Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik do 20 tysięcy złotych

320 odpowiedzi na ten temat

#281 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2122 postów

Napisany 20 marzec 2015 - 07:56

Bzdury kolego piszesz i tyle. Co prawda do orki to tak się nadaje T25 jak i C330 ale nie pisz że ten pierwszy niby tak więcej uciągnie. Jest słabszy od C330 i ma zupełnie inną charakterystykę silnika. Do orki C330 będzie lepszy i ma na pewno lepszy uciąg.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik do 20 tysięcy złotych Dzisiaj, 19:04
  •  

#282 Share Zmotoryzowany12

Zmotoryzowany12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i Rolnictwo

Napisany 20 marzec 2015 - 11:35

Według mnie T25 z rewersem i orginalną kabina będzie dużo lepszy od c 330

#283 Share PolonezAtu

PolonezAtu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 20 marzec 2015 - 16:27

Miałem ruska nie cały rok i ODRADZAM jaki kolwiek kontakt z tym wytworem. Oo sprzedaży kupiłem c-330 i jest o NIEBO LEPSZY. Lepiej kup c-328 albo uzbieraj jeszcze trochę i kup trzydziestkę :)

#284 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 20 marzec 2015 - 21:27

Ciągnik do 20 tysięcy złotych rusek jest bardziej wywrotny, siedzisz wyżej i na każdym dolku obawiasz się ze ciągnik się wywroci, jadac max biegiem musisz zwalniac na nierowniej drodze, c330 jest bardziej stabilny na nierównościach, rusek szybciej wchodzi w obroty, do prac polowych jest lepszy, ale do kosiarki rotacynej porazka, c330 bije go na glowe, choć tez jest za slaba, z ruskiem jest większy problem zima, trzeba na rozciąg albo ognisko pod ciągnikiem rozpalić żeby odpalil, w c330 wystarczy zalac goraca woda chlodnice i po problemnie. c330 jest wygodniejsza w odpalaniu, rszeszta ta dyskusja jest nie potrzebna, rusek kosztuje polowe tego co 30 stka, żeby był lepszy to by tak nie było.

Bzdury kolego piszesz i tyle. Co prawda do orki to tak się nadaje T25 jak i C330 ale nie pisz że ten pierwszy niby tak więcej uciągnie. Jest słabszy od C330 i ma zupełnie inną charakterystykę silnika. Do orki C330 będzie lepszy i ma na pewno lepszy uciąg.

do orki c330 nie koniecznie będzie lepszy od ruska, c330 trzeba orac 4 biegiem wiec nie co szybciej jak orka koniem, tyle ze ciapek 2 skiby pociągnie, rusek w plugu pojedzie szybciej i tu plus dla niego. ale więcej jest za c330

#285 Share Zmotoryzowany12

Zmotoryzowany12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 21 marzec 2015 - 19:11

Miałem ruska nie cały rok i ODRADZAM jaki kolwiek kontakt z tym wytworem. Oo sprzedaży kupiłem c-330 i jest o NIEBO LEPSZY. Lepiej kup c-328 albo uzbieraj jeszcze trochę i kup trzydziestkę :)

Kolego podaj przykłady dlaczego c330 jest lepsza.Zgodzę się z kolegą nightmare

#286 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 21 marzec 2015 - 19:17

Rusek ma jednostopniowe sprzęgło, porażka

#287 Share PolonezAtu

PolonezAtu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 21 marzec 2015 - 23:26

Problemy w zimę z odpalaniem, podczas jazdy np. po łące miałem wrażenie że zraz bd leżał, 2 dni po sprzedaży nowemu właścicielowi rozsypała się skrzynia, ogólnie dużo więcej tego było... mam chyba nawet gdzieś jeszcze zdjęcie tego władka.

#288 Share CamilloVII

CamilloVII

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 06:56

Ciągnik do 20 tysięcy złotych Władka można obniżyć na zwolnicach i problem wzrostu się niweluje choć trochę. Jednostopniowe sprzęgło we władku hmmm może przy prasie egzaminu nie zdaje ale prze kosiarce daje radę. Wystarczy na luzie rozbujać kosiarkę wrzucić szybko bieg i jazda.

#289 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 09:39

Ciągnik do 20 tysięcy złotych w rusku kierowca siedzi znacznie wyżej i z tad te odczucie ze ciegnik może się wywrocic, im wyżej się siedzi tym bardziej macha na boki, ja miałem wladimirca z 82 r i miał wady fabryczne, np. pekal wal, pierwszy raz pekl już na gwarancji, pracowal na malym gospodarswie,i mało robil, bo po pierwsze nie było jeszcze do czego podczepić, po drugie kon odwalal sporo roboty. ci co kupili 2 razy droższe 30 stki robili długie lata bez awarii, bo ursus w tamtych latach produkowal solidne maszyny, niektóre 30stki wytrzymywaly po 20 pare lat bez poważniejszych remontow, dziś nadal sa to bardzo dobre ciągniki, może bardziej awaryjne, ale tylko dlatego ze jest slaba jakość zamienników.

#290 Share H3ni0

H3ni0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Zetor Team

Napisany 22 marzec 2015 - 10:42

Ciągnik do 20 tysięcy złotych U nas w c330 wał do tej pory nie ruszany a 11 marca miała 34 lata, skrzynia też nieruszana, pompa podnośnikia wymieniona dopiero 2-3lata temu. Jedyne co było robione w silniku to góra.
KPZ "Zetor Team"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 11:20

Ciągnik do 20 tysięcy złotych Za te kasę to często da się znaleźć dobra 4011 przerobiona na 360 tzn układ kierowniczy itd sam swoja za 7,5 tys chciałem sprzedać . 360 tez sie trafiają w tej cenie a to nie duży ciągnik i do wszystkiego sie przyda, szczerze to u nas na taki areał w tej kasie nawet nawet dobrymi 385 czy zetorem 8011 robią do tego jeszcze jakas sześćdziesiątka i cos mniejszego. Mocy nigdy za wiele hehe
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#292 Share Kristoffer

Kristoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 14:19

Ciągnik do 20 tysięcy złotych Ruski jest niezły ale ma taką wadę może nie wadę po prostu ma sprzęgło jednostopniowe i jest to kłopotliwe przy niektórych maszynach z WOM,np.prasa czy kosiarka jako drugi towarzyszący bardzo dobry do lekkich prac.

#293 Share JACK36

JACK36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 16:18

Proponuje poszukac cos ze starych Zetorów trzy tłokowych,są to maszyny nie do zdarcia ,a chandlarze sciągaja je teraz ze Skandynawiin,naprawde Twarde maszyny .

#294 Share Zmotoryzowany12

Zmotoryzowany12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 17:31

w rusku kierowca siedzi znacznie wyżej i z tad te odczucie ze ciegnik może się wywrocic, im wyżej się siedzi tym bardziej macha na boki, ja miałem wladimirca z 82 r i miał wady fabryczne, np. pekal wal, pierwszy raz pekl już na gwarancji, pracowal na malym gospodarswie,i mało robil, bo po pierwsze nie było jeszcze do czego podczepić, po drugie kon odwalal sporo roboty. ci co kupili 2 razy droższe 30 stki robili długie lata bez awarii, bo ursus w tamtych latach produkowal solidne maszyny, niektóre 30stki wytrzymywaly po 20 pare lat bez poważniejszych remontow, dziś nadal sa to bardzo dobre ciągniki, może bardziej awaryjne, ale tylko dlatego ze jest slaba jakość zamienników.

Kolego wady fabryczne zdarzają się w każdym ciągnikunie tylko ruskim.Sam czytałem na forum o podobnych przypadkach w urasuach czy zetorach.

#295 Share mateusz212121

mateusz212121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 18:46

Proponuję ursus c330,ale za 8 tyś nie kupisz raczej....

#296 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 22 marzec 2015 - 18:56

Kupisz za 8 i to nawet dobrego tylko trzeba szukać kilka miesięcy, okazje się zdarzają. Sam się czaję na taką okazję. Dziś był wystawiony jeden na olx nie pamiętam dokładnej ceny ale lekko ponad 5 tyś do negocjacji, rok 81 zarejestrowany i ubezpieczony, niestety nie było zdj. Miałem po niego dosyć daleko, i dlatego go nie mam. Ciapka w moment nie było, chwila moment i ogłoszenia nie ma.

#297 Share Zmotoryzowany12

Zmotoryzowany12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 06:32

Planujemy z tatą kupić ciągnik do 15 tyś. miałby być główny orka,agregat itp.Mamy T25 i to on wykonywał by lżejsze prace opryski,siew nawozu.Przeszukałem olx i nic sensownego nie znalazłem tylko c 360 i pochodne.Chcielibyśmy jakiś inny czy w tej cenie coś się trafi?Jakieś 30km od nas  jest na sprzedaż fajny zetorek 5718 tylko jak do niego z częściami?

Edytowany przez kris14, 24 kwiecień 2015 - 20:55.

#298 Share przemoj1

przemoj1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 06:42

Ciągnik do 20 tysięcy złotych Jeśli chodzi o zetory i ursusy to części do nich jak to się mówi na pęczki. Sam posiadam zetora 6911 konstrukcyjnie bardzo podobny do tego 5718 i jak narazie nic się nie sypie bo i nie ma co prosta wiekowa konstrukcja i z pewnością dużo wygodniejszy w jeździe niż c360

#299 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 09:09

Ciągnik do 20 tysięcy złotych kup sobie jakiegoś Ursusa lub Zatora typu u912 u902 u385 8011 ciężkie traktory i mocne lub starszego zachodniego 4x4 tylko tu może być problem Z cenami części
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share damian912

damian912

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 23 kwiecień 2015 - 10:59

Ciągnik do 20 tysięcy złotych 385 był by dobrym wyborem za tą cenę znajdziesz juz coś w miarę dobrego ;)