Skocz do zawartości

Zdjęcie

maschio gaspardo caffini

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 11 lipiec 2006 - 09:45

maschio gaspardo caffini Co wiecie o tych opruskiwaczach?
Może ktoś ma?
Jak ''chodzi''?
Czy opłaca się go kupić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
maschio gaspardo caffini Dzisiaj, 02:03
  •  

#2 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 28 październik 2006 - 23:42

maschio gaspardo caffini kilka fotek dałem do galeri
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#3 Share janrol

janrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 25 maj 2008 - 11:13

maschio gaspardo caffini posiada ktoś z was może opryskiwacz maschio gaspardo??? zamierzam kupić model SIRIO 2800l z rękawem powietrznym , ponieważ jest w bardzo konkurencyjnej cenie ok 85 000zł netto.
z góry wielkie dzięki!!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 25 maj 2008 - 11:43

maschio gaspardo caffini A mógłbyś napisać co jest za te pieniądze w wyposażeniu opryskiwacza ?

Bo z tego co ja się orientuje to opryskiwacz w takim samym wyposażeniu u konkurencji dostaniesz za te same pieniądze, a może nawet taniej w tym samym wyposażeniu. I nie będzie on egzemplarzem popokazowym niewiadomo jak użytkowanym <_< .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#5 Share janrol

janrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:44

maschio gaspardo caffini za 85 000zł netto w wyposażeniu jest belka 18 z pełną hydrauliką, komputer, rękaw powietrzny,wałek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:57

maschio gaspardo caffini Czyli nic nie wiesz o wyposażeniu <_< .

Jak podnoszone lance winda czy równoległobok ? Jaki zaczep skrętny, sztywny, automat ? Jaki rozmiar kól ? Skok belki opryskowej ? Czy jest jakas amortyzacja belki opryskowej lub całego opryskiwacza ? Czy ramiona belki można pochylać niezależnie ? Jaki rodzj napędu wentylatora ? Jaki oprawy rozpylaczy na belce ? Rozwadniacz jest ? Czy sa jakies dysze w wyposażeniu ? jaki wydatek pompy ? czy są dysze do mycia zbiornika wew. ? 2800 l to poj. zbiornika głównego czy razem ze zbiornikiem na czystą wodę ? Ośietlenie, wąż ssawny, itd. itp ?
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#7 Share janrol

janrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 25 maj 2008 - 22:41

maschio gaspardo caffini zbiornik główny 2800l dodatkowy 220l zbiornik do mycia rąk 18l. rozwadniacz. zaczep skrętny do cięgien podnośnika. rozstaw kół płynnie rególowany 150 -225cm. belka rozkładana hydraulicznie niezależnie asymetrycznie i sekcyjnie (5sekcji). hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie z amortyzacją i hydraulicznym poziomowaniem. belka sterowana joystikiem. system podnoszenia winda. automatyczny system czyszczacy. pompa 300l. koła 270/95 R44. rama i belka galwanizowane. rękaw z turbiną 680mm z niezależną hydrauliką

#8 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 26 maj 2008 - 07:12

maschio gaspardo caffini No jak w takim wyposażeniu to nawet niezła ta cena <_< .

Na a konkurencji o podobny opryskiwacz sie wywiadywałeś ?
Caffini - agrotop kaczmarek
Bargam - italia polonia
Toselli - rolsad

#9 Share parsonrumba

parsonrumba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 sierpień 2008 - 10:16

maschio gaspardo caffini

posiada ktoś z was może opryskiwacz maschio gaspardo??? zamierzam kupić model SIRIO 2800l z rękawem powietrznym , ponieważ jest w bardzo konkurencyjnej cenie ok 85 000zł netto.
z góry wielkie dzięki!!!!

witam!
Kupiles juz ten opryskiwacz? jesli masz jakies konkretne pytania moge pomoc. A u jakiego dealera chcesz kupic?
ps Caffini i Gaspardo to dokladnie ta sama maszyna rozniaca sie kolorem
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share dziurkowacz

dziurkowacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 listopad 2008 - 15:49

maschio gaspardo caffini Witam!
mam opryskiwacz Toselli od firmy ROLSAD z Rawy Mazowieckiej 2000l z rękawem powietrznym.Jestem z niego bardzo zadowolony.Przede wszystkim sterowaniem komputera. Jest bardzo proste w obsłudze. Komputer można zaprogramować żeby wypryskał co do kropeli. Ma bardzo dobre składanie belki na 7 siłownikach. Zapłaciłem za niego 110 000 netto. Można regulować rozstaw osi.Jest to dla mnie bardzo ułatwiona praca. Kiedyś miałem opryskiwacz innej firmy i musiałem sie wdrapywac zeby nalac plynu albo wychodzic z ciagnika i rozkladac belke to mnie krew zalewała. Polecam 100% satysfakcji.Po prostu dobry gadżet dla dorosłych którzy chcą sobie ułatwić życie.

Dodaj odpowiedź