Polecane posty

Toru    15

Witam,

Nie chce zakładać nowego tematu. Jaki ciągnik byście polecili jako drugi w gosp. do lekkich zadań typu opryskiwacz docelowo 600-800l, rozsiewacz, sianie itp? W tej chwili mam c-330 w nie najlepszym stanie no i nie wszystko dźwignie. Myślałem o zetorze 7211 za 20 parę tyś. można już coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

Piszecie o c 360 , a kolega chciał coś mocniejszego . Wiadomo że za te 20 tyś cudów się nie kupi .Póki prac w polu nie ma aż tak dużo to może warto by było się rozejrzeć za czymś na zachodzie ? Byłem w styczniu pod Bremen po siewnik do QQ . Facet miał kilkadziesiąt ciągników do 5 tyś euro . Jeśli nie znasz dobrze angielskiego to weź jakiegoś znajomego poszperaj po necie i przejedź się do rajchu . Ja kilka razy już tak ściągałem sprzęt . Jeździłem osobówka , później wysyłali mi fakturę płaciłem i wysyłałem lawetę . Wiadomo koszty ściągnięcia też są ale jeśli się człowiek rozejrzy u sąsiadów to można za tanią kasę fajny sprzęt dorwać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15

A jak wygląda sprawa z częściami do tych Landini, nie ma problemu na składnicach czy trzeba ściągać przez neta? Użytkuje ktoś może taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john2130pl    0

Polecam jd2130 lub jd2140,sam mam prawie 40-letniego dziadka jd2130 i jak na razie od nowości 0 przecieków i nic przy nim nie wymieniałem(prócz pompy paliwowej ,olejów filtrów itp) naprawdę polecam tą markę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

to ja pamiętam jak sąsiad mi kazał żebym wziął jego mtz-a 82 pojechał przyczepe mu przyprowadził (bo był po piwku) to te biegi to naprawdę masakra ale jak już ruszy to jak burza wszystko przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet    0

Hej

Chcialbym zapytac jaki polecacie ciagnik,wazna jest cena do 20 tys (myslalem o mtz albo zetor) powierzchnia to 10ha, klasa 2 ,prosze o podpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet    0

Ma wykonywac ciezsze prace, orka, agregat. Mamy juz fergusona ale troche za duzo czasu zabiera nam obrobka, chcemy troche przyspieszyc ten proces:)

Ma wykonywac ciezsze prace, orka, agregat. Mamy juz fergusona ale troche za duzo czasu zabiera nam obrobka, chcemy troche przyspieszyc ten proces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    887

witam szukam drugiego traktora który bedzie słuzył do wszystkiego czyli siewnik kosiarka rotacyjna cyklop rozrzutnik i inne maszyny w moim gospodarstwie jakie sa wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    887

mi nie zalezy na dokumentach i wygladzie mi zalezy tyklo zeby bylo czym pracowac on ma wspomagac mojego c4011

mi nie zalezy na dokumentach i wygladzie mi moze byc nawet do lekkiego remontu zalezy tyklo zeby bylo czym pracowac on ma wspomagac mojego c4011

Edytowano przez Borekk17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak    0

Te ruskie jumzy są czasami za tyle bez papierów, ale nie wiem czy są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Za tą kwotę spokojnie znajdziesz jakąś c 360 albo raczej jej starsze odpowiedniki bez papierów (możliwości rejestracji). Jak chcesz coś słabszego to t 25 w tej cenie już będzie w miarę nawet albo c 330 tylko to już w gorszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    887

te jumzy mi nie odpowiadaja pracowałem takim i niechce bo jak dla mnie jest on niewygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za te pieniadze to ty komfortu nie oczekuj. Będzie bardziej komfortowo niż orka koniem ale nic więcej. Sam za swoje c360 wziąłem ciut więcej a to byl kompletny zlom. Silnik do remontu itd. Nie wiem czy w ogóle warto kupowac ciągnik za ta kwotę. Najwyżej t25 albo na remont do tego c4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    887

ale czterdziestka nie wymaga remontu bo jest igła tylko potrzebuje drugi ciagnik np do rozrzutnika zeby nie porzyczac ,do przyczepy zeby jednym jechac ukosic trawy a drógim po nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj