaznie na zyczenie) i gdybym pracowal duzo w nocy to napewno bym sie nie zawachal i zamowil z takim wyposazeniem :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 21:45

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach Ja mam trochę doświadczenie w ksenonkach. Zakładaliśmy takie i to naprawdę ładnie świeci ale tylko w lampach roboczych. Można też to wrypać do "koguta" ale w obudowie trzeba znależc miejsce na przetwornicę. Gotowe "koguty" ksenonowe nie są już takie drogie i można je kupić TUTAJ. Zakładanie ksenonów do świateł drogowych jest wg mnie nieporozumieniem a nawet przestępstwem... :angry:
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Dodaj odpowiedź