Polecane posty

rafal25791    25

Bez papierów nie zarejestrujesz. To zależy gdzie mieszkasz i w jakich rejonach od domu masz pola, ale u mnie rejestracja pojazdu to podstawa. W tej cenie to C-360, może jeszcze jakiś stary zetor,a z zagranicznych to może jakiś International 644, 744.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Więcej lepiej ale gdzieś są granice rozsądku. Na moje oko wystarczyła by 60-ka. MTZ ma już 80 koni nie 50 a to różnica spora i najmniej tone więcej waży to musisz też  uwzględnić.  I następne pytania czy masz do niego maszyny lub czy dasz nim robić tymi co posiadasz?

Jeżeli już koniecznie chciał byś te 80 koni to mtz był by najlepszy.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tu też musisz sobie zadać pytanie czy kupisz za tyle zachodni ciągnik (nie mam na myśli zetora oczywiście) i czy ewentualny remont lub awaria nie pochłonie twojego np. kilkumiesięcznego zarobku.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z transportem ciągnika? Szukać na całą polske i no kupić za 9 tysi 60 w krakowie(ja z okolic lublina) czy gdzieś u siebie w okolicy i przyjechać nią na kołach np te 100km?

 

Tylko tu dochodzi obawa że rzeczywistość może byc inna. Do krakowa jechac oglądać ten ciągnik to też trzeba by było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal25791    25

Zetor ok, na Twoje potrzeby na pewno nie za słaby, ponieważ podejrzewam, że będzie współpracował z maszynami od C-328. Ryzyko z traktorami typu JD, International itp. jest właśnie takie, że cena części może być sporo wyższa niż do Ursusa, Mtz czy Zetora, a trzeba pamiętać, że nie są to maszyny pierwszej młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ja ciągnika szukałem prawie dwa lata w końcu znalazłem ponad setkę od siebie sprowadzony z Niemiec. 

Maszynę kupujesz na lata osobiście uważam że pojeździć trochę za nim i zapłacić za przywóz jeśli jest wart ceny opłaci się.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No niestety to odwieczny problem. Najlepiej prosić kogoś kto taki ciągnik posiada i potrafi ocenić jego faktyczny stan.

Lub kupić na ryzyko i liczyć się z naprawami. Wtedy dobrze wziąć pod uwagę ceny części, ich dostępność , łatwość naprawy   modelu który kupisz.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy 60 niech będzie. Ceny wahają się od 9 tysi do 15.

Teraz jak trafić?

Podesle pare typów a pomoglibyście np z tych ogłoszen jak na ogłoszenia patrząc wybrać ten który jako pierwszy byście oglądali? Czy to wróżenie z fusów? ;)

 

40,55,60 z tych trzech najlepiej oryginalna 60? Czy np przerabianą 55 na 60 tak jak wrzucilem wczesniej ogloszenie?

 

Rozumiem że te 3 ciągniki jako oryginalne parametry to są silniki? Czy np też moc podnośnika? Chodzi mi o takie praktyczne porady a nie sucho techniczne jeśli jest możliwość

 

Edytowano przez MałgorzataStrojanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

a co jest złego w c 355 praktycznie niewiele się jest różnic od 60.podchodz sceptycznie do takich ogłoszen co jest ciągnik wymalowany bo niejeden się przejechał na takim kupnie bo wygląd super a reszta do remontu po kupnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w c 355 praktycznie niewiele się jest różnic od 60.podchodz sceptycznie do takich ogłoszen co jest ciągnik wymalowany bo niejeden się przejechał na takim kupnie bo wygląd super a reszta do remontu po kupnie

No właśnie od strony praktycznej nie wiem czy jest coś złego i dlatego pytam :)

 

A jakieś np pomysły aby przetestować taki ciągnik? Opórcz wiadomo przejażdki.

Nie wiem. Np stanąć na ramiona i sprawdzic podnosnik? Chociaz wiadomo 100kg to zadno obciazenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

podnośnik to coś zaczepić na niego a przede wszystkim na stan skrzyni czy biegi nie zgrzytają czy nie wyskakują bo w 60 to norma i silnik w jakiej jest kondycji.jak trzyma ciśnienie oleju na zimno i na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazurq    1

Znajomy ma 60 na sprzedaż z turem na orbitolu nowe opony z tyłu i przodu naprawde zadbany sprzęt cena około 14tys okolice wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/i2/oferta/ursus-c360-CID757-IDkR77K.html#:a227f3ebf1, tu znalazłem przyzwoitego po zdjęciach bo w orginale, trzebaby go obejżeć , może nie wygląda pieknie ale zawsze można pomalować a przynajmniej widać co to jest

 

Ja mam właśnie coś z bliżej mnie. https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-oryginal-CID757-IDkQ0VU.html

Jak oceniasz to ogloszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel_T-25A    22

po zdjęciach dużo nie wymyśle, trzebaby jechać i zobaczyć jak pracuje tylko widać że opony już nie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    268

ten ciągnik z aukcji może być mechanicznie ok. opony do niego kpl do wyrzutki to masz najtańsze za 2 tysie, blachy może sie uratuje, jak nie to tysiak z malowaniem musisz liczyć. do tego kabina jesli potrzebujesz ok 2 tysie nowa, plus oleje filtry i drobnostki standard. za te pieniądze co ceni ten ciągnik w mojej okolicy kupi się z kabiną kanciatką. w zeszłym tygodniu obejrzałem 10 sztuk ciągników c 360 w cenie 9-14 tysi. nie było jednego bez dokładki. przeważnie wycieki z podnośnika, z pod klawiatury, opony zużyte albo spękane, jak mechanicznie ok i suchy to albo opony łyse, albo brakuje szyb, drzwi, zaczepów... kupisz za 10-12 tysi i raczej trzeba będzie dorzucić coś do niego. na tak mały areał kupiłbym 40 z układem kierowniczym od 60. im młodszy rok tym skrzynia bardziej grechocze... ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristofer13    0

Pięknie te ciągniki wyglądają w ogłoszeniach! Ale te pomalowane przewody gumowe of chłodnicy to już przegięcie :-D
Ja kupiłem niedawno C-355 od znajomego i jestem zadowolony. Za 1100 zł wymieniłem akumulatory, przewody chłodnicze, olej, wszystkie filtry wraz z powietrza i pięknie gra, ale nie wygląda. Żeby był ładniejszy to muszę blachy wymienić, ale to już zaplanowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny wykluczyć z moich ofert które wybrałam ciągniki które ewidetnie moga odpaść już patrząc po zdjęciach?

 

 

Dostałam info co do lawety. Szukam ciągnika w całej polsce więc jak ktoś coś to chętna do zakupu dobrego sprzętu jestem.

 

 

PS. Dla mnie liczy się sprawność a nie wygląd :)

Edytowano przez MałgorzataStrojanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Odrobinę znam ten traktor . Widziałem w zeszłym roku ze gość trochę nim robił . Ani dymka i zdrowy dźwięk silnika . Handlują trochę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie symbole ma ta renówka ? W ogłoszeniu 62 , Ty napisałaś 92 ... są takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj